Skocz do zawartości

Mówiłem już, że Skoda to dziadostwo ???


bergerac

Rekomendowane odpowiedzi

Nie potrafią wyprodukować samochodu w terminie - nic nowego.

Nie potrafią właściwie tego skomunikować - standard, jakoś obsługi klienta.

Deklarują kolejne terminy, z których się nie wywiązują - nie można przecież pokazać klientowi, że się go szanuje.

Przesuwają terminy - norma, jeszcze by chociaż na moment dobre wrażenie zrobili - nie można do tego dopuścić :old:

W końcu jest! Są auta! :yay:

 

Niestety kolor nie taki. Zapomnieli powiedzieć, że się im specyfikacja zmieniła :hehe: Ulubiona marka Polaków ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, bergerac napisał:

Nie potrafią wyprodukować samochodu w terminie - nic nowego.

Nie potrafią właściwie tego skomunikować - standard, jakoś obsługi klienta.

Deklarują kolejne terminy, z których się nie wywiązują - nie można przecież pokazać klientowi, że się go szanuje.

Przesuwają terminy - norma, jeszcze by chociaż na moment dobre wrażenie zrobili - nie można do tego dopuścić :old:

W końcu jest! Są auta! :yay:

 

Niestety kolor nie taki. Zapomnieli powiedzieć, że się im specyfikacja zmieniła :hehe: Ulubiona marka Polaków ;l

 

Co by musieli zrobić, zebys w końcu poszedł do konkurencji? ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maciej__ napisał:

 

Co by musieli zrobić, zebys w końcu poszedł do konkurencji? ;]

 

to jest chyba jak z filmami Wajdy -co by nie zrobił - "szkoły pójdą"

co by Skoda nie zrobiła "floty kupią"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W d.. sie poprzewracalo od tego dobrobytu :) 

Troche jak zalatwianie samochodów w polmozbycie. 

Ojciec dostał cynk, że będą to pojechał. Tylko po cichu licząc, że będzie jakiś sensowny kolor. I trafił się biały, bo nie chciał granatowego i szarego, które również były w puli.

 

Tylko to był 1987 i troche inne czasy. Ale widac mentalnie duch polmozbytów żyje w branży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bergerac napisał:

 

Niestety kolor nie taki. Zapomnieli powiedzieć, że się im specyfikacja zmieniła :hehe: Ulubiona marka Polaków ;l

Przymierzałem się wiele razy do Skody lub VW i jakoś nigdy nie udało mi się kupić auta tych marek ... albo ze względu na cenę i wyposażenie, albo właśnie ze względu na czas oczekiwania ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rwIcIk napisał:

Przymierzałem się wiele razy do Skody lub VW i jakoś nigdy nie udało mi się kupić auta tych marek ... albo ze względu na cenę i wyposażenie, albo właśnie ze względu na czas oczekiwania ;]

 

VW kupi bez większego problemu. Ale Skoda to jakiś absurd. Najgorsze jest to że ja osobiście całkowicie nie rozumiem fenomenu tej marki. Wcześniej jeszcze była tania więc można było to tym wytłumaczyć. Ale teraz podrożała. A zainteresowanie dalej jest ogromne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, rwIcIk napisał:

Przymierzałem się wiele razy do Skody lub VW i jakoś nigdy nie udało mi się kupić auta tych marek ... albo ze względu na cenę i wyposażenie, albo właśnie ze względu na czas oczekiwania ;]

 

no powiem Ci, że poziom powalający. Takiej niekompetencji to jeszcze nie widziałem. OK, zaproponowali jakąś rekompensatę, ale to już nie chodzi o parę złotych, a sam fakt, gdzie zarówno importer jak i producent po raz kolejny daje ciała na całej linii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą Skodę kupiłem bo było naprawdę tanio. Drugą - bo pierwsza miała wadę fabryczną, której nie potrafili naprawić i "wymienili auto".

 

Trzeciej bym nie kupił, bo kosztuje 19.000 więcej a nie ma nic lepszego od mojej.

 

Poza tym czas oczekiwania określony na "około 6 miesięcy" bardzo mnie rozbawił.

 

Ludzie muszą w końcu zagłosować nogami. Wtedy spokornieją.

 

Tyle, że nic na to nie wskazuje, bo VAG jako jeden z nielicznych oferuje jeszcze "niesuvy" :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, gorex napisał:

Pierwszą Skodę kupiłem bo było naprawdę tanio. Drugą - bo pierwsza miała wadę fabryczną, której nie potrafili naprawić i "wymienili auto".

 

Trzeciej bym nie kupił, bo kosztuje 19.000 więcej a nie ma nic lepszego od mojej.

 

Poza tym czas oczekiwania określony na "około 6 miesięcy" bardzo mnie rozbawił.

 

Ludzie muszą w końcu zagłosować nogami. Wtedy spokornieją.

 

Tyle, że nic na to nie wskazuje, bo VAG jako jeden z nielicznych oferuje jeszcze "niesuvy" :).

 

 

Ja absolutnie nie bronię nikomu kupować Skody. Oferują porządne auta, przyzwoitej jakości, w cenie jak widać akceptowalnej przez klientów. To na co narzekam, co poziom jakości obsługi klienta i brak jakiejkolwiek solidności. To mi się nie podoba i to kwestionuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bergerac napisał:

Ja absolutnie nie bronię nikomu kupować Skody. Oferują porządne auta, przyzwoitej jakości, w cenie jak widać akceptowalnej przez klientów. To na co narzekam, co poziom jakości obsługi klienta i brak jakiejkolwiek solidności. To mi się nie podoba i to kwestionuję.

O tej jakości to opowiesz jak już trochę pojeżdżą... Bo mimo że na wspólnej w całej VAG platformie, to jakoś 'typowych' usterek w Skodach więcej... Skody bym patykiem w tej chwili nie tykał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, marcindzieg napisał:

VW kupi bez większego problemu. Ale Skoda to jakiś absurd. Najgorsze jest to że ja osobiście całkowicie nie rozumiem fenomenu tej marki. Wcześniej jeszcze była tania więc można było to tym wytłumaczyć. Ale teraz podrożała. A zainteresowanie dalej jest ogromne.

Od firmy leasingowej wiem, ze z VW jest bardzo podobnie, jeden z klientów czeka na Tourana blisko rok :bzik:, część modeli zostało wstrzymanych m.in na zmiany przepisów. Dealerzy podobnie jak w Skodzie nie wiele wiedzą co się dzieje z autami po zamówieniu.

Kolega zamawiał w grudniu A4 z 2.0TFSI, po zamówieniu dostał notę, że silnik o kodzie XXX... został wycofany i nie ma takiego auta :phi:. Finalnie udało się zamówić takie samo auto z tym samym silnikiem i innym kodem. Odbór - tydzień temu, czyli 3m produkcji i dostawy (tak było mówione od początku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grogi napisał:

O tej jakości to opowiesz jak już trochę pojeżdżą... Bo mimo że na wspólnej w całej VAG platformie, to jakoś 'typowych' usterek w Skodach więcej... Skody bym patykiem w tej chwili nie tykał :(

opieram się raczej na dotychczasowych doświadczeniach. Nie widzę, żeby auta były mocniej awaryjne niż inne z tego samego segmentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maciej__ napisał:

 

Co by musieli zrobić, zebys w końcu poszedł do konkurencji? ;]

Przykładowo, konkurencja musiałaby klasę B w kombi produkować, bo Clio to nie konkurent dla Fabiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ZUBERTO napisał:

Przykładowo, konkurencja musiałaby klasę B w kombi produkować, bo Clio to nie konkurent dla Fabiedy.

 

Klasa B kombi to chyba wymierający gatunek...

Ciekawe czy w kolejnych generacjach, będzie w ogole dostepna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bergerac napisał:

Nie potrafią wyprodukować samochodu w terminie - nic nowego.

Nie potrafią właściwie tego skomunikować - standard, jakoś obsługi klienta.

Deklarują kolejne terminy, z których się nie wywiązują - nie można przecież pokazać klientowi, że się go szanuje.

Przesuwają terminy - norma, jeszcze by chociaż na moment dobre wrażenie zrobili - nie można do tego dopuścić :old:

W końcu jest! Są auta! :yay:

 

Niestety kolor nie taki.

Wpłaciłeś zadatek i nie dotrzymali terminu? to jesteś do przodu o wysokośc zadatku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, delco napisał:

Wpłaciłeś zadatek i nie dotrzymali terminu? to jesteś do przodu o wysokośc zadatku...

jeszcze raz napiszę - nie chodzi o kasę. Swoje odszkodowanie umowne wyrwę, ale to nie jest podstawa mojej oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już pisał: w d... się od tego dobrobytu poprzewracało.

U mnie w rodzinie wszystkie nowe auta (5 szt. w sumie, więc powiedzmy, że to nie "flota" :hehe:) były kupione "z placu" albo "z magazynu centralnego", więc nie czekaliśmy na odbiór nigdy dłużej niż 2 tyg. Nie wyobrażam sobie czekać pół roku na samochód "do produkcji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, rwIcIk napisał:

Przymierzałem się wiele razy do Skody lub VW i jakoś nigdy nie udało mi się kupić auta tych marek ... albo ze względu na cenę i wyposażenie, albo właśnie ze względu na czas oczekiwania ;]

 

ale fakt ze VAG w porównaniu do Kii czy innych marek to jest niebo a ziemia.

Ostatnio jechałem nowym i30 3 gen... skoda rapid przy tym to jest rewelacja... a kosztuje 10-15k mniej. Golf w ogóle abstrakcja.

moje stare Grande Punto z 2006 sprawiało lepsze wrażenie od tego, a jednak ktoś to kupuje...

 

to jest chyba jak z fachowcami, mozna wziac pierwszego lepszego z olx, albo poczekać na dobrego, który zrobi to porządnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafią wyprodukować samochodu w terminie - nic nowego.
Nie potrafią właściwie tego skomunikować - standard, jakoś obsługi klienta.
Deklarują kolejne terminy, z których się nie wywiązują - nie można przecież pokazać klientowi, że się go szanuje.
Przesuwają terminy - norma, jeszcze by chociaż na moment dobre wrażenie zrobili - nie można do tego dopuścić :old:
W końcu jest! Są auta! :yay:
 
Niestety kolor nie taki. Zapomnieli powiedzieć, że się im specyfikacja zmieniła :hehe: Ulubiona marka Polaków ;l
Rabat albo niech zostają z całą flotą na parkingu.

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Cinos napisał:

ale fakt ze VAG w porównaniu do Kii czy innych marek to jest niebo a ziemia.

Ostatnio jechałem nowym i30 3 gen... skoda rapid przy tym to jest rewelacja... a kosztuje 10-15k mniej. Golf w ogóle abstrakcja.

moje stare Grande Punto z 2006 sprawiało lepsze wrażenie od tego, a jednak ktoś to kupuje...

 

to jest chyba jak z fachowcami, mozna wziac pierwszego lepszego z olx, albo poczekać na dobrego, który zrobi to porządnie

może dla Ciebie. W jednym się zgodzę - sam nie jestem fanem Kia czy Hyuandai, ale na dzisiaj auta VAG są po prostu przyzwoite. Pzy wyborze do floty testowaliśmy zarówno Fabie, jak i Seaty w segmencie B w konkurencji do kilku innym marek. Seatem nikt nie był zachwycony. W segmencie C testowaliśmy również Golfa, też szału nie zrobił w porównaniu do konkurencji.

Osobiście testowałem Passata, ale ostatecznie wybrałem Opla, mimo, że na Paska miałem ciut lepszą ofertę. SuperB jest bardzo przyzwoitym wozem, ale trzeba zaakceptować stylistykę - ja nie potrafię.

Na pewno w tej chwili VAG jest mocny w Tiguanie i Polo - to bardzo udane modele. SuperB też plus te udawane suvy Audi od Skody - idealny model dla Polaka. Natomiast bym się wcale tak nie zachwycał, bo na dzisiaj nie oferują nic spektakularnego, a fakapów silnikowych mieli w ostatnim czasie na pęczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona mówi to samo - tam ziomki od floty mają klientów co biorą koło 700 aut - kolo nich latają, żona bierze może ze 100, więc mają ją w nosie, oferty na auto nie można sie po 2 tygodnie doprosić ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem fenomenu Skody. Jakkolwiek są dobre, to jest to samo co VW, Seat.  Ceny podobne, więc przewagi tu nie mają. Obsługa kuleje, czas oczekiwania z księżyca (kilka lat temu byłem w szoku jak znajomy rok miał czekać na Octavie RS, a innny prawie rok na Superba) a mimo to ludzie tą markę uwielbiają. :hmm: Wśród znajomych wielu prowadzi firmy i mają w firmach Skody.  Mogą godzinami gadać na serwis, a i tak potem idą po kolejną.

Ja swój samochód kupowałem w salonie Seata, prowadzonym przez firmę która prowadzi kilka salonów i ASO Skody. W ASO tego salonu byłem 2 razy i wszędzie logo Skody, na stanowiskach w warsztacie 3/4 samochodów to Skody. Podejście takie, że zaczęło mi się przypominać jak ojciec o Polmozbycie opowiadał. Utrudniony kontakt (weź się człowieku dodzwoń i umów lub dowiedz się jaki status naprawy), podejście do klienta jak z poprzedniej epoki (czas oczekiwania na wymianę oleju 2 tygodnie, nie sprawdzimy czemu radio się zawiesiło, bo elektronik zajęty - przyjedź Pan jeszcze raz za 2 tyg,  na żadne pytania nie odpowiadamy), żadne roszczenia gwarancyjne nie chcieli uznawać, więc kliencie płać sam (w innym ASO przyznali że problem jest i to podchodzi pod gwarancję), jakość napraw jak za dawnych czasów (np. po zdjęciu zderzaka ponownie założyli go krzywo i powiedzieli że tak ma być, a jak zacząłem się domagać poprawki to kazali zostawić samochód chyba na 2-3 dni i przez ten czas nic nie poprawili. Przysłali mistrza który powiedział "niedasie" i odwrócił się plecami). Nigdy nic wspólnego ze Skodą. A lud kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bergerac napisał:

SuperB jest bardzo przyzwoitym wozem, ale trzeba zaakceptować stylistykę - ja nie potrafię.

Przy wyborze auta dla floty ma to jakieś znaczenie?

Dla siebie to jeszcze rozumiem.

 

8 minut temu, Manx napisał:

Mogą godzinami gadać na serwis, a i tak potem idą po kolejną. 

Oferty finansowania VAG pewnie kładą konkurencję na łopatki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, iwik napisał:

Oferty finansowania VAG pewnie kładą konkurencję na łopatki...

Prawda.... no ale jest jeszcze VW i Seat... więc czemu ludzie biorą to gdzie obsługa jest jaka jest? Nie pojmuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bergerac Seaty są plastikowe, wykonanie drzwi czy deski jest średnie w porównaniu do VW czy Audi

co porównywaliście w segmencie C z Golfem?

 

@Manx z flotówek miałem okazję pośmigać Octaviami z Lidla, do 180kkm w sumie tylko serwis, nic się nie wysypało w tym egzemplarzu co śmigałem, a śmigałem jak miała 100 a teraz już kończy bieg przy 200kkm

90% jest skonfigurowana tak (zresztą wiekszość z Octavii kombi, srebrnych, czarnych z rejestacja PZ) to są poflotowe z Lidla

https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-octavia-2-0tdi-150km-dsg-elegance-columbus-bi-xenon-led-salon-pl-fv23-ID6BIIVN.html#42eb702107

https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-octavia-2-0tdi-150km-dsg-elegance-columbus-bi-xenon-led-salon-pl-fv23-ID6BLsJ5.html#42eb702107

bardzo fajnie się tym śmigało, ktoś kto konfiguruje te auta ma łeb na karku 2.0 TDI + DSG6, pełna, duża nawigacja, pakiet zimowy, ksenony, wersja elegance, automatyczne swiatla, wycieraczki, a nawet front assist, jak się zmęczysz to się sama zatrzyma ,by se dzioba nie rozbić o inne auto ;] 

naprawde przestonne zwinne auto na trase jak i na miasto, ale nowa Octavia jest tak brzydka że nawet nie chce sie do niej wsiąść

nawet dla kierowników sklepu jak były Fabie 2 to były to 1.6 TDI, ale uwaga - miały dodatkowo podgrzewacz wnętrza ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cinos napisał:

Seaty są plastikowe, wykonanie drzwi czy deski jest średnie w porównaniu do VW czy Audi

co porównywaliście w segmencie C z Golfem?

już się nie rozpędzaj z Audi, mówimy o mainstreamie czyli max VW. W segmencie C był Golf, Octavia i Astra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Manx napisał:

Prawda.... no ale jest jeszcze VW i Seat... więc czemu ludzie biorą to gdzie obsługa jest jaka jest? Nie pojmuję.

Ciężko mi porównać oferty flotowe, bo nie widziałem takowych. Ja wziąłem VW, bo bił ofertą kredytową i serwisową zarówno skodę, jak i seata, do tego przy lepszej cenie (golf vs octavia vs leon).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cinos napisał:

 

@Manx z flotówek miałem okazję pośmigać Octaviami z Lidla, do 180kkm w sumie tylko serwis, nic się nie wysypało w tym egzemplarzu co śmigałem, a śmigałem jak miała 100 a teraz już kończy bieg przy 200kkm

A czy ja gdzieś napisałem, że Skoda to dziadostwo i się sypie? :) Też uważam że to dobee samochody, czasami brzydkie (jak O III fl czy Kuraq), ale ich problemem jest podejscie salonów i ASO do klienta. Janusze ex-Polmozbyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bergerac napisał:

już się nie rozpędzaj z Audi, mówimy o mainstreamie czyli max VW. W segmencie C był Golf, Octavia i Astra.

w Astrze nowej rozwaliła mnie kierownica i wyświetlacz na dzien dobry

kierownica jest straszna w dotyku i brzydka, a wyświetlacz na centralnej konsoli był jakości tego co jest w Trafficu, słaby kontrast, słaba widoczność i rozdzielczość, przepaść do tego co ma VW w Octavii czy Golfie, bo na początku też mieli te małe, ale od 2015 już zaczeli ładować te sensowniejsze

921054076_;slot=12;filename=eyJmbiI6InB6

920741328_;slot=6;filename=eyJmbiI6Im9wM

 

układ kierowniczy i hamulcowy w średniej Astrze do przełknięcia, ale dalej człowiek się czuje odsunięty od samochodu, nie ma tego uczucia bezpośredniego podążania za kierownicą, tylko że coś jeszcze jest pomiedzy

Octavia była sprawniejsza w tym temacie, a najsprawiej reagował Golf, Octavia jest dłuższa od Golfa o prawie 40cm,a rozstaw osi tylko kilka cm i większe zwisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Cinos napisał:

co by Skoda nie zrobiła "floty kupią"

 

Jak codziennie jeżdżę A2 do roboty, tak ilekroć widzę w lusterku "popier..lacza", to w 90% przypadków jest to Octawia albo Rapid. Reszta to jakieś Audi, Merce, BMW lub Ople. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Cinos napisał:

w Astrze nowej rozwaliła mnie kierownica i wyświetlacz na dzien dobry

kierownica jest straszna w dotyku i brzydka, a wyświetlacz na centralnej konsoli był jakości tego co jest w Trafficu, słaby kontrast, słaba widoczność i rozdzielczość, przepaść do tego co ma VW w Octavii czy Golfie, bo na początku też mieli te małe, ale od 2015 już zaczeli ładować te sensowniejsze

921054076_;slot=12;filename=eyJmbiI6InB6

920741328_;slot=6;filename=eyJmbiI6Im9wM

 

układ kierowniczy i hamulcowy w średniej Astrze do przełknięcia, ale dalej człowiek się czuje odsunięty od samochodu, nie ma tego uczucia bezpośredniego podążania za kierownicą, tylko że coś jeszcze jest pomiedzy

Octavia była sprawniejsza w tym temacie, a najsprawiej reagował Golf, Octavia jest dłuższa od Golfa o prawie 40cm,a rozstaw osi tylko kilka cm i większe zwisy.

Niestety, ale jak z Octavi wsiądziesz do Astry to tak jakbyś przesiadł sie z Toi Toi. Nie wiem kto to kupuje za te pieniadze, lepiej iśc po dacie ta sama liga wewnatrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Cinos napisał:

układ kierowniczy i hamulcowy w średniej Astrze do przełknięcia, ale dalej człowiek się czuje odsunięty od samochodu, nie ma tego uczucia bezpośredniego podążania za kierownicą, tylko że coś jeszcze jest pomiedzy

Octavia była sprawniejsza w tym temacie, a najsprawiej reagował Golf, Octavia jest dłuższa od Golfa o prawie 40cm,a rozstaw osi tylko kilka cm i większe zwisy.

@Cinos lepiej już się wypowiadaj na temat dezodorantów i polityki, bo w temacie motoryzacji masz podobną wiedzę jak o finansach :) Wiesz, że coś dzwoni, ale nie do końca ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, marcindzieg napisał:

Znaczy są wersje fajnie wyposażone. Ale te podstawowe to rzeczywiście Toi Toi  ;]

zamiast przypadkowych grafik z netu porównajmy analogiczne wersje wyposażenia (trzy wyceny na których pracowałem, zbliżone koszty - oczywiście są różnice między markami, ale nie zasadnicze):

image.png.5d494f51a4a5e3c238c215f02b04e6eb.png

 

image.png.e0d67430f09bd15e8bf42e1d54ca721a.png

 

image.png.5506754de7c6e1a2be7a68f662819ae1.png

 

Każdy wybiera co mu pasuje, nie wiem po co się napinać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomi pod koniec ubiegłego roku wzięli w leasing nową octavię kombi, wcześniej tez mieli octavię :hm:

Zapytałem, czemu nie golf, no bo w tym golfie jakoś tak ciasno, skoda niby bardziej przestronna?

Może i trochę więcej, ale chyba bez przesady :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, marcindzieg napisał:

Znaczy są wersje fajnie wyposażone. Ale te podstawowe to rzeczywiście Toi Toi  ;]

Własciwie niczym się nie różnią. Taki RS czy Style, te same badziewne plastiki z wytłoczek PET na drzwiach, zero jakieś szmaty, uchwyty tak samo chcą zostać w rekach. To sie tylko tapicerka rózni, gdzie w Style to jak w Daci, albo gorzej, materiał porażka. Nie, nie jestem uprzedzony, po prostu zrobiłem raz wizyty w salonach, by sobie pomacać. Nie wspomnę o Kodiaq, gdzie faktycznie uchwyt został mi prawie w ręku, Uciekłem, obawiając sie oskarżeń, że popsułem;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bergerac no to mi wyjasnij o co chodzi, bo wersje Golfa wziales najwiekszego golasa trendline, a najtańsza Octavia jest droższa, więc w tym samym budżecie jest lepiej wyposażony Golf. A im wyżej tym większa różnica. Octavia widzę że jest minimum Ambition bo jest kierownica, czyli 72k to już Golf Comfortline wygląda inaczej w środku a jest 2k tańszy. ;] a dokładając 2k jest Highline co już w ogóle zupełnie inaczej.

Ten golf ze zdjęcia faktycznie wyglada tragicznie w środku. Może pokaż dokładne ceny i specyfikacje. ;] 

 

Golf

image.png.8d55acd6d094189c080d43994a17b557.png

Octavia

image.png.b759eed3169abfb92e3de518795e3dd7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Rado_ napisał:

Nie wspomnę o Kodiaq, gdzie faktycznie uchwyt został mi prawie w ręku, Uciekłem, obawiając sie oskarżeń, że popsułem;l

Kodiaqa to widziałem na jakiś targach. Wsiadłem i wysiadłem. Nie jestem jakimś purystą ale to wnętrze było zwyczajnie odpychające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Cinos napisał:

@bergerac no to mi wyjasnij o co chodzi, bo wersje Golfa wziales najwiekszego golasa trendline, a najtańsza Octavia jest droższa, więc w tym samym budżecie jest lepiej wyposażony Golf. A im wyżej tym większa różnica. Octavia widzę że jest minimum Ambition bo jest kierownica, czyli 72k to już Golf Comfortline wygląda inaczej w środku a jest 2k tańszy. ;] a dokładając 2k jest Highline co już w ogóle zupełnie inaczej.

Ten golf ze zdjęcia faktycznie wyglada tragicznie w środku. Może pokaż dokładne ceny i specyfikacje. ;] 

jakie ceny porównujesz ? Wyprzedaż rocznika ? Ja pracowałem na trzech bieżących wycenach dla roku modelowego 2018 w połowie tego roku.  Wszystkie trzy pozycje wychodziły podobnie, cennikowo około 82-84 tys zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.