Skocz do zawartości

Mówiłem już, że Skoda to dziadostwo ???


bergerac

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, marcindzieg napisał:

 

A część chciała by mieć ładny samochód do jazdy. Mieszkasz w baraku bo jest tanio i praktycznie? Niektórzy spędzają więcej życia w aucie niż w mieszkaniu.

I będąc w tym aucie, jadą z głową wystawioną na zewnątrz i podziwiają powyginanie blach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, bergerac napisał:

wcale tak dużo nie testuję, nie mam czasu. Mogę się dzielić info, które spływa od mojego menedżera floty, bo tu dość dużo czasu poświęcam na wspólną analizę. Z aut do testów teraz się umówiłem na Puga 508, bo mi się bardzo podoba to auto i chcę pojeździć, zobaczyć co wymodzili ciekawego. Z pozostałych aut to mnie mało co interesuje, na auta, które chciałbym potestować i tak mnie nie stać, więc szkoda bić pianę i sobie głowę zawracać.

 

Z tych aut co wskazałeś to trudna decyzja, bo każde jest inne. Na pewno bym się nie zdecydował na auto teoretycznie lepsze ale z gorszym motorem i wyposażeniem. To później jest strasznie frustrujące. Z tego powodu nie wybrałem ostatnio 3GT, bo dostępne dla mnie pakiety wyposażenia były dość słabe.

 

Ja pomimo, że nie jestem fanem Kia (poza Stingerem, który mi się widzi), to poszedłbym w trzecią opcję z tych propozycji (oczywiście nie wiem jaki motor).

Pewnie pijesz do BMW 

518 zbiera się bardzo dobrze a i ma lekko ponad 8 sekund do 100 więc wolna nie jest. Wersja zaślepka dla bmw oczywiście takie rzeczy  jak automat , klima auto , ledy , podgrzewane fotele i wiele innych pierdół te auto ma na wyposażeniu :)

 

Optima to ta 1.6 turbo , Stingera mam dobrą ofertę , trochę drożej od opitmy i trochę taniej od BMW . Niestety Stinger to zabawka , zero praktyczności tego auta więc odpada...zresztą spalanie 12 litrów w mieście też mi się nie widzi.

 

Ravka bardzo fajne auto ...bo suv i kombi :) tylko mój podwykonawca kupił sobie ostatnio nowego hultaja santafe więc jak ja bym w tej ravce wyglądał 

 

 

wiem najbardziej to podoba mi się nowe X5 i spełnia wszystkiego moje wymogi......tylko mnie na nie nie stać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bergerac napisał:

naprawdę, podziwiam Cię, że Ci się chce ;) 

Próbuję zrozumieć. Praktyczny aspekt życia jest bardzo ważny. Jednak jak ktoś się tylko takim kieruje to jak dla mnie ma strasznie smutne życie. Być może w innych aspektach życia kolega Polarny nie kieruje się tylko praktycznością. Tylko wtedy raczej nie powinien krytykować nikogo, kto kupuje samochód dla wyglądu. Mojej żonie zawsze się podobała Subaru Impreza "Lanos". W tym roku udało się kupić. Kiepsko jeździ, dużo pali, pewnie każda Skoda byłaby lepsza. Ale jest szczęśliwa a ja póki co nie muszę brać kredytów na paliwo. Więc staram się zrozumieć co w takim postępowaniu jest nieodpowiedniego i niedojrzałego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, rwIcIk napisał:

Z 2.0 są tylko dwa pierwsze pakiety wyposażenia. Wypaśne, ale bez przesady. Bogatsze tylko z h.

Ale widzę, że jest automat z napędem na przód poniżej 130 kzł :ok:

Gdy ja oglądałem w 2017, nie było tak taniej opcji. :buu:

 

 

Mam ofertą na 2.0 napęd przód , klima auto , pakiet style , automat , podgrzewane fotele  - wersja komfort za 127 tys

Sprzedawca nic nie mówił, że wersje wyżej są niedostępne a będę z nim jeszcze dzisiaj rozmawiał...więc dzięki za info :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Marcin79 napisał:

Pewnie pijesz do BMW 

518 zbiera się bardzo dobrze a i ma lekko ponad 8 sekund do 100 więc wolna nie jest. Wersja zaślepka dla bmw oczywiście takie rzeczy  jak automat , klima auto , ledy , podgrzewane fotele i wiele innych pierdół te auto ma na wyposażeniu :)

 

Optima to ta 1.6 turbo , Stingera mam dobrą ofertę , trochę drożej od opitmy i trochę taniej od BMW . Niestety Stinger to zabawka , zero praktyczności tego auta więc odpada...zresztą spalanie 12 litrów w mieście też mi się nie widzi.

 

Ravka bardzo fajne auto ...bo suv i kombi :) tylko mój podwykonawca kupił sobie ostatnio nowego hultaja santafe więc jak ja bym w tej ravce wyglądał 

 

 

wiem najbardziej to podoba mi się nowe X5 i spełnia wszystkiego moje wymogi......tylko mnie na nie nie stać :)

bierz BMW :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Marcin79 napisał:

wiem najbardziej to podoba mi się nowe X5 i spełnia wszystkiego moje wymogi......tylko mnie na nie nie stać :)

 

Kup Jaga F-Pace albo Lexa RX. Cena nie najgorsza i nie ma wstydu przed podwykonawcą w Hyundaiu.

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Marcin79 napisał:

Pewnie pijesz do BMW 

518 zbiera się bardzo dobrze a i ma lekko ponad 8 sekund do 100 więc wolna nie jest. Wersja zaślepka dla bmw oczywiście takie rzeczy  jak automat , klima auto , ledy , podgrzewane fotele i wiele innych pierdół te auto ma na wyposażeniu :)

 

Optima to ta 1.6 turbo , Stingera mam dobrą ofertę , trochę drożej od opitmy i trochę taniej od BMW . Niestety Stinger to zabawka , zero praktyczności tego auta więc odpada...zresztą spalanie 12 litrów w mieście też mi się nie widzi.

 

Ravka bardzo fajne auto ...bo suv i kombi :) tylko mój podwykonawca kupił sobie ostatnio nowego hultaja santafe więc jak ja bym w tej ravce wyglądał 

 

To bylo od razu pisac, ze szukasz auta zeby podwykonawcy gul skoczyl... no to z tych 3 to raczej tylko beema sie nadaje. Do srodka go przeciez nie wpuscisz, to nie bedzie widzial, ze to bida wersja ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z aut do testów teraz się umówiłem na Puga 508, bo mi się bardzo podoba to auto i chcę pojeździć, zobaczyć co wymodzili ciekawego.

 

Pix Please. Chyba mi sie tak Nic nie podoba jak Pug 508.... a w koloni karnej ni ma ... each I jak tu odsiadywać wyrok?

 

 

 

Sent from my iCrap X using Tapacrap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, OZI napisał:

 


Pix Please. Chyba mu sie tak Nic nie podoba jak Pug 508.... a time koloni karnej emoji1037.png ni ma ... each I jak tu odsiadywać wyrok? emoji15.png

 

 

Moze juz lepiej pisz po waszemu, bo ni cholery nie rozumiem, co chciales powiedziec :nie_wiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, marcindzieg napisał:

Nie. Mają przed nosem środek który akurat w Skodzie wygląda jak kupa.

A cóż w tym wnętrzu jest takiego strasznego? Audi A4 rok starsze od mojego superba ma dużo gorsze wnętrze.

Poza tym mowa była o kształcie powyginania blach.

No i nie zapominajmy o znaczku - właściwie jest on najistotniejszy.

Ciekawy jestem, jak byś ocenił wnętrze skody, gdybyś nie wiedział, że to skoda.

 

BTW. Zapodaj, jakim dokładnie modelem jeździsz i w jakiej wersji - wyszukam sobie grafikę wnętrza i zachwycę się jego wspaniałością.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marcindzieg napisał:

@sherif - pan do Ciebie. 

ale z czym tu dyskutować ? Jak mu tak zależy niech kupuje. Ja się ze Skody wyleczyłem i podzielam zdanie @bergerac odnośnie podejścia do klienta. Z ciekawości zamawiając auto miesiąc temu poprosiłem o ofertę na Skodę .. do dziś nie dostałem :phi: a podobno z terminowością Superbów niewiele się zmieniło. Jak ta firma lubi zlewać klientów to niech dalej tak robi, ale ja nie jestem tym zainteresowany :) a na dzwonienie po pseudo ofertach z olx szkoda mi poprostu czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Polarny napisał:

A cóż w tym wnętrzu jest takiego strasznego?

Na pierwszej stronie masz 3 wnętrza. Podobne kosztowo. Pomijawszy tandetny wygląd - to wnętrze jest po prostu smutne. VW ma ładne wstawki, które powodują zupełnie inny odbiór auta. O Oplu nie wspomnę.

4 minuty temu, Polarny napisał:

No i nie zapominajmy o znaczku - właściwie jest on najistotniejszy.

Może dla Ciebie.

4 minuty temu, Polarny napisał:

Ciekawy jestem, jak byś ocenił wnętrze skody, gdybyś nie wiedział, że to skoda.

Dokładnie tak samo. Na targach wsiadłem do Kodiaqa i wysiadłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Polarny napisał:

A cóż w tym wnętrzu jest takiego strasznego? Audi A4 rok starsze od mojego superba ma dużo gorsze wnętrze.

Poza tym mowa była o kształcie powyginania blach.

No i nie zapominajmy o znaczku - właściwie jest on najistotniejszy.

Ciekawy jestem, jak byś ocenił wnętrze skody, gdybyś nie wiedział, że to skoda.

 

BTW. Zapodaj, jakim dokładnie modelem jeździsz i w jakiej wersji - wyszukam sobie grafikę wnętrza i zachwycę się jego wspaniałością.

 

Jak by Ci to delikatnie wytłumaczyć...

 

Peugeot-508_SW-2019-7-1600x1117.jpg

 

maxresdefault.jpg

 

33461456383_a8d5077898_b.jpg

 

150203-SKODA-Superb-Interior-LaK-1-e1462

 

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Polarny napisał:

BTW. Zapodaj, jakim dokładnie modelem jeździsz i w jakiej wersji - wyszukam sobie grafikę wnętrza i zachwycę się jego wspaniałością.

Nie jest ani wspaniałe ani piękne. Ale ja nie narzucam go każdemu. Ono mi się ma podobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, marcindzieg napisał:

To co wrzuciłeś ma przynajmniej jakąś kolorystykę. A najczęściej jest to niestety smutna szarość.

 

Żeby było uczciwie wrzuciłem wypasione wersje. Jak widać kolory też Skody nie ratują. W tamtych natomiast, nawet jeśli coś odpadnie i zostanie Ci w ręce to będziesz mógł położyć na półce w salonie jako efektowny bibelot.

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Ryb napisał:

Jak by Ci to delikatnie wytłumaczyć...

Czyli jak nie kupię skody, to będę miał wnętrza takie, jak na pierwszych 3 zdjęciach?

10 minut temu, marcindzieg napisał:

Nie jest ani wspaniałe ani piękne. Ale ja nie narzucam go każdemu. Ono mi się ma podobać.

To niejako oczywiste. Chciałem tylko sprawdzić poziom kupowatości, skoro takimi jednostkami oceny się posługujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Polarny napisał:

Czyli jak nie kupię skody, to będę miał wnętrza takie, jak na pierwszych 3 zdjęciach?

 

Stosujmy elementarną logikę w myśleniu: Jak kupisz Skodę, to nie będziesz miał.

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, zinger napisał:

 

To bylo od razu pisac, ze szukasz auta zeby podwykonawcy gul skoczyl... no to z tych 3 to raczej tylko beema sie nadaje. Do srodka go przeciez nie wpuscisz, to nie bedzie widzial, ze to bida wersja ;]

Nowa RAV4 też będzie robić wrażenie - jest wyższa :ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marcin79 napisał:

Mam ofertą na 2.0 napęd przód , klima auto , pakiet style , automat , podgrzewane fotele  - wersja komfort za 127 tys

Sprzedawca nic nie mówił, że wersje wyżej są niedostępne a będę z nim jeszcze dzisiaj rozmawiał...więc dzięki za info :) 

Selection i Executive tylko hybrydy

https://pdf.sites.toyota.pl/spec-nowy-rav4.pdf

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Polarny napisał:

To niejako oczywiste. Chciałem tylko sprawdzić poziom kupowatości, skoro takimi jednostkami oceny się posługujemy.

Ale po co? Bo problem nie polega na tym jaka jest Skoda. Problem polega na stwierdzeniu że jak komuś nie podoba się wnętrze czy blachy to znaczy że nie dorósł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Ryb napisał:

 

Stosujmy elementarną logikę w myśleniu: Jak kupisz Skodę, to nie będziesz miał.

:ok:

Tylko że jeżeli "niemanie" takiego wnętrza, jak na pierwszych 3 zdjęciach jest taką traumą, to - stosując elementarną logikę - warto wiedzieć, co zrobić, by takie wnętrze mieć, a nie czego nie robić, by go nie mieć.

Innymi słowy - potrzebny jest warunek wystarczający posiadania takiego wnętrza, a nie warunek wystarczający nieposiadania go (którego niespełnienie z kolei nie wystarcza, by takie wnętrze mieć).

1 minutę temu, marcindzieg napisał:

Ale po co? Bo problem nie polega na tym jaka jest Skoda. Problem polega na stwierdzeniu że jak komuś nie podoba się wnętrze czy blachy to znaczy że nie dorósł.

Owszem, z tego co napisałeś, problem polega na tym, jaka jest skoda. A konkretnie - jeżeli ktoś spędza w aucie bardzo dużo czasu, to raczej nie chce mieć "przed nosem środka który akurat w Skodzie wygląda jak kupa". Chciałbym sprawdzić, czy niektórzy jednak tę kupę (sam wybrałeś taką jednostkę miary) akceptują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku październiku 2018 roku firma, którą prawnie obsługuję zamówiła Skodę Karoq. Samochód miał być do końca roku. W styczniu zadzwonił do mnie pracownik, że samochodu nie ma i nie wiadomo kiedy będzie. W salonie uzyskał w końcu informację, że samochód ma termin produkcji na 17 tydzień 2019 roku. Udało mi się im załatwić przyspieszenie terminu produkcji na 9 tydzień, lecz niesmak pozostał. To samo było w wypadku modelu Kodiaq i Superb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Polarny napisał:

A konkretnie - jeżeli ktoś spędza w aucie bardzo dużo czasu

Ja robię 10 kkm rocznie. Więc nie spędzam dużo czasu. Ale poszukaj sobie wnętrza Subaru po 2008. Jak ma to dla Ciebie znaczenie. Bo dla mnie nie ma żadnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, prawoimotoryzacja napisał:

Na początku październiku 2018 roku firma, którą prawnie obsługuję zamówiła Skodę Karoq. Samochód miał być do końca roku. W styczniu zadzwonił do mnie pracownik, że samochodu nie ma i nie wiadomo kiedy będzie. W salonie uzyskał w końcu informację, że samochód ma termin produkcji na 17 tydzień 2019 roku. Udało mi się im załatwić przyspieszenie terminu produkcji na 9 tydzień, lecz niesmak pozostał. To samo było w wypadku modelu Kodiaq i Superb.

 

Dotrzymali tego terminu? Czy nadal go produkują? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Polarny napisał:

Tylko że jeżeli "niemanie" takiego wnętrza, jak na pierwszych 3 zdjęciach jest taką traumą, to - stosując elementarną logikę - warto wiedzieć, co zrobić, by takie wnętrze mieć, a nie czego nie robić, by go nie mieć.

Innymi słowy - potrzebny jest warunek wystarczający posiadania takiego wnętrza, a nie warunek wystarczający nieposiadania go (którego niespełnienie z kolei nie wystarcza, by takie wnętrze mieć).

 

Nie jestem pewien czy próbujesz napisać tyle, żeby nie wiadomo było o co chodzi, czy po prostu redukujesz ad absurdum czy może obie rzeczy naraz. Jako że chyba nikt nie wie co właściwie napisałeś wyżek, to napiszę Ci prosto i wyraźnie:

 

Skoda ma brzydsze wnętrza od większości konkurencyjnych pojazdów i jeśli ktoś kupi Skodę to musi z tym żyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Ryb napisał:

Nie jestem pewien czy próbujesz napisać tyle, żeby nie wiadomo było o co chodzi, czy po prostu redukujesz ad absurdum czy może obie rzeczy naraz.

Ciekawy byłem, czy zrozumiesz. A to przecież elementarna logika.

A odpowiadając - napisałem, jak jest.

15 minut temu, Ryb napisał:

Skoda ma brzydsze wnętrza od większości konkurencyjnych pojazdów i jeśli ktoś kupi Skodę to musi z tym żyć.

Po pierwsze - jeżeli to miałeś zamiar przekazać, to wyszło ci to wyjątkowo nieudolnie, bo prezentowałeś jakieś topowe wersje wyposażeń, których większość i tak nie kupuje. I jakoś z tym żyje.

A jeżeli piszesz o TYPOWYCH (nie: topowych) wnętrzach typowych wersji wyposażeń, to rozwal mnie porównaniem np. z fordem, citroenem, seatem, mazdą, hyundaiem czy nawet (hehe) vw. Bo subaru już wyżej z konkurencji odpadło.

Jeździsz (albo jeździłeś) chyba mitsubishi, zgadza się? Może od niego zacznij - dokładnie od tej wersji, którą jeździłeś. Niech zobaczę, jak mam przerąbane, że nie mam takiego wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Polarny napisał:

Ciekawy byłem, czy zrozumiesz. A to przecież elementarna logika.

A odpowiadając - napisałem, jak jest.

Po pierwsze - jeżeli to miałeś zamiar przekazać, to wyszło ci to wyjątkowo nieudolnie, bo prezentowałeś jakieś topowe wersje wyposażeń, których większość i tak nie kupuje. I jakoś z tym żyje.

A jeżeli piszesz o TYPOWYCH (nie: topowych) wnętrzach typowych wersji wyposażeń, to rozwal mnie porównaniem np. z fordem, citroenem, seatem, mazdą, hyundaiem czy nawet (hehe) vw. Bo subaru już wyżej z konkurencji odpadło.

Jeździsz (albo jeździłeś) chyba mitsubishi, zgadza się? Może od niego zacznij - dokładnie od tej wersji, którą jeździłeś. Niech zobaczę, jak mam przerąbane, że nie mam takiego wnętrza.

 

Dobra, nie wyszło ad absurdum to będzie ad personam. Myślę że stać Cię na więcej.

 

Jeszcze raz. To jest teza:

 

Skoda ma brzydsze wnętrza od większości konkurencyjnych pojazdów i jeśli ktoś kupi Skodę to musi z tym żyć.

 

Polemizuj z tym, jeśli potrafisz. Na razie na to nie wygląda.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Ryb napisał:

Dobra, nie wyszło ad absurdum to będzie ad personam. Myślę że stać Cię na więcej.

Żadnego ad absurdum nie było. Wyskoczyłeś z "elementarną logiką", to cię trochę przycisnąłem (nie za mocno), żeby sprawdzić, cóż to logik z ciebie. Okazało się, że taki, co jak czegoś nie rozumie, to wrzuca to do szufladki "ad absurdum".

Co do tezy, już ci odpowiedziałem. Rozwal mnie porównaniem wnętrza z innym plebejskimi markami pojazdów. Wklej grafiki.

Swojego auta też - i nie broń się tu żadnym wydumanym ad personam. Na mnie idzie z waszej strony żenujący, wręcz gówniarski hejt i już "ad personam" to nie jest? Masz niżej przykład, kolejny zresztą:

13 minut temu, marcindzieg napisał:

Jeśli porównujesz ze Skodą to jest ładniejsze. Nie jest tak smutne że wysiadając masz ochotę się powiesić.

BTW. Nie wiem, co trzeba mieć z psychiką, żeby w ogóle wnętrze auta tak oddziaływało na kogoś - nawet zakładając, że komentarz jest mocno przesadzony. Co wy - w cekiny i czerwony skóry poubierani chodzicie? A o stonowanych kolorach i prostocie słyszeli? Gusta zaiste rodem z disco-polo macie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie hit wątek się zrobił :] kilku chłopa dyskutuje co komu się podoba

 

konkluzja:

skoda jest brzydka jej wnętrze nie może się nikomu podobać, nawet właścicielowi, jest od bezguściem, może mieszkać w kartonie

ale jak subaru czy mitsu wygląda jak z lat '90 to już nie ma problemu, bo właścicielowi nie zależy jak to właściwie wygląda. Ale to skoda jest brzydka i koniec ;]

 

Przykładowe mitsu:
image.png.5e0c6db76defe8555b88499ea2d66ad6.png


przykładowa skoda:
image.png.d0f1ab7bf4a7e6687e67c6e63239363a.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Polarny napisał:

Nie wiem, co trzeba mieć z psychiką, żeby w ogóle wnętrze auta tak oddziaływało na kogoś - nawet zakładając, że komentarz jest mocno przesadzony.

Skoro inaczej nie jesteś w stanie pojąć to zastanów się czemu w szpitalach nie maluje się ścian na szaro. Albo pomaluj sobie mieszkanie na szaro i opowiedz o swoich wrażeniach.

Ja się zastanawiam co trzeba mieć z psychiką żeby tak wielbić to przeciętne aż do bólu auto.

 

17 minut temu, Polarny napisał:

A o stonowanych kolorach i prostocie słyszeli?

A stonowane kolory i prostota to jest właśnie w Subaru - jeśli już o tym wspominasz. A w Skodzie jest paskudna szarość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2019 o 12:15, Piotrus napisał:

Z tymi wyborami to jeszcze trzeba wziąć pod uwagę politykę HR - czasem lepiej wziąć markę która jest postrzegana jako tańsza chociaż w excelu tego nie widać. 

 

Skądś się wziął stereotyp PH w Octavii

 

Czasem dochodzi do absurdów, Znajomy w swoim korpo walczył ze 2 miesiace z politykami i procedurami, bo wg rozdzielnika mogl sobie skonfigurowac Passerati do kwoty X. A on sie uparl ze chce superba bo jest wiekszy. I skonfigurowal go za 15 czy 20k taniej niz swoj limit na paska. 

I kopał się z koniem, bo wg rozdzielnika superb przyslugiwalo o jeden szczebelek wyzej z drabince i nikogo nie obchodzilo, ze bedzie tanszy. Ot korporacyjna logika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marcindzieg napisał:

Ale to stare Mitsu i nowa Skoda. Może znajdź takie z lat 90 i porównaj z najnowszą Skodą. Co się będziesz ograniczał.

To jest nowe mitsu produkowane od 2012 do dzisiaj, skoda 2014 do dzisiaj, jak dla mnie żadna różnica w rocznikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Filipfm napisał:

 

Czasem dochodzi do absurdów, Znajomy w swoim korpo walczył ze 2 miesiace z politykami i procedurami, bo wg rozdzielnika mogl sobie skonfigurowac Passerati do kwoty X. A on sie uparl ze chce superba bo jest wiekszy. I skonfigurowal go za 15 czy 20k taniej niz swoj limit na paska. 

I kopał się z koniem, bo wg rozdzielnika superb przyslugiwalo o jeden szczebelek wyzej z drabince i nikogo nie obchodzilo, ze bedzie tanszy. Ot korporacyjna logika

 

To akurat proste do zrozumienia.

Jakis dyrektor sie zdenerwuje jak zwykly ph tez by mial superb jak on.

Psychologia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marcindzieg napisał:

To znajdź takie z nawigacją i równie bogatym wyposażeniem.

Słuchaj - te duże wyświetlacze często nie wychodzą na zdrowie, choćby mój Ford:
Mój:
921306016_;slot=3;filename=eyJmbiI6Ims2Y

vs. bogata wersja:
919274730_;slot=5;filename=eyJmbiI6Imdlb

 

Podobnie było w przypadku np. Almery N16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marcindzieg napisał:

To znajdź takie z nawigacją i równie bogatym wyposażeniem.

Sam poszukaj, widać mało nawet wiesz co krytykujesz.  Jedno i drugie wersja za około 100k

Skoda bieda wersja Ambtion - sam dół cennika, nie ma żadnej nawigacji.

Outlander pierwszy z brzegu też jakiś biedny pewnie, ale one wszystkie podobnie wyglądają jak z lat '90 (w przeciwieństwie do skody)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.