Skocz do zawartości

Bridgestone WeatherControl A005


grogi

Rekomendowane odpowiedzi

Używa ktoś? Jak wrażenia, zwłaszcza słuchowe?

 

Bridgestone-Weather-Control-A005.jpg


Wg testu w Auto Świecie, ta opona świetnie wpisuje się w moje potrzeby - na mokrym i suchym jest rewelacyjna (jak na oponę całoroczną oczywiście), zostawiając z tyłu nawet Michelin CrossClimate+.

Na śniegu taka-sobie, ale to mi w sumie nie przeszkadza - opona na śniegu będzie jeździć tylko kilka dni w roku, chcę uniknąć całkowitego unieruchomienia auta przy przejściowych opadach białego... 

 

Edytowane przez grogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, grogi napisał:

Używa ktoś? Jak wrażenia, zwłaszcza słuchowe?

 

 


Wg testu w Auto Świecie, ta opona świetnie wpisuje się w moje potrzeby - na mokrym i suchym jest rewelacyjna (jak na oponę całoroczną oczywiście), zostawiając z tyłu nawet Michelin CrossClimate+.

Na śniegu taka-sobie, ale to mi w sumie nie przeszkadza - opona na śniegu będzie jeździć tylko kilka dni w roku, chcę uniknąć całkowitego unieruchomienia auta przy przejściowych opadach białego... 

 

Bardzo podobny bieżnik do klebera quadraxer 2

kleber-quadraxer-2-16552-t-f-l600-sk3.pn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...

Pewnie już je masz. A ja w najbliższym czasie będę zakładał. Miałem kupować Micheliny CrossClimate Plus, ale kumpel wybił mi je z głowy i namówił na A005. Jeździł w warunkach testowych na obu i Bridgestone podobno zjadają Michelin. Jak je założę podzielę się opinią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, czoper napisał:

Nie rób błędu.  Mam CrossClimate Plus i A005.  Bridgestone mają problemy przy szybszym ruszaniu na mokrym  asfalcie. Ślizgają się. Sprawiają wrażenie dużo gorszych od CrossClimate w takich warunkach. Są ciche.

 

 

Może zależy od rozmiaru opon i samochodu. Kumpel, a ufam jego opiniom, mówił, że jak je testował (nie pytałem na jakim aucie testy były) Micheliny pod każdym względem wypadały gorzej. Ruszanie, hamowanie, zakręty... I były to różnice na tyle duże, że bez trudu mozna je było poczuć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Herbatnik napisał:

 

Może zależy od rozmiaru opon i samochodu. Kumpel, a ufam jego opiniom, mówił, że jak je testował (nie pytałem na jakim aucie testy były) Micheliny pod każdym względem wypadały gorzej. Ruszanie, hamowanie, zakręty... I były to różnice na tyle duże, że bez trudu mozna je było poczuć 

Masz może jakiś link do wyników tych badań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2020 o 17:30, Herbatnik napisał:

Tylko paszczową relację kolegi, który na nich jeździł. Ale nie mam powodu by mu nie ufać :)

 

Osobiście już dawno pisałem, że Michelin CC+ jakoś średnio mi pasuje jako opona wielosezonowa. Po bliższym poznaniu uznałem, że jednak wolę opony firm o większym doświadczeniu w tej materii. Tych Bridgestone nie znam, a w testach wypadają dość słabo. 

Edytowane przez futrzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 11.03.2019 o 19:25, grogi napisał:

Używa ktoś? Jak wrażenia, zwłaszcza słuchowe?

 

Kupiłem, zamontowałem i napiszę jak się sprawdzają. Samochód typowo miejski, w którym przez 10 lat nie udało mi się zużyć letnich opon.

 

A005.thumb.jpg.e2ff81ada3940f9430ea79a987f39c14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.