Jump to content

Evanda 2004r - zginęły światła pozycyjne tył/przód brak oświetlenia wnętrza

Recommended Posts

Witam Wszystkich. 

Mój problem polega na braku dalszych opcji co do zdiagnozowania problemu elektrycznego. Zniknęły mi światła pozycyjne i nie mam także oświetlenia wnętrza, oraz podświetlenia tablicy wskaźników. Sprawdziłem wszystkie łącza, kostki i bezpieczniki. w teorii wszystko jest sprawne, na moje zniknęła masa na poszczególnych odbiornikach i nie mam pomysłu jak to naprawić lub obejść. 

Niestety można tylko zgadywać. 

Musisz oddać auto do elektryka niech wszystko pomierzy i tyle.

Przykłądowo w pierwszych rocznikach lacetti były dość częste przypadki jakiejś dużej kostki pod deską (taki typowy pająk) która się topiła. Ale dało się wyczuć okresowy smrodek jeszcze przed awarią ŚWIATEŁ MIJANIA. Ale tutaj pewnie chodzi o coś innego choć zapewne podobne części i rozwiązania w evanda i lacetti występują. 

• 1 year later...
W dniu 18.03.2019 o 12:34, Piotr1a napisał:

Witam Wszystkich. 

Mój problem polega na braku dalszych opcji co do zdiagnozowania problemu elektrycznego. Zniknęły mi światła pozycyjne i nie mam także oświetlenia wnętrza, oraz podświetlenia tablicy wskaźników. Sprawdziłem wszystkie łącza, kostki i bezpieczniki. w teorii wszystko jest sprawne, na moje zniknęła masa na poszczególnych odbiornikach i nie mam pomysłu jak to naprawić lub obejść. 

Cześć! Czy pamiętasz co było przyczyną? U mnie pojawił się identyczny problem... :(