Skocz do zawartości

Meriva A 1.4 90 koni Twinport


Rekomendowane odpowiedzi

czołem

moja wiedza gazowa zatrzymała się na KME DIEGO oraz BRC JUST:)

KME nie spisywało się za dobrze... pewnie kwestia montażu, ale nie będę tu już po raz enty pisał o tym -> Astra G 1.4 16V 90 koni
natomiast BRC JUST spisywało się świetnie w mondeo mk2 1997 rok 1.8 16v

 

w tej chwili myślę o zagazowaniu merivy z tematu

Lokalnie polecają Staga w Zabrzu na Roosvelta, ale nie wiem komletnie jakie podzespoły

w KME mialem problem, że podczas nagłego przyśpieszania, pod obciążeniem zapałał się check engine;) gazownik nie wiedział o co chodzi i odciał mi kotrolkę checka;), aso się zorientowało i znów męczyłem gazownika, aż olałem temat bo sprzedałem auto...

pewnie przez te lata się wiele pozmieniało...

co założyć do merivki z tematu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowolna wspolczesna u sprawdzinego montera.
Ja mam lpgtech, inny ma staga, kolejny wezmie brc i o ile bedzie porzadnie podlaczone i wystrojone, kazdy będzie zadowolony.
"Wada" obecnych brc to zamkniety dostep do kompa. Sam nic nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty to graty. Kwestia
1. Poprawnosci montazu
2. Estetyki montazu
3. Strojenia instalacji po montazu.
Dobor gratow zostaw montazyscie, skup sie na znalezieniu zakladu ktory mialby dokonac montazu. Cos polecanego w Twoich okolicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś takiego polecają

https://abart.com.pl/pl/o/instalacje-montowane/BRC-Sequent-Alba

 

 

i teraz dylemat

sprawdzone BRC w sensie JUST w poprzednim aucie u nich zamontowane chodziło bezawaryjnie przez 13 lat i 250 kkm, dosłownie nic nie robiłem z tą instalką...

czy STAG, ale jakie bebechy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, 62545tomasz napisał:

coś takiego polecają

https://abart.com.pl/pl/o/instalacje-montowane/BRC-Sequent-Alba

 

 

i teraz dylemat

sprawdzone BRC w sensie JUST w poprzednim aucie u nich zamontowane chodziło bezawaryjnie przez 13 lat i 250 kkm, dosłownie nic nie robiłem z tą instalką...

czy STAG, ale jakie bebechy?

i jeszcze coś takiego dzisiaj doszło

 

elektronika TECH DUO

wtryski barracuda

reduktor kme tur

 

 

Edytowane przez 62545tomasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

czy ktoś kojarzy Auto mix Skrzyszów?

Zadzwoniłem wypytać o instalacje, a ludek w telefonie mówi, że nie poda mi na jakich częściach montują bo to tajemnica;), 3000 pln, odstawiam auto na 2 dni i mam nie wnikać co założą bo dają 5 lat gwarancji nawet na silnik yyyy

montował ktoś u nich?

co  w tej chwili zamontować do auta z tematu by cieszyć się bezproblemową eksploatacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, 62545tomasz napisał:

czy ktoś kojarzy Auto mix Skrzyszów?

Zadzwoniłem wypytać o instalacje, a ludek w telefonie mówi, że nie poda mi na jakich częściach montują bo to tajemnica;), 3000 pln, odstawiam auto na 2 dni i mam nie wnikać co założą bo dają 5 lat gwarancji nawet na silnik yyyy

montował ktoś u nich?

co  w tej chwili zamontować do auta z tematu by cieszyć się bezproblemową eksploatacją?

 

Łaske robi, płacę to wiadoma rzecz że chce wiedzieć za jakie komponenty mam płacić. Na śląsku masz Silesia Cars, ostatnio odbierałem od nich samochód z montażu instalacji lpg. Bez zarzutu montaż, póki co mało km zrobione żeby wysnuć wnioski. Ale zakład ma dobre opinie, obecnie 2 miesiące trzeba odczekać w kolejce na montaż. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, steyr napisał:

 

Łaske robi, płacę to wiadoma rzecz że chce wiedzieć za jakie komponenty mam płacić. Na śląsku masz Silesia Cars, ostatnio odbierałem od nich samochód z montażu instalacji lpg. Bez zarzutu montaż, póki co mało km zrobione żeby wysnuć wnioski. Ale zakład ma dobre opinie, obecnie 2 miesiące trzeba odczekać w kolejce na montaż. pozdrawiam

własnie też o nich czytam, tylko dziwne, że nie są autoryzowanym punktem STAG
co montowałeś? co założyli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.