Skocz do zawartości

Uchwyt do telefonu - jak umiescic


bergerac

Rekomendowane odpowiedzi

Zona marydzi, zeby zamocowac jej uchwyt na telefon w Pugu. Przymierzylem magnetyczny Huaweia, ktory uzywam w insignii, ale nie pasuje. Telefon zaslania ekran dotykowy w aucie. Musialby byc uchwyt ktory np idzie od kratek wentylacyjnych w dol. Uchwyty na szybe nie wchodza w gre. W zalaczeniu fotka wnetrza auta, pomozcie :)

 

17b96427162f68393c47940a6742aae0.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ghost2255 napisał:

Zapytam z czystej ciekawości: mając taki ekran i zapewne zestaw Hf na BT po co wyciągac telefon z kieszeni?

też tego nie rozumiem, zwłaszcza, że na dole jest uchwyt, w który się wsuwa telefon i podłącza kablem. Pug 2008 wspiera carplay, więc ekran iphone jest na wyświetlaczu głównym. Ale weź dyskutuj z kobietą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ghost2255 napisał:

Zapytam z czystej ciekawości: mając taki ekran i zapewne zestaw Hf na BT po co wyciągac telefon z kieszeni?

a jak chcesz pisać na messengerze albo korzystać z nawigacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ghost2255 napisał:

Zapytam z czystej ciekawości: mając taki ekran i zapewne zestaw Hf na BT po co wyciągac telefon z kieszeni?

Np do Yanosika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz , czy nie da się przykleić do deski nad/za ekranem. 

Na 3M taśmę nie zostawia śladów, może być porowata powierzchnia deski.

do tego blaszka na telefonie i już 👍

 

wiesz jaka zaleta? We wszystkich autach mam takie magnesy . Łatwe w obsłudze, mało widoczne, estetyczne.

 

F15E8568-ACCD-473B-A1CF-A9C3F79C2BB6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, bergerac napisał:

 

Zona marydzi, zeby zamocowac jej uchwyt na telefon w Pugu. Przymierzylem magnetyczny Huaweia, ktory uzywam w insignii, ale nie pasuje. Telefon zaslania ekran dotykowy w aucie. Musialby byc uchwyt ktory np idzie od kratek wentylacyjnych w dol. Uchwyty na szybe nie wchodza w gre. W zalaczeniu fotka wnetrza auta, pomozcie :)

 

17b96427162f68393c47940a6742aae0.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

A to cudo nie ma BT na pokladzie? Po co komu tel w aucie w trakcie jazdy?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mati1.6dohc napisał:

Zobacz , czy nie da się przykleić do deski nad/za ekranem. 

Na 3M taśmę nie zostawia śladów, może być porowata powierzchnia deski.

do tego blaszka na telefonie i już 👍

 

wiesz jaka zaleta? We wszystkich autach mam takie magnesy . Łatwe w obsłudze, mało widoczne, estetyczne.

czytam opis tego co wkleiłeś - to w końcu uchwyt przyklejany czy do kraktki wentylacyjnej ? Można przykleić i wygiąć głowicę pod kątem 90 stopni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bergerac napisał:

czytam opis tego co wkleiłeś - to w końcu uchwyt przyklejany czy do kraktki wentylacyjnej ? Można przykleić i wygiąć głowicę pod kątem 90 stopni ?

Jak dumam to te klejonki moga nie pozwolic uzyc na powierzchni  mocno plaskiej przy zisiejszej wielkosci tel.

Ale skoro tel jest do nawigacji to orientacja pozioma w kratkach cos by tam moze pomogla.

No ale  zona pewnie i chce navi wyrazna i radyjko, ciezko zazgrac potrzeby.

Moze lewa kratka? Wiem praworecznym gorzej ale ilez grzebiesz w navi jak krecisz sie gdzies?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mati1.6dohc napisał:

Zobacz , czy nie da się przykleić do deski nad/za ekranem. 

Na 3M taśmę nie zostawia śladów, może być porowata powierzchnia deski.

do tego blaszka na telefonie i już 👍

 

wiesz jaka zaleta? We wszystkich autach mam takie magnesy . Łatwe w obsłudze, mało widoczne, estetyczne. 

A takie coś nie niszczy baterii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bergerac napisał:

też tego nie rozumiem, zwłaszcza, że na dole jest uchwyt, w który się wsuwa telefon i podłącza kablem. Pug 2008 wspiera carplay, więc ekran iphone jest na wyświetlaczu głównym. Ale weź dyskutuj z kobietą.

A może pokaż jej dokładnie jak to działa. :P

Pościerasz się z problemem, ale i tak ostatnie zdanie będzie należało do Ciebie. Kij, że w ostateczności zabrzmi ono: "tak kochanie, zamontuję Ci uchwyt".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kenickie napisał:

A może pokaż jej dokładnie jak to działa. :P

Pościerasz się z problemem, ale i tak ostatnie zdanie będzie należało do Ciebie. Kij, że w ostateczności zabrzmi ono: "tak kochanie, zamontuję Ci uchwyt".

 

pokazałem. Słuchaj, to wszystko to widły z igły. Jestem przekonany, że z tego uchwytu skorzysta raz na 3 miesiące ;) 99% w zupełności jej wystarczy łączność bo BT oraz nawi wbudowana w samochód, zwłaszcza, że to całkiem sprawnie działający TomTom z zaczytywaniem info o ruchu, itp :ok: No ale chcę, to nie będę się upierał, że niepotrzebne jak sobie raz na 3 miesiące Spotify będzie chciała włączyć ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bergerac napisał:

pokazałem. Słuchaj, to wszystko to widły z igły. Jestem przekonany, że z tego uchwytu skorzysta raz na 3 miesiące ;) 99% w zupełności jej wystarczy łączność bo BT oraz nawi wbudowana w samochód, zwłaszcza, że to całkiem sprawnie działający TomTom z zaczytywaniem info o ruchu, itp :ok: No ale chcę, to nie będę się upierał, że niepotrzebne jak sobie raz na 3 miesiące Spotify będzie chciała włączyć ;)  

 

A dlaczego uchwyt na szybe nie wchodzi w gre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bergerac napisał:

jestem przeciwnikiem umieszczania czegokolwiek w polu widzenia - szyba. Po drugie - przewód.

sa jeszcze uchwyty w 'paszcze' CD ale ten sprzet widze nie ma tego wynalazku. Inne, wpinane w oslone przeciwsloneczna (mozna w pasazera, jak telefon dalej w zasiegu rak kierowcy) ale za duzego telefonu nie przyjma.

Tak to pozostaje Ci cos w kratke, ale one zawsze skrzypia, trzeszcza, puste to sie obijaja

Najlepsze zostanie przyklejenie cos na deske rozdzielcza, ale .... ja zostawiam to na ostatecznosc jak juz nic innego sie nie da wykombinowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, bergerac napisał:

ale do prawej na środkowej części kokpitu, tej co wstawiłem ?

tak, dokładnie, prawa kratka w konsoli środkowej

a 2008 nie ma android auto? może po prostu niech po kablu sobie podłączy i ma sterowanie wszystkim z ekranu auta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Olas1 napisał:

tak, dokładnie, prawa kratka w konsoli środkowej

a 2008 nie ma android auto? może po prostu niech po kablu sobie podłączy i ma sterowanie wszystkim z ekranu auta 

No chryste, przecież napisałem już wcześniej, że ma CarPlay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bergerac napisał:

No chryste, przecież napisałem już wcześniej, że ma CarPlay.

Fakt, nie zauważyłem. No to... namów żonę na oglądanie nawigacji na wyświetlaczu. Przecież nie ma sensu patrzeć w malutki ekran telefonu. Co znaczy "nie dociera"  :) weź grubszy pasek albo podduszaj trochę dłużej 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na uchwyty marki iOttie, mają tego całe mnóstwo, takie montowane w kratkę też.

Ja kupiłem uchwyt przyssawkowy z tej firmy - tani nie był (100zł) ale to porządna rzecz. Stabilny jest jak diabli w każdej pozycji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2019 o 08:43, bergerac napisał:

jestem przeciwnikiem umieszczania czegokolwiek w polu widzenia - szyba. Po drugie - przewód.

Od wielu lat korzystam z uchwytu przysysanego do przedniej szyby. Umieściłem go po lewej stronie od kierownicy, tak że dobrze komponuje się ze słupkiem A. Czyli nie zasłania wiele więcej, aniżeli sam słupek. Zasilanie mam kabelkiem 1.2m z ładowarki włożonej na stałe do gniazda zapalniczki (nie palę). Taki patent sprawdza mi się zarówno w dużym Citro C8 jak i niedużej i ciasnej Celice.

Polecam te koncepcję rozważeniu raz jeszcze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Bartłomiej napisał:

Polecam te koncepcję rozważeniu raz jeszcze....

Mam dokładnie tak samo - kabelek mam na stałe do ładowarki w popiołce, popiołka zamknięta bo kabelek wyprowadziłem pod deską. Wychodzi w okolicy uchwytu przy słupku A, prosto do telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, gregoryj napisał:

pokaz mi takiego, ktory uzywa Yanosika do ostrzegania przed innymi rzeczami niz policja z radarami.

Ja używam 

Przydaje się jak biega jakieś zwierze po drodze albo inny pijak itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rallyrychu napisał:

Służby drogowe potrafią się rozstawić w różnych zaskakujących miejscach, np. za łukiem na autostradzie na lewym pasie... Informacja w Yanosiku o takich atrakcjach się bardzo przydaje :)

Widać dużo ludzi jeździ z NaviExpertem. Bo jakoś nigdy mnie nie zawiódł w takiej sytuacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.