Skocz do zawartości

Jakie marki odzieżowe teraz są na topie?


kiziuk

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio kupowałem cokolwiek, kiedy zrobiłem prawo jazdy A, co było chyba z 8 lat temu.

Teraz mi się schudło i kurtka lata po mnie jak worek ;]

Powstał więc plan odnowienia garderoby - oczywiście w przystępnym budżecie. Patrzę po witrynach internetowych - zatrzęsienie wszystkiego, oczami kupować nie będę, trzeba przymierzyć.

Wpadłem do sklepu - dookoła tylko Seca i Modeka. Znalazłem pasującą kurtkę Modeki odpowiadającą moim wymaganiom i przyzwyczajeniom z poprzedniej. Prawie dobrałem do tego wygodne spodnie, a tu suwak do spinania jest różnej długości i zaczął się niesmak.

Więc w chwili refleksji zacząłem się zastanawiać, za jaką marką się rozglądać, coby ją sobie poprzymierzać i żeby statystycznie było lepiej w duchu porad internetowych typu: "AAA to g..., za tą cenę kupisz dużo lepsze BBB". Oczywiście porady poparte konkretami mile widziane :phi: coby jednak zachować odpowiednio wysoki poziom AK :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat polecam modekę, bo to moja pierwsza kurtka turystyczna. ma juz 6 lat i nie zapowiada się żeby przestała służyć. dokupiłem tylko 3 lata temu spodnie do kompletu i gro.

poza tym mam skórę Revit i buzzer Held. Revit rewelacyjna jakość. Held - taka se, nie przemyśleli części na ramionach i trochę czasem łopoce :) no ale to taki ficzer - bo jest dość przewiewna i z cienkiego materiału.

Z opinii znajomych (i własnego dotyku) omijałbym Rebelhorna. firma która nie potrafi prosto szwu zrobić nie budzi zaufania raczej pod kątem przetargania katany po asfalcie. Znajomi z dużo większym stażem też polecają unikać Dainese, bo ponoć znaczek się stoczył w ostatnich latach (przenieśli fabryki) - worek kasy za serie spodni i kombiaków które oddajesz potem na gwarancji.

ale... każdy swoje chwali :) i poleci coś innego. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, jimbo22 napisał:

ja akurat polecam modekę,
ale... każdy swoje chwali :) i poleci coś innego.

 Ja używam i chwalę RST Adventure 3. Super wytrzymała, długo nie przemaka. Wada- dość sztywna i ciężka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2019 o 21:44, jimbo22 napisał:

Z opinii znajomych (i własnego dotyku) omijałbym Rebelhorna. firma która nie potrafi prosto szwu zrobić nie budzi zaufania raczej pod kątem przetargania katany po asfalcie.

Mialem spodnie Rebelhorna. Z dwa razy założyłem i sprzedałem. Jakość wykonania tak jak piszesz, bardzo słaba. Luźne, czasem odpruwajace się szluwki wiszące nici, sztywny materiał, ogólnie na nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.