Skocz do zawartości

Zeetex ZT1000 - opinie?


00Tom00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

do miejskiego wozidła (yaris 1.0) będę kupował oponki. Wpisałem rozmiar w oponeo i wyskoczył mi tytułowy model w jakiejś śmiesznej cenie i z odziwo bardzo dobrymi opiniami... i jak zawsze  patrzyłem na markę opon, tak po przeczytaniu opinii użytkowników wychodzi na to, że są lepsze od niejednych markowych... tylko czy te opinie w oponeo są wiarygodne...

Jeździł ktoś na takich wynalazkach?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, 00Tom00 napisał:

Witam,

do miejskiego wozidła (yaris 1.0) będę kupował oponki. Wpisałem rozmiar w oponeo i wyskoczył mi tytułowy model w jakiejś śmiesznej cenie i z odziwo bardzo dobrymi opiniami... i jak zawsze  patrzyłem na markę opon, tak po przeczytaniu opinii użytkowników wychodzi na to, że są lepsze od niejednych markowych... tylko czy te opinie w oponeo są wiarygodne...

Jeździł ktoś na takich wynalazkach?

Pozdrawiam

W Sorento 1gen miałem i dawał radę w 50cm zaspach. W Hondzie crv 3gen mam wq 1000 i jest ok. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, 00Tom00 napisał:

Jeździł ktoś na takich wynalazkach? 

Coś co mnie by zniechęciło to E na mokrym no i generalne wyniki chińskich opon w testach. Prędzej wziąłbym Striala z Norauto. Opona z Serbii. Są za 141 zł jeśli rozmiar to 175/75r14. I parametry lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 00Tom00 napisał:

Witam,

do miejskiego wozidła (yaris 1.0) będę kupował oponki. Wpisałem rozmiar w oponeo i wyskoczył mi tytułowy model w jakiejś śmiesznej cenie i z odziwo bardzo dobrymi opiniami... i jak zawsze  patrzyłem na markę opon, tak po przeczytaniu opinii użytkowników wychodzi na to, że są lepsze od niejednych markowych... tylko czy te opinie w oponeo są wiarygodne...

Jeździł ktoś na takich wynalazkach?

Pozdrawiam

Śmiało. Będziesz mile zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, mrBEAN napisał:

Zeetex nie jest chiński.

Fakt, firma z bliskiego wschodu ale opony jednak made in China i w wielu artykułach opisywane są jako chińczyki. Coś więcej na ich temat masz do powiedzenia, bo opinie w innych miejscach niż Oponeo nie są takie och i ach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, shapyr napisał:

Fakt, firma z bliskiego wschodu ale opony jednak made in China i w wielu artykułach opisywane są jako chińczyki. Coś więcej na ich temat masz do powiedzenia?

Wszystkie, które miałem (3 komplety) były Made in Indonesia.

Made in China, nie oznacza Made szajs. Bo robi się to, co klient zamówi. marki premium też robią w Chinach.

Resztę sobie wygoogluj.

Polecam własne testy, bo tv kłamie, takie czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, shapyr napisał:

Coś co mnie by zniechęciło to E na mokrym no i generalne wyniki chińskich opon w testach. Prędzej wziąłbym Striala z Norauto. Opona z Serbii. Są za 141 zł jeśli rozmiar to 175/75r14. I parametry lepsze.

No właśnie na mokrym mają C... opory toczenia to E, ale tym się raczej nie przejmuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, mrBEAN napisał:

Polecam własne testy,

Nie będę miał okazji, bo dopiero co kupiłem Sava Intensa UHP2 oraz Barum Quartaris 5 i dlatego byłem ciekaw twojej opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.