Skocz do zawartości

Serwisowanie w ASO a urwany pasek rozrzadu


wlad

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia ‎31‎.‎03‎.‎2019 o 15:57, wlad napisał:

No nie do końca się tak zgodzę. Ja jako klient mam obowiązek dbać by przeglądy były wykonywane w odpowiednich terminach czasowych i kilometrażowych a reszta należy do serwisu.Od tego są ASO aby moja wiedza na temat serwisowania auta sprowadzała się do wklepywania pinu karty kredytowej.

Wysłane z mojego Moto G (5) przy użyciu Tapatalka
 

dokładnie tak - zwłaszcza że ostatnimi czasy sądy również podchodzą podobnie do tematu, że klient - zwłaszcza konsument nie musi się znać na wszystkim - od tego są profesjonalnie zajmujące się tym podmioty żeby o to zadbać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎01‎.‎04‎.‎2019 o 15:40, ZUBERTO napisał:

Ja glupi, natrudzilem się dzisiaj z przekładka kół 17" w 1 z samochodów (poza pilnowaniem płynów, terminów i czasem splukaniem z kurzu jedyne co czasem robię sam) i stwierdziłem, że 2 to już za dużo.

Za przekładkę całych kół alu 18" z wyważeniem zapłaciłem 60zl (z paragonem).

Nie wiem po co kupilem klucz udarowy i nasadek do niego, bo ostatni raz sam koła zmieniałem.

 

AK dobre było 15 lat temu, co orzekło że padło w Lanosie, to tak właśnie było.

 ja w skodzie też sam wymieniam koła... traktuję to jako rodzaj aktywności fizycznej / relaksu / spędzania czasu wolnego - jak zwał tak zwał...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 31.03.2019 o 14:45, wlad napisał:

Post zainspirowany niedawna historia z forum Alfy.

Zona usera kupila auto i przez 6 lat i 100kkm serwisowala ja w ASO.Niedawno podczas jazdy pasek powiedzial "sprawdzam" i auto jest obecnie nieruchomoscia.Okazalo sie ze ASO nigdy nawet nie zasugerowalo wymiany tegoz mimo ze interwal serwisowy  o to sie dopominal.Dla mnie ewidentna wina ASO-jednak z tego co widze wiekszosc na forum raczej przerzuca wine na uzytkownika .Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Trzeba sprawdzić co stanowi książka serwisowa w tym zakresie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.