Skocz do zawartości

Parownica


WaWeR

Rekomendowane odpowiedzi

@WaWeR

Pierwsza parownice kupiliśmy w jakimś dyskoncie, pochodziła 3 pełne zbiorniki i grzałka się schajcowala. Oddałem spowrotem za kasę. 

Troszkę się zrazilismy ale kupiliśmy nowa w jakimś markecie rtv firmy ariete, modelu teraz nie wspomnę sobie. Działała dłużej aż grzalke szlag trafił, na szczęście gwarancja była, grzalke wymienili i dziala do dzisiaj, czwarty rok. Używana nie jest za często, może raz na kwartał przy "wielkich" porzadkach ale daje rade. 

Ważne aby po zużyciu całej wody, nie wlewac następnej od razu po odkreceniu korka tylko poczekać parę chwil jak grzałka przestygnie. Tak załatwilismy wcześniej grzałki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250ml,jak Ci to odzwierciedlić. Ubikacja mam 1,5mkw z płytkami w koło do 2m, WC i umywalka. Na jednym zbiorniczku umyje ja cała. 

Pewnie gdyby miała czyścić WC z dawnych wagonów PKP to jedno napełnienia będzie mało. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, WaWeR napisał:

Kupiona. Przetestowana.
Przerobila okolo litra wody. Brud, tluszcz z zakamarkow kuchni dalo rade bez szorowania. W sumie jesrem zadowolony

U ciebie ta bawełniana nakładka dobrze wchodzi na dyszę ??  ... bo u siebie   mam problem żeby to naciągnąć i założyć  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U ciebie ta bawełniana nakładka dobrze wchodzi na dyszę ??  ... bo u siebie   mam problem żeby to naciągnąć i założyć  
A nie wiem. Zmywalem gliwnie w kuchni zarosniety przez 4 lata tluszcz po lokatorach. I okna, a w sumie ich ramy. Z kuchenki wyrywalo z wszelkich szpar, szczelin osady tak za wyglada znosnie. To samo z oknami.
Ale gdzies juz mi sie o oczy obilo ze z frotka jest jakis problem. Sie okaze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zadomowila się od pewnego czasu Sc1 ...I do pełni szczęścia brakuje jej elastycznego wężyk który muszę dokupić 
Spełnia swoją funkcję ani ja ani żona nie mamy z nią problemów 
Przecież to porażka na całej linii
Kupiłem, użyłem raz i do kosza
Mały zbiornik, długo się nagrzewa, nie działa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, hefi napisał:

Przecież to porażka na całej linii
Kupiłem, użyłem raz i do kosza
Mały zbiornik, długo się nagrzewa, nie działa

niestety nie mogę się z Tobą zgodzić w ocenie.

Jak dla nas jest ok - początkowo był problem z ilością wody wydobywającej się z dyszy - wystarczyło przeczytać instrukcję i się zastosować do niej - problem zniknął.
Oczywiście- tak jak wspomniałem wyżej - do pełni szczęścia brakuje elastycznego węża który dostępny jest jako akcesorium lecz dzięki niemu będzie łatwiej w obsłudze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.