Skocz do zawartości

Żem prawie kupil Stingera


Marcin79

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Marcin79 napisał:

Bylem widzialem. Ledy sa do jazdy dziennej a mijania typ projekcyjne na h7. Identyczne jak mialem w kia magentis rok 2009 :)

 

Bo to wersja do jazdy w dzień ;]

A tak na serio, to faktycznie troche zenada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Marcin79 napisał:

O takiego

 

https://www.otomoto.pl/oferta/kia-stinger-2-0-t-245km-panoramiczny-dach-ID6ByjYV.html#da94596646

 

 

Tylko kurde,  auto za 150 tys i lampy na żarówkach h7 :)

 

czy tylko ja uwazam ze to jak wysmiac klienta w twarz ?

 

:) co ak o tym mysli ?

buahahaha, trzeba do Biedry iść do pracy, żeby Stingera w dobrej cenie kupić :hehe:

 

Cena powyższego samochodu to wartość po rabacie na wybrane grupy zawodowe m.in. lekarz , prawnik służby mundurowe , górnicy, nauczyciel akademicki, osoby z grupą inwalidzką, pracownicy sklepów Biedronka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KYRTAP napisał:

Ile może kosztować taki poleasingowy? 

 

Poki co to jeszcze raczej nie ma zbyt wiele poleasingowych bo to auto jest w sprzedaży od roku...

Pewnie z 60% po 3 latach można liczyc bo podaz będzie bardzo ograniczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SorenLorenson napisał:

kosztów eksploatacji i bezproblemowej obsługi 

 

Miałem 3 auta z xenonami i żadne z nich nie sprawialo problemów... Raz musialem wymienic zarniki przy dobrze ponad 100kkm przebiegu.

Wszystki te auta były używane, bo w nowych to bym sobie tym nawet glowy nie zawracal...

Teraz mam H7 i gdyby nie to, ze jezdze glownie po miescie lub autostradach/S-kach to bym zalowal zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maciej__ napisał:

Teraz mam H7 i gdyby nie to, ze jezdze glownie po miescie lub autostradach/S-kach to bym zalowal zakupu.

ja też jeżdżę w głownie po trasach oświetlonych i pewnie nie zobaczyłbym różnicy pomiędzy matrix led a h7 (pomiędzy xenonami a H7 nie widziałem). Choć pewnie jak ktoś lata dużo w trasach to ma to znaczenie. Dla mnie to nie byłby argument za/przeciw przy kupnie samochodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, SorenLorenson napisał:

ja też jeżdżę w głownie po trasach oświetlonych i pewnie nie zobaczyłbym różnicy pomiędzy matrix led a h7 (pomiędzy xenonami a H7 nie widziałem). Choć pewnie jak ktoś lata dużo w trasach to ma to znaczenie. Dla mnie to nie byłby argument za/przeciw przy kupnie samochodu :)

Nie wiesz kolego o czym piszesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, bergerac napisał:

buahahaha, trzeba do Biedry iść do pracy, żeby Stingera w dobrej cenie kupić :hehe:

 

Cena powyższego samochodu to wartość po rabacie na wybrane grupy zawodowe m.in. lekarz , prawnik służby mundurowe , górnicy, nauczyciel akademicki, osoby z grupą inwalidzką, pracownicy sklepów Biedronka.

 

 

Specjalnie wybralem tego stingera od biedronki :) ale tak na serio w carserwisie w wawie rozmawialem :)

 

bta kia daje jeszcze rabaty na ksiedza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O takiego
 
https://www.otomoto.pl/oferta/kia-stinger-2-0-t-245km-panoramiczny-dach-ID6ByjYV.html#da94596646
 
 
Tylko kurde,  auto za 150 tys i lampy na żarówkach h7
 
czy tylko ja uwazam ze to jak wysmiac klienta w twarz ?
 
:) co ak o tym mysli ?
A dopłata za moduł BT w nowej er5 jak nazwać?

Wysłane z tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Marcin79 napisał:

Nie wiesz kolego o czym piszesz 

 

Ja zasadniczo tez nie widze różnicy pomiędzy ledowym golfem a halogenowym Lancerem.

 

Moze ta kijanka tez ma te halogeny całkiem ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Ja zasadniczo tez nie widze różnicy pomiędzy ledowym golfem a halogenowym Lancerem.
 
Moze ta kijanka tez ma te halogeny całkiem ok.
Dokładnie. Dobry halogen nie jest zły. H4 w Kangoo święci i lepiej niż ksenon w nowym Fordzie Connect.

Wysłane z tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marcin79 napisał:

O takiego

 

https://www.otomoto.pl/oferta/kia-stinger-2-0-t-245km-panoramiczny-dach-ID6ByjYV.html#da94596646

 

 

Tylko kurde,  auto za 150 tys i lampy na żarówkach h7 :)

 

czy tylko ja uwazam ze to jak wysmiac klienta w twarz ?

 

:) co ak o tym mysli ?

i w dodatku RWD (AWD albo diesel albo najmocniejsza benzyna) 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Marcin79 napisał:

O takiego

 

https://www.otomoto.pl/oferta/kia-stinger-2-0-t-245km-panoramiczny-dach-ID6ByjYV.html#da94596646

 

 

Tylko kurde,  auto za 150 tys i lampy na żarówkach h7 :)

 

czy tylko ja uwazam ze to jak wysmiac klienta w twarz ?

 

:) co ak o tym mysli ?

 

Wziales bieda wersje i czego sie spodziewales? Ze bedzie all inclusive?

Zerknij sobie w specyfikacje bazowych premiumów zza odry ;) tam dopiero mozna sie posmiac 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, SorenLorenson napisał:

ja też jeżdżę w głownie po trasach oświetlonych i pewnie nie zobaczyłbym różnicy pomiędzy matrix led a h7 (pomiędzy xenonami a H7 nie widziałem). Choć pewnie jak ktoś lata dużo w trasach to ma to znaczenie. Dla mnie to nie byłby argument za/przeciw przy kupnie samochodu :)

No nie wiem. W jednym Subaru mam H7, w drugim xenony. Jest masakryczna różnica. Może kwestia konstrukcji lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marcindzieg napisał:

H7 w przeciwieństwie do H4 wcale nie jest takie bezproblemowe. Wystarczy że instalacja ma trochę wyższe napięcie i wymieniasz co miesiąc. A tanie nie są.

 

Ja nie wiem w jaki sposób bardziej bezproblemowe może być rozwiązane z wymienną żarówką w stosunku do takiego, które po prostu eksploatujesz i zapominasz że istnieje. Odkąd mam ksenony/ledy to zdążyłem zapomnieć że oświetlenie w aucie wymaga jakiejkolwiek obsługi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ryb napisał:

 

Ja nie wiem w jaki sposób bardziej bezproblemowe może być rozwiązane z wymienną żarówką w stosunku do takiego, które po prostu eksploatujesz i zapominasz że istnieje. Odkąd mam ksenony/ledy to zdążyłem zapomnieć że oświetlenie w aucie wymaga jakiejkolwiek obsługi.

 

H4 też w zasadzie nigdy nie wymieniałem bo się spaliła. Tylko na lepsze żarówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marcindzieg napisał:

H4 też w zasadzie nigdy nie wymieniałem bo się spaliła. Tylko na lepsze żarówki.

 

Mało które auto ma teraz jednak H4. H7 to minimum. A pamiętam że H7 to jednak od czasu do czasu trzeba było wymienić. Natomiast ksenony przez przebiegi bliskie 200kkm nie wymagały żadnej obsługi. LEDy na razie też, ale mają dopiero 130kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ryb napisał:

Natomiast ksenony przez przebiegi bliskie 200kkm nie wymagały żadnej obsługi. LEDy na razie też, ale mają dopiero 130kkm.

 

W wypadku oświetlenia wazniejsze są "lampogodziny" niz przebieg :) Ty robisz 200 w 4 lata. Inny stojąc w korkach zrobi w tym czasie 60 czy 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Filipfm napisał:

 

W wypadku oświetlenia wazniejsze są "lampogodziny" niz przebieg :) Ty robisz 200 w 4 lata. Inny stojąc w korkach zrobi w tym czasie 60 czy 80

 

W sumie racja. Mogę zatem powiedzieć że wytrzymują co najmniej 5 lat, nawet jeśli są w tym czasie intensywnie użytkowane. W dłuższej perspektywie to nie wiem.

:ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, marcindzieg napisał:

H7 w przeciwieństwie do H4 wcale nie jest takie bezproblemowe. Wystarczy że instalacja ma trochę wyższe napięcie i wymieniasz co miesiąc. A tanie nie są.

 

Co miesiąc to chyba w popsutym aucie...

Mam obecnie 2 auta na H7 od 2 lat i poki co zarowki caly czas te same.

10-30PLN za zarowke to jest wg Ciebie drogo? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marcindzieg napisał:

Kup Peżota

Za H4 masz 5 zł. Do tego jak wymiana wymaga wizyty w serwisie to nie jest to 10-30 zł :)

 

No ale Pug 307 przed liftem to było walsnie popsute auto już w fabryce ;]

Te faktycznie maja wiecznie cos przepalone ale to już starocie i powili znikają z ulic.

Miałem bliźniacze C4 ale z Xenonami i przez 7 lat nie ruszałem, a swiatla były dodatkowo skretne.

IMHO Xenon to najlepsze zrodlo bo relatywnie niedrogie i wytrzymuje grubo ponad 100kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, marcindzieg napisał:

H7 w przeciwieństwie do H4 wcale nie jest takie bezproblemowe. Wystarczy że instalacja ma trochę wyższe napięcie i wymieniasz co miesiąc. A tanie nie są.

Tak kiedyś bywało. Ale obecnie coś poprawili, bo obecne H7 mam już 1,5 roku i jeszcze się nie przepaliły :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Filipfm napisał:

 

W wypadku oświetlenia wazniejsze są "lampogodziny" niz przebieg :) Ty robisz 200 w 4 lata. Inny stojąc w korkach zrobi w tym czasie 60 czy 80

I pewnie czułośc autoprzełączania ze swiateł do jazdy dziennej na mijania i odwrotnie.... jechałem kiedyś z 15 km drogą powiatową przed jakims VAGiem ( nie wiem czy audi czy VW) i  jak przy drodze były drzewa i krzaki to właczały mu się mijania - IMO ksenony (było późne popołudnie) a jak wyjeżdżał "na słońce" to jechał na dziennych ledowych.... I tak kilkadziesiąt razy ;) pewnie kierownik nawet nie zdaje sobie z tego sprawy ;) No nikt mi nie powie ze takie coś działa dodatnio na trwałość ;)  - choc byc moze sytuacja była incydentalna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Marcin79 napisał:

bta kia daje jeszcze rabaty na ksiedza. :)

Ale na katolickiego tylko?

Jak przyjdę i powiem że jestem kapłanem FSM to dadzą? :hmm:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.