Skocz do zawartości

Jak zarejestrować nowy samochód?


Gienek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Otrzymałem od dealera komplet dokumentów, jakieś homologacje, kartę wozu, fakturę itp.. Gdzie najpierw powinienem się udać z tymi dokumentami, do wydziału komunikacji czy ubezpieczyciela? Czy od razu w wydziale komunikacji otrzymam normalne blachy, które mi przykręcą u dealera, czy będę musiał jeździć na próbnych numerach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Gienek napisał:

Witam.

Otrzymałem od dealera komplet dokumentów, jakieś homologacje, kartę wozu, fakturę itp.. Gdzie najpierw powinienem się udać z tymi dokumentami, do wydziału komunikacji czy ubezpieczyciela? Czy od razu w wydziale komunikacji otrzymam normalne blachy, które mi przykręcą u dealera, czy będę musiał jeździć na próbnych numerach?

 

Nie prosciej bylo zapytac sie przy odbieraniu dokumentow? :hehe:
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, amazaque napisał:

Co to za diler, który nie załatwia wszystkiego sam do końca? :hehe: :facepalm:.

Co za problem załatwić samemu? Już tak ograniczone społeczeństwo wyrasta?

 

 

Ps . Najczęściej dilerzy za darmo tego nie robią, więc taniej jest załatwić samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziesz do WK, dostajesz normalne blachy, tego samego dnia załatwiasz ubezpieczenie (tu masz wybór czy sam ogarniasz czy korzystasz z propozycji dealera), wieziesz blachy do salonu, tam Ci je przykręcają/wkładają w ramki i wyjeżdżasz na ulicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, amazaque napisał:

Istnieje możliwość, żeby jakikolwiek broker dał lepszą ofertę na nowy samochód od pakietu dilerskiego w salonie?

Jak kupujący ma pelne zniżki to jak najbardziej istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Maciej__ napisał:

 

IMHO bez szans, przynajmniej w pierwszym roku...

 

Ja przez pierwsze trzy lata miałem sporo taniej u dilera w dużych poważnych TU, niż teraz podobne pakiety u "direct kogucików" ;] a wartość samochodu spadła o połowę. O połowę! :hehe: Co ciekawe mam wszystkie zniżki i przy zawieraniu polisy przechodzę pełną ścieżkę zdrowia, diler o nic nie pytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, amazaque napisał:

Ja przez pierwsze trzy lata miałem sporo taniej u dilera w dużych poważnych TU, niż teraz podobne pakiety u "direct kogucików" ;] a wartość samochodu spadła o połowę. O połowę! :hehe: Co ciekawe mam wszystkie zniżki i przy zawieraniu polisy przechodzę pełną ścieżkę zdrowia, diler o nic nie pytał.

U mnie podobnie. U dilera bezkonkurencyjne stawki w warunki pakietu ubezpieczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.