Skocz do zawartości

AVENSIS 2017 czy Passat 2017 ?


tygrysek86

Rekomendowane odpowiedzi

Obydwa w kombi.

Silnik 2.0 143KM vs 2.0 150KM

Ofc diesel

 

Avensis wersja Premium, przebieg ok. 100tyś

Passat Comfortline , przebieg ok. 120...

 

Samochód ma być głównie do podróży --> 4 os. dorosłe + bobas w foteliku...

 

Avensis, z tyłu brak tunelu, chyba wygodniej , passat ma tunel jakby był 4x4...

Avensis już nie produkowany, i silnik n47... czy też są z nim problemy jak w bmw?

A passat jak to passat , B8... nudny do bólu... 

 

 

Ps: jakieś strony z poleasingowymi 2 latkami znacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zastanowienia Passat, ten Avensis to generacyjnie zabytek klepany od 2009 roku z małym liftingiem. Zdecydowanie gorzej wyciszony od Passata, a jeździłem benzyną 2.0, więc w dieslu będzie całkowity dramat, a do tego ten Diesel 2.0 w passacie jest dopracowany do bólu i zupełnie bezawaryjny.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2019 o 06:36, tygrysek86 napisał:

Obydwa w kombi.

Silnik 2.0 143KM vs 2.0 150KM

Ofc diesel

 

Avensis wersja Premium, przebieg ok. 100tyś

Passat Comfortline , przebieg ok. 120...

 

Samochód ma być głównie do podróży --> 4 os. dorosłe + bobas w foteliku...

 

Avensis, z tyłu brak tunelu, chyba wygodniej , passat ma tunel jakby był 4x4...

Avensis już nie produkowany, i silnik n47... czy też są z nim problemy jak w bmw?

A passat jak to passat , B8... nudny do bólu... 

 

 

Ps: jakieś strony z poleasingowymi 2 latkami znacie?

To zależy czego szukasz, jak nowoczesnego auta to Passat, co do silników to Avensis ma tylko dobre silniki benzynowe (stare wypróbowane bez turbo, idealne do gazu) a z ropniaków to sami zrezygnowali bo nigdy ich dobrych nie mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2019 o 06:36, tygrysek86 napisał:

Obydwa w kombi.

Ps: jakieś strony z poleasingowymi 2 latkami znacie?

master lease

aukcje polesingowe pko

 

też bym się na passata zdecydował

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zinger napisał:

Jesli pasek jezt nudny to jak avensis okreslic?:hmm:

:phi:

Klasyczny, bo to jest auto dla spokojnych ludzi, którzy chcą wygodnie (miękko) przemieścić się z A do B. Dla mnie VW są za twarde choć na pewno b. przemyślane i lepiej prowadzące się w ciasnych zakrętach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dobromir napisał:

Klasyczny, bo to jest auto dla spokojnych ludzi, którzy chcą wygodnie (miękko) przemieścić się z A do B. Dla mnie VW są za twarde choć na pewno b. przemyślane i lepiej prowadzące się w ciasnych zakrętach.

 

Czyli VW jest nudny bo jest twardy a Avensis klasyczny, bo jest miekki? ;)

Prawda jest taka, ze avensis na zewn i wewn jest nudny jak flaki z olejem. Nikt mu nie zarzuca braku poprawnosci pod kazdym wzgledem, ale nazywanie passata nudnym w zestawieniu z avensisem jest, przynajmniej dla mnie, doscy dziwne. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, zinger napisał:

Czyli VW jest nudny bo jest twardy a Avensis klasyczny, bo jest miekki? ;)

Prawda jest taka, ze avensis na zewn i wewn jest nudny jak flaki z olejem. Nikt mu nie zarzuca braku poprawnosci pod kazdym wzgledem, ale nazywanie passata nudnym w zestawieniu z avensisem jest, przynajmniej dla mnie, doscy dziwne. 

Czekaj, a gdzie ja napisałem, że Passat jest nudny w porównaniu do Avensis? Jak mam być szczery to oba są nudne i takie mają być bo osoby, które je kupują szukają tam właśnie poprawności i bez awaryjności a "smaczków"to się szuka np w Alfie czy francuskich autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dobromir napisał:

Czekaj, a gdzie ja napisałem, że Passat jest nudny w porównaniu do Avensis? Jak mam być szczery to oba są nudne i takie mają być bo osoby, które je kupują szukają tam właśnie poprawności i bez awaryjności a "smaczków"to się szuka np w Alfie czy francuskich autach.

:oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.