Skocz do zawartości

CONTINENTAL AllSeasonContact, ktoś...?


teg

Rekomendowane odpowiedzi

Ja smigam na tych Continentalach. Bardzo dobre opony. Mimo ze na etykiecie duzo glosniejsze od CrossClimate+ to jednak nie zauwazam miedzy nimi roznicy. Co wiecej, mam wrazenie ze tez lepiej trzymaja na suchym i mokrym. Na sniegu jeszcze nie mialem przyjemnosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...
Dnia 16.04.2019 o 14:55, PAWELwaw84 napisał:

Ja smigam na tych Continentalach. Bardzo dobre opony. Mimo ze na etykiecie duzo glosniejsze od CrossClimate+ to jednak nie zauwazam miedzy nimi roznicy. Co wiecej, mam wrazenie ze tez lepiej trzymaja na suchym i mokrym. Na sniegu jeszcze nie mialem przyjemnosci...

 

Jakieś jeszcze wnioski po pewnym czasie? Kurcze wolę COnti od GoodYeara ale się tej ich głośności boję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zmian. Jestem bardzo zadowolony z uzytkowania zarowno Conti jak i Michelin na przestrzeni wiosna-jesien. Czekam z niecierpliwoscia na zime i wtedy bede mogl sobie juz wyrobic opinie czy warto kupowac caloroczne. Jesli chodzi o glosnosc to jest dobrze. Tak bardzo etykietami bym sie nie sugerowal. Mialem tez caloroczne w rodzicow aucie Apollo Alnac 4G, ktore na etykiecie mialy z 5dB mniej od tych Continentali a i tak byly glosniejsze. Zwlaszcza przy pewnej predkosci dawaly znac o sobie jak wiekszosc budzetowych i ze sredniej polki wielosezonowek. Ani Conti ani Michelin tego nie maja.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, PAWELwaw84 napisał:

Bez zmian. Jestem bardzo zadowolony z uzytkowania zarowno Conti jak i Michelin na przestrzeni wiosna-jesien. Czekam z niecierpliwoscia na zime i wtedy bede mogl sobie juz wyrobic opinie czy warto kupowac caloroczne. Jesli chodzi o glosnosc to jest dobrze. Tak bardzo etykietami bym sie nie sugerowal. Mialem tez caloroczne w rodzicow aucie Apollo Alnac 4G, ktore na etykiecie mialy z 5dB mniej od tych Continentali a i tak byly glosniejsze. Zwlaszcza przy pewnej predkosci dawaly znac o sobie jak wiekszosc budzetowych i ze sredniej polki wielosezonowek. Ani Conti ani Michelin tego nie maja.

 

Dzięki, kupuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
Dnia 6.12.2019 o 13:48, Gregor_BS napisał:

 

To daj znac po czasie jak sie na tym jeździ.

 

Na razie zrobiliśmyh na nich ok. 5 tyś. km i jest bardziej niż ok. Do 110-120 km ciche, potem jest gorzej ale to normalne w wielosezonówkach, ale nie jest tak źle jakby to z testów wynikało, są cichsze niż letnie Falkeny. Na mrozie przyczepność bardzo dobra, opony przewidywalne, sztywne ale nie twarde. Testujemy dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Właśnie założyłem do Reno w rozmiarze 195/15/65. Pierwsze wrażenia, dużo cichsze od GY Ultragrip 8, nie zrywam już przyczepności na 3 biegu, nawet na 2 jest ciężko...:oki:

 

1. Powyżej 130 km/h jednak stwierdzam, że wcale nie są tak głośne jak mnie się wydawało.

2. Na mokrym jest dobrze, mimo 240 niutków ciężko zerwać przyczepność przy ruszaniu, hamowanie na ostro abs się nie załączył, jestem pod wrażeniem.

 

Edytowane przez tommy__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.