Skocz do zawartości

A takie Clio brać? Porada


Kuracjusz

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżka chce dla mamy kupić auto.

Chciał nowe, jakąś Dacie, bo w podobnych pieniądzach nówki są, ale najarał się na tą renówkę i jadę z nim dziś ją zobaczyć.

Cena wydaje się być atrakcyjna, ze zdjęć nie potrafię nic wywróżyć, może ktoś ma jakieś spostrzeżenia?

Nie wiem na ile starannie są poskładane nowe renówki, żebym nie wyszedł na idiotę jak się przyczepię do nierównych szczelin na przykład.

 

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-clio-2017-rok-1-2-16v-ID6zqmeS.html?

Edytowane przez Kuracjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czachabrava napisał:

2 latek z zagranicy za takie prawie 40tys?

Za 43tys ma nówkę z wyprzedazy i spokojna głowe.

 

Za bardzo myślę, że go nie odwiodę od chęci zakupu, natomiast chciałbym wiedzieć na co zwrócić uwagę w takim Clio.

Swoją drogą jaki może być powód sprzedaży?

W Czechach jeździł jako demo u dealera?

Nie wiem, nie wiem co o tym myśleć.

Wiem, że chciałbym coś znaleźć, żeby tego raczej nie brał, ale z drugiej strony mówi się, że dobre auto musi kosztować i to właśnie nie jest jakąś super okazją cenową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam argument dla kolegi mojego, ale to koło 18.00 mu powiem jak się spotkamy, bo ciekaw jestem jak to auto wygląda.

Znalazłem jeden temat w necie na forum o innym aucie od tego sprzedawcy i po VIN okazało się, że auto miało szkodę całkowitą w Czechach i z przebiegu wychodzi, że po naprawie od razu na handel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy z kolegą i wszystko wygląda ładnie.

Silnik pracuje równo i cicho, jeśli auto było walone, to poskładane ładnie, bo obejrzałem dokładnie i niczego się nie dopatrzyłem.

Mam VIN, może ktoś ma możliwość zobaczyć VF15RSNOA57399355?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie dawno można było kupić nowe Clio w wersji Winter edition z tce 75 za 2018 roku za ok. 43 kzł. Może nie miało o wiele lepszego wyposażenia ale miało tą zaletę że było nowiutkie. Za niedługo do salonów trafi kolejna generacja więc może warto się wstrzymać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Udało mi się kolegę przekonać i wziął Corsę 1.4 bodajże też 75KM, jakaś edycja na 120 lecie Opla za 45000 z niezłym wyposażeniem.

Przegadałem mu w końcu, że za 6 koła więcej ma praktycznie takie samo auto wielkościowo z gwarancją, bez niewiadomej przeszłości (odpukać :) ), do tego korzystny pakiet ubezpieczeń.

Dzięki za pomoc :ok:  

Edytowane przez Kuracjusz
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Clio z ogłoszenia z pierwszego postu jest wystawione od momentu kiedy ja podpisywałem zamówienie na swoje, czyli połowa kwietnia 2018 roku. Z ceną zeszli o 4k zł od tamtego momentu i jak widać dalej się nie znalazł amator na ten egzemplarz. Zresztą u tego gościa to wszystkie auta zanim znajdą właścicieli to stoją długo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.