Skocz do zawartości

Hyundai Grandeur po 2006r...


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :piwko:

Czy ktoś z Was miał do czynienia z takim pojazdem, automat, silnik 3.3 V6, wypust europejski?

Dość egzotyczny w PL pojazd, ale gdzieś mi się on podoba.

Czy warto sobie nim głowę zawracać?

Jakie typowe bolączki?

Jak znosi lpg?

Pozdrawiam, 

Szymon 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wujekcybul napisał:

Panie kochany egzoytk. W ASO pewnie nie slyszeli pozostaje serwis w warsztatach specjalizujacych sie w samochodach z USA. IMO szkoda sobie glowy tym zawracac.

W moim dawnym ASO słyszeli, jak HMP w 2009r. mialo 3 sztuki z 2006r. to poszły wtedy przez moje ręce ;]

Ciekawi mnie to jak się to sprawuje w pojazdach 10+ w polskich warunkach :jem:

Bo wygodne to to było na jazdach próbnych :serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Pipper napisał:

W moim dawnym ASO słyszeli, jak HMP w 2009r. mialo 3 sztuki z 2006r. to poszły wtedy przez moje ręce ;]

Ciekawi mnie to jak się to sprawuje w pojazdach 10+ w polskich warunkach :jem:

Bo wygodne to to było na jazdach próbnych :serducha:

Jezdzilem ta kila k9000 po mistrzostwach EU. Fajny woz bo sprzedwali to w moim ASO z malym przebiegiem. Ciekawe auto ale w sumie gdzie to serwisowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wujekcybul napisał:

Jezdzilem ta kila k9000 po mistrzostwach EU. Fajny woz bo sprzedwali to w moim ASO z malym przebiegiem. Ciekawe auto ale w sumie gdzie to serwisowac.

Same czynności ok, ciekawe jak części? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Pipper napisał:

Same czynności ok, ciekawe jak części? 

Czesci mozna z USA sprowadzic. Pytanie czy chce Ci sie czekac? Jesli chodzi o stluczki to pewnie przy najmniejszej masz calke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wujekcybul napisał:

Czesci mozna z USA sprowadzic. Pytanie czy chce Ci sie czekac? Jesli chodzi o stluczki to pewnie przy najmniejszej masz calke.

Luzik, 3 kierowców, 4 pojazdy będą, dlatego szukam czegoś "ciekawszego" niż to co na ulicach jest... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pipper napisał:

Luzik, 3 kierowców, 4 pojazdy będą, dlatego szukam czegoś "ciekawszego" niż to co na ulicach jest... ;]

To ja bym celowal w obecne modele ale rozbiki z USA sprowadzisz, naprawisz a czesci beda od reki tez z USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wujekcybul napisał:

To ja bym celowal w obecne modele ale rozbiki z USA sprowadzisz, naprawisz a czesci beda od reki tez z USA.

Wtedy bardziej korciłoby mnie V8, a jeszcze nie dostałem podwyżki od nie'rządu :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pipper napisał:

Wtedy bardziej korciłoby mnie V8, a jeszcze nie dostałem podwyżki od nie'rządu :hehe:

Ona ma V8 https://www.copart.com/lot/28524309

 

Niestety nawet w USA nie ma tego za duzo. Niestety troche sie przestrzelili wszyscy poszli w SUV a oni wprowadzili luksusowe sedany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wujekcybul napisał:

Ona ma V8 https://www.copart.com/lot/28524309

 

Niestety nawet w USA nie ma tego za duzo. Niestety troche sie przestrzelili wszyscy poszli w SUV a oni wprowadzili luksusowe sedany.

No ta jest fajna, ma V8, ale nie mój budżet zakupowy ;)

Ja rocznikiem nie jeżdżę...

Bajery też jakoś nie potrzebne mi są... 

Cisza i komfort podczas jazdy :old:

Oraz przewidywalność pojazdu w trakcie eksploatacji ;]

A, no i musi lubić się z lpg , taki "must have" :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Pipper napisał:

No ta jest fajna, ma V8, ale nie mój budżet zakupowy ;)

Ja rocznikiem nie jeżdżę...

Bajery też jakoś nie potrzebne mi są... 

Cisza i komfort podczas jazdy :old:

Oraz przewidywalność pojazdu w trakcie eksploatacji ;]

A, no i musi lubić się z lpg , taki "must have" :phi:

No to te egzotyki kily  hultaja omijaj. Kup Camry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Dnia 28.04.2019 o 18:14, Pipper napisał:

Witajcie :piwko:

Czy ktoś z Was miał do czynienia z takim pojazdem, automat, silnik 3.3 V6, wypust europejski?

Dość egzotyczny w PL pojazd, ale gdzieś mi się on podoba.

Czy warto sobie nim głowę zawracać?

Jakie typowe bolączki?

Jak znosi lpg?

Pozdrawiam, 

Szymon 

 

Silnik i skrzynia biegów to będzie dokładnie to samo, co miały inne samochody tego koncernu - jak najbardziej serwisowalne w Polsce - i to bez najmniejszego kłopotu. Możesz pytać na dowolnym forum - np. Santa Fe. Reszta - obstawiam, że rzeczy typu sworznie, tuleje itp. z zawieszenia też będą do kupienia, blachy - wiadomo jak jest z autami nietypowymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Dnia 16.06.2019 o 16:33, volcan napisał:

 

Silnik i skrzynia biegów to będzie dokładnie to samo, co miały inne samochody tego koncernu - jak najbardziej serwisowalne w Polsce - i to bez najmniejszego kłopotu. Możesz pytać na dowolnym forum - np. Santa Fe. Reszta - obstawiam, że rzeczy typu sworznie, tuleje itp. z zawieszenia też będą do kupienia, blachy - wiadomo jak jest z autami nietypowymi. 

Stanęło na czymś bardziej typowym, Sorento 1 gen z 3.3 V6 z 2008r z małym rzeczywistym przebiegiem niecałych 140kkm ;]

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.