Skocz do zawartości

Które z trzech miejskich wozideł....


DZIDA

Rekomendowane odpowiedzi

Zostały na placu boju 3 szt:

wszystkie 3 stan porównywalny (akceptowalny - w każdym sa drobne rzeczy do ogarnięcia ale nic poważnego), na 95% nie bite, wnętrza nieźle utrzymane, rdzy w żadnym nie widać,

Kolejność przypadkowa:

 

- Toyota yaris, 2009, 1,0 benz., biała. 120 tkm (udokumentowane), klima do sprawdzenia bo nie bangla, choć gaz jest (sprzedający na swój koszt ma zrobić) oraz wg mnie poduszki pod silnikiem padu padu bo silnik chodzi równo, ale buda się cała trzęsie od niego; zadbane w śrrodku choć sprzedawca spartolił nieco efekt Plakiem :], wyposażeniowo: wersja dla PH (el. szyby przódd, centralny zamek, klima ręczna, jako jedyna nie ma sterowania radiem z kiery)

- Mazda 2, 2009, 106 tkm (nie bardzo udokumentowane), 1,3 benz., zielone, wszystko działa, słabe opony, lepsze wyposażenie niż w toyocie, na plus tańsza rejestracja bo ma nr z mojego powiatu :]; tu się obawiam kosztów utrzymania jak na takie małe auto

-  Chevrolet Spark, 2010, 1,2 benz., niebieski, 144 tkm (udokumentowane), wszystko działa, wyposażenie na poziomie mazdy, trochę tapicerka do uprania, na plus: ma wejście USB i cena niższa o około 3 kpln od toyoty czy mazdy,

 

Wszystkie 3 wielkościowo mi pasują, najważniejsza jest kwestia kosztów utrzymania (i nie tylko o paliwo mi chodzi) - tu faworytem mimo wszystko jest Spark, bo 3 kpln na starcie pozwalają zrobić niezły pakiet startowy i mieć rezerwę na ew. późniejsze naprawy...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SorenLorenson napisał:

Sporo usterek w tej toyocie. Poduszki po 120kkm? Jeśli tak to jak tym autem było jeżdżone, że padły? Ja bym to auto odpuścił.

Wysłane z mojego moto
 

a od czego innego by budą trzęsło, skoro sam silnik równo pracuje i jest suchy jak pieprz....

jeżeli to tylko poduszki to nie problem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a od czego innego by budą trzęsło, skoro sam silnik równo pracuje i jest suchy jak pieprz....
jeżeli to tylko poduszki to nie problem....
Wydaje mi się, że same zużyte czy popękane poduszki nie będą generowały wibracji na budzie na biegu jałowym.

Wysłane z mojego moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.