Skocz do zawartości

pokrowce na fotele


Jerzyk_

Rekomendowane odpowiedzi

szukam pokrowców na fotele do golfa 6

mam pełne skóry i latem się słabo na nich jeździ, może ktoś polecić firmę lub sprzedawce na np allegro, która robi to porządnie i z materiału na którym sie człowiek nie poci/ślizga itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jerzyk_ napisał:

szukam pokrowców na fotele do golfa 6

mam pełne skóry i latem się słabo na nich jeździ, może ktoś polecić firmę lub sprzedawce na np allegro, która robi to porządnie i z materiału na którym sie człowiek nie poci/ślizga itp ?

Nadal pod spodem bedzie skora. Wiec musza byc dosc grube. Ja bym kupil fotele z tkanina z allegro a te sprzedal.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty czekaj jesteś drugim człowiekiem którego znam który publicznie przyznał że nie ma erekcji na słowo "skóra" w opisie i używaniu
No świat się kończy dojrzewamy. Najpierw papiery w telefonie teraz to.... Doganiamy trzeci świat normalnie

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Fili_P napisał:

Ty czekaj jesteś drugim człowiekiem którego znam który publicznie przyznał że nie ma erekcji na słowo "skóra" w opisie i używaniu
No świat się kończy dojrzewamy. Najpierw papiery w telefonie teraz to.... Doganiamy trzeci świat normalnie

...
 

możesz doliczyć mnie jako trzeciego ... nie lubię skóry od zawsze ... a jeszcze bardziej nie lubię takiej wyślizganej skóry po kilku latach użytkowania - wygląda to dla mnie obrzydliwie. 

 

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty czekaj jesteś drugim człowiekiem którego znam który publicznie przyznał że nie ma erekcji na słowo "skóra" w opisie i używaniu
No świat się kończy dojrzewamy. Najpierw papiery w telefonie teraz to.... Doganiamy trzeci świat normalnie

...


Też nie lubię skóry. Choć przy małych dzieciach jest niezastąpiona

Wysłane z tel.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Azbest napisał:

możesz doliczyć mnie jako trzeciego ... nie lubię skóry od zawsze ... a jeszcze bardziej nie lubię takiej wyślizganej skóry po kilku latach użytkowania - wygląda to dla mnie obrzydliwie. 

 

Mnie jako czwartego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.05.2019 o 08:06, Jerzyk_ napisał:

szukam pokrowców na fotele do golfa 6

mam pełne skóry i latem się słabo na nich jeździ, może ktoś polecić firmę lub sprzedawce na np allegro, która robi to porządnie i z materiału na którym sie człowiek nie poci/ślizga itp ?

 

Zadowolony kiedyś bylem z pokrowców firmy KegelBłażusiak czy jakoś tak :)  

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.05.2019 o 09:18, wujekcybul napisał:

Nadal pod spodem bedzie skora. Wiec musza byc dosc grube. Ja bym kupil fotele z tkanina z allegro a te sprzedal.

 

Jako osoba, która przerabiała zakładanie pokrowców na skórę potwierdzam - lepiej kupić całe fotele materiałowe a tamte sprzedać fanowi skór. Jeszcze się jest do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.05.2019 o 08:06, Jerzyk_ napisał:

szukam pokrowców na fotele do golfa 6

mam pełne skóry i latem się słabo na nich jeździ, może ktoś polecić firmę lub sprzedawce na np allegro, która robi to porządnie i z materiału na którym sie człowiek nie poci/ślizga itp ?

 

Pokrowce firmy poniżej są podobne porządne i dobrze spasowane

 

http://www.pokrowce.net

 

Poniżej link na forum Stilo gdzie możesz zobaczyć jak wyglądają przykładowe pokrowce po założeniu:

 

http://www.klubfiatstilo.pl/viewtopic.php?t=6935&start=25

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Azbest napisał:

możesz doliczyć mnie jako trzeciego ... nie lubię skóry od zawsze ... a jeszcze bardziej nie lubię takiej wyślizganej skóry po kilku latach użytkowania - wygląda to dla mnie obrzydliwie. 

 

 

 

Kwestia skóry. Też kiedyś nie lubiłem bo miałem głównie do czynienia z pseudo skóra. Przy Subaru nie było wyboru, bo H6 mają jedynie skóre. Śliska, gruba, twarda, tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że to kiepski pomysł. Plus taki, że dzieci rosły a z znimi ilość plam co na pewno jest dużym plusem skóry, że łatwo się ja sprząta. Podobnie z Kią/Hyundaie które też zapewne mają ekoskóry. 3 lata temu jak kupiłem Volvo też nie miałem wyboru i to zupełnie inna bajka, miękka, delikatna. Tutaj podobno nie ma ściemy i fotele są w 100% świńskie,  nawet alu to jest metal a nie plastik :ok:.

Taka skóra nie nagrzewa się tak latem, super wygląda, więc obecnie jestem zwolennikiem dobrej skóry :)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.05.2019 o 08:06, Jerzyk_ napisał:

która robi to porządnie i z materiału na którym sie człowiek nie poci/ślizga itp ?

raz że będzie Ci się ten pokrowiec na tej skórze ślizgał, dwa niewiele zyskasz bo pocisz się z braku wentylacji. Dodatkowa 'szmatka' na tej ecoskórze praktycznie nic nie zmieni.

 

Inna sprawa, że na fotelach z porządnego weluru czy alcantary też się człowiek latem poci, na fotelu bez wentylacji będziesz się pocił.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sherif napisał:

Kwestia skóry. Też kiedyś nie lubiłem bo miałem głównie do czynienia z pseudo skóra. Przy Subaru nie było wyboru, bo H6 mają jedynie skóre. Śliska, gruba, twarda, tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że to kiepski pomysł. Plus taki, że dzieci rosły a z znimi ilość plam co na pewno jest dużym plusem skóry, że łatwo się ja sprząta. Podobnie z Kią/Hyundaie które też zapewne mają ekoskóry. 3 lata temu jak kupiłem Volvo też nie miałem wyboru i to zupełnie inna bajka, miękka, delikatna. Tutaj podobno nie ma ściemy i fotele są w 100% świńskie,  nawet alu to jest metal a nie plastik :ok:.

Taka skóra nie nagrzewa się tak latem, super wygląda, więc obecnie jestem zwolennikiem dobrej skóry :)

 

.. a to prawda - Oglądałem V90 z jaką śjasną skórą - wyglądała bardzo dobrze/miękko/matowo - tylko ile taki efekt się utrzyma i jak bardzo trzeba o niego dbać?

Zdecydowanie od śliskiej skóry wolę jakąś alkantarę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Azbest napisał:

.. a to prawda - Oglądałem V90 z jaką śjasną skórą - wyglądała bardzo dobrze/miękko/matowo - tylko ile taki efekt się utrzyma i jak bardzo trzeba o niego dbać?

Zdecydowanie od śliskiej skóry wolę jakąś alkantarę. 

Przez Kilka lat z jasną skórą (2 auta z jasną, jedne z brązową) pozwala mi wycisnąć wniosek, że nie ma się czego bać. Jak już tu kiedyś pisałem, raz (czasem dwa) na pół roku, zwykle na wiosnę i jesienią wystarczy przetrzeć chusteczkami do skóry i nawilżyć preparatem do skóry, to wszystko. Wygląda jak nowa i ma delikatną matowa poświatę.

Znacznie roboty miałem z materiałową tapicerką, jak musiałem ją czyścić i odplamiać po dzieciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Kilka lat z jasną skórą (2 auta z jasną, jedne z brązową) pozwala mi wycisnąć wniosek, że nie ma się czego bać. Jak już tu kiedyś pisałem, raz (czasem dwa) na pół roku, zwykle na wiosnę i jesienią wystarczy przetrzeć chusteczkami do skóry i nawilżyć preparatem do skóry, to wszystko. Wygląda jak nowa i ma delikatną matowa poświatę.
Znacznie roboty miałem z materiałową tapicerką, jak musiałem ją czyścić i odplamiać po dzieciach.
Przy dzieciach mech tylko skóra

Jak podrosna wolę szmatę.

Wysłane z tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎08‎.‎05‎.‎2019 o 08:06, Jerzyk_ napisał:

szukam pokrowców na fotele do golfa 6

mam pełne skóry i latem się słabo na nich jeździ, może ktoś polecić firmę lub sprzedawce na np allegro, która robi to porządnie i z materiału na którym sie człowiek nie poci/ślizga itp ?

 

Czy w takich fotelach nie masz bocznych poduszek powietrznych ?

 

Tylko nie pisz proszę że pokrowce mają szczeliny/rozcięcia na wystrzeliwujące poduszki bo stracę resztki wiary w człowieczeństwo ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jerzyk_ napisał:

o to bym się akurat nie martwil

 

Nie martwił że poduszka nie zadziała przez pokrowiec czy że golf ma boczne poduszki ;l

 

Pomyslałem że skoro skórzane taborety to wersja nie najuboższa ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Marko33 napisał:

 

Nie martwił że poduszka nie zadziała przez pokrowiec czy że golf ma boczne poduszki ;l

 

Pomyslałem że skoro skórzane taborety to wersja nie najuboższa ;l

powiedzmy, że 20 lat robię w wypadkach i wiem jak pokrowiec wpływa na poduszkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy, że 20 lat robię w wypadkach i wiem jak pokrowiec wpływa na poduszkę 
Napisz jak.
Ja bym nie założył

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest osłabiony w miejscu "wystrzału" to można spać spokojnie
Ja bym się bał

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.