Skocz do zawartości

Brak miejsca w dowodzie rejestracyjnym na pieczątki


kravitz

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 11.05.2019 o 21:28, blue_ napisał:

 

przecież teraz juz sobie nie mozna zapomnieć, bo jak sie spóznisz 45 dni, to masz karę

Wydaje mi się że to nie weszło 

Były plany na wprowadzenie tego przepisu ale został odsunięty w czasie

Prędzej czy później i za to się wezmą ...chociaż ja bym wolał żeby trochę oskp przycisnęli jeśli chodzi o przestrzeganie przepisów bo teraz to jest totalna samowolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.05.2019 o 10:17, gregoryj napisał:

diagnosta mi mowil, ze jest wtedy notatka zostawiona w systemie, ze brak miejsca w dowodzie. Nie wiem czy policja widzi w systemie ta notatke podczas kontroli .... i czy to nie jakas sciema.

 

Ja to olewam. Tez nie woze papierowego dowodu ....

nic nie widzą, 
miałem kontrolę dosłownie 30 minut temu, zaprosili do radiolki, dowodu nie chcieli....za to chcieli mi wmówić że rozmawiałem przez telefon i pasy miałem nie zapięte.... :lol:

 

zapytałem się ich wprost czy dziś na odprawie dostali prikaz 100mandatów za brak pasów i 100 mandatów za telefon...
na szczęście miałem pasażera w samochodzie - poprosiłem o zapytanie pasażera.....

odpuścili...ale gdybym nie miał pasażera to pewnie chcieli by mnie na siłę wcisnąć dwa paragrafy....cepy ....
już nawet im nie chciałem mówić że w miejscu w którym stali nie byli w stanie określić czy pasy były zapięte i gadałem przez telefon - tym bardziej że lało jak z cebra....
chronić i służyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2019 o 09:23, 4tyelement napisał:

nic nie widzą, 

 

Nie pisz jak nie wiesz.

Juz samo to, ze nie chcieli dowodu swiadczy o tym, ze wiedzą wszystko, i jakbyś miał jakieś niezgodności, to napewno by sie przyczepili, a ze nie mieli o co, to na pasy chcieli naciągnąć.

Pewnie to było w jakiejś dziurze, bo w duzym mieście to mają tyle możliwości, ze na siłę nie trzeba szukać okazji do wyrobienia normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@4tyelement 

to nie inteligencja, a cepik. mają wszystko jak na dłoni, pod warunkiem, że akurat działa w danej chwili

tak jak pisałem wyżej... mam dobrego kumpla w drogówce, i ostatnio mi mówił, że wpisuje pesel i widzi ile mam pkt, kiedy zarobiłem i za co, jakie kategorie itd... wpisuje nr. rej. i  widzi czy ma przegląd, kiedy zrobiony, jaki przebieg, czy są miejsca na pieczątki...  wszystko jest. inna sprawa, ze nie wszystko przeglądają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2019‎-‎05‎-‎11 o 21:28, blue_ napisał:

bo jak sie spóznisz 45 dni, to masz karę

bzdura , bzdura , bzdura . to był projekt , który nie wszedł w życie .

 

Dnia ‎2019‎-‎05‎-‎14 o 09:23, 4tyelement napisał:

nic nie widzą, 

widać więcej niż się wydaje tylko nie zawsze trzeba wszystko widzieć .

 

Dnia ‎2019‎-‎05‎-‎15 o 15:41, 4tyelement napisał:

nie posądzał bym ich o aż tak dużą inteligencję....

jesteś w blędzie i żyjesz stereotypem MO , dziś w policji jest dużo " młodzieży " znającej nowinki techniczne . żyjemy w wolnym kraju i możesz mieć takie poglądy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2019‎-‎05‎-‎08 o 16:47, Koonrad napisał:

raczej kartka traci ważność, bo jest tam adnotacja że jest ważna 30dni

wystawiam tych " kartek " co najmniej kilka dziennie , pokaz mi proszę w którym miejscu jest ta adnotacja bo ja takowej nie widziałem .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, piter19731 napisał:

bzdura , bzdura , bzdura . to był projekt , który nie wszedł w życie .

 

widać więcej niż się wydaje tylko nie zawsze trzeba wszystko widzieć .

 

jesteś w blędzie i żyjesz stereotypem MO , dziś w policji jest dużo " młodzieży " znającej nowinki techniczne . żyjemy w wolnym kraju i możesz mieć takie poglądy .

No właśnie ...napisałeś że jest dużo młodzieży ....wyjdź na miasto i spójrz jaką "inteligentą" młodzież mamy w obecnych czasach ...wątpię aby ci którzy naprawdę coś sobą reprezentują zamiast studiów medycznych, prawniczych czy ekonomicznych wybrali by szlifowanie krawężników ....

 

Miałem i mam nadal w swoim otoczeniu rodzinnym i pozarodzinnym ludzi którzy wybrali zawód policjanta, pracują oni w różnych formacjach i wybacz..mogę 9 nich powiedzieć że są  wspaniałymi ludźmi lecz nie należą do elity inteligentnych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 4tyelement napisał:

którzy wybrali zawód policjanta,

skoro znasz tych ludzi to pewnie znasz powód wstąpienia w te szeregi . powinien wiedzieć też ,że to nie policjant wybiera sobie formację  , w której pracuje ( jest w prewencji a chciałby być w drogówce ) . na początku każdego dnia służby dostają wytyczne co maja robic  i na co zwracać szczególną uwagę. maja swoje procedury . ja w innych zawodach ( np. nauczyciel , lekarz , hydraulik , kierowca  itd. ) tez nam ludzie mniej lub bardzej inteligentnych . inteligencja nie zawsze idzie w parze z wykształceniem .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2019 o 09:28, piter19731 napisał:

wystawiam tych " kartek " co najmniej kilka dziennie , pokaz mi proszę w którym miejscu jest ta adnotacja bo ja takowej nie widziałem .

 

Masz rację nie na daty tylko adnotacja o wymianie DR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2019 o 09:37, piter19731 napisał:

skoro znasz tych ludzi to pewnie znasz powód wstąpienia w te szeregi . powinien wiedzieć też ,że to nie policjant wybiera sobie formację  , w której pracuje ( jest w prewencji a chciałby być w drogówce )

 

Swego czasu znałem wielu policjantów i zasada była taka, że kto się budował szedł do drogówki ;) 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.