Skocz do zawartości

Karta paliwowa


Camel

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka 

jaka polecacie karte paliwowa ?

obecnie zdarza mi się  tankować furaka co 2 dzień i ilość faktur za paliwo mnie dobija, bo za „frajer” płace za ich księgowanie . Fajnie by mieć karte multi lub (Orlen, schell, lotos jest koło mnie) i dostawać jedna zbiorcza f- re za miesiąc i jakiś rabacik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Shella, fakturowanie 2 razy w miesiącu, termin płatności 14 dni, to moja pierwsza flotówka z odroczonym terminem.
Od czerwca zużycie wzrośnie mi do ok 2000-2500l czyli na pewno ze 20 faktur musiałbym mieć + płatność za bramki i miesięcznie może zrobić się 40-50 dokumentów księgowych.

 

Minusy:

- 10zł opłaty za miesięczną obsługę całego konta przy płatności przelewem lub 0zł przy poleceniu zapłaty,

- 2zl dodatkowej opłaty za każdą płatność za autostradę :no: 

- opłata 10zł za każde tankowanie na Lotosie

- brak rabatów

Podsumowując:

Shell to jedna z najdroższych stacji, nie dają żadnego rabatu, doliczają dodatkowe opłaty za płatność za autostrady, ale dają limit 7800zł bez weryfikacji dokumentów firmy - czyli szybko można załatwić ale nie jest tanio.

Na pewno zacznę się rozglądać za czymś innym, tak żeby karta obsługiwała więcej sieci, może jakaś DKV. :hmm: 

Wcześniej korzystałem z przedpłaconej na LUKu, paliwo jest tam tanie, dodatkowo przy moim zużyciu dochodzi rabat 10gr/l, ale stacji jest mało więc i tak trzeba dotankowywać na innych i zbierać papierowe faktury, a nie o to mi chodziło. Osobiście chcę mieć wszystko w jednym miejscu: paliwo i bramki na autostradach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj wśród pośredników. U mnie w firmie mamy karty przez pośrednika na orlenie.

Plusy:

- rabat od ceny ze słupka

- jedna fvat na msc

- pakiety na kartę wpełni konfigurowalne

 

Minusy:

- konto przedpłacowe

- doliczają 1PLN za bramki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu rozpytywałem w sprawie kart paliwowych. Wszystkie firmy oprócz Orlenu chciały aby wpłacić kaucję. Orlen sprawdzał firmę w Hermesie. Po pozytywnej weryfikacji dostałem decyzję o zgodzie na wydanie kart. Z tego co pamiętam to płacimy co miesiąc kilka złotych ubezpieczenia za każdą kartę.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, adamm_mk1 napisał:

Poszukaj wśród pośredników. U mnie w firmie mamy karty przez pośrednika na orlenie.

Plusy:

- rabat od ceny ze słupka

- jedna fvat na msc

- pakiety na kartę wpełni konfigurowalne

 

Minusy:

- konto przedpłacowe

- doliczają 1PLN za bramki

 

 

Jaki pośrednik jest dobry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2019 o 23:49, s_krzychu napisał:

Ja mam Lotosu, ale tylko do "zbierania f-r". Płacę normalnie przy kasie. Nie chciało mi się spełniać wymogów na kredytową, a już tym bardziej przedpłaconą.

Rabat na paliwo, zdaje się 8gr/l

 

Też mogę polecić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KYRTAP T u masz wszystko https://www.dkv-euroservice.com/pl/

Tankowanie w całej EU. Opłaty za autostrady, mosty, promy, naprawy, myjnie, paliwo (również zniżki), oleje itp. Kod karty RC 90. Dodatkowo na UK można wyrobić tzw. "żółtą DKV" czyli KeyFuels,  aczkolwiek tam zawsze lepiej zapytać czy obsługują. 

Aplikacja DKV i KeyFuels do pobrania w Google Play.

Punkty POI https://www.dkv-euroservice.com/pl/usługi/usługi-dodatkowe/narzędzia-online/dane-nawigacyjne-poi/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.