Skocz do zawartości

Szlakiem Fortyfikacji Mazurskich 07-09/06/2019


Bravus

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Wiara

Wraz z moją lokalną grupą offroadową oraz przy olbrzymim wsparciu radnego mojej dzielnicy organizujemy taki wyjazd.
Formuła jest ciekawa, info w linku poniżej.

http://www.combatalert.com/2019/05/4x4-szlakiem-fortyfikacji-mazurskich-07.html?fbclid=IwAR0AMARE7wcMzBeGr9p8p05QIrkZ1vwO1p5VN989yZW1oxrjL7rW_HHoOgs

Nie wiem ile zostało wolnych miejsc, jak ktoś jest zdecydowany to trzeba klikać i sprawdzać czy można jeszcze kupić odpowiednią ilość biletów.
Trasa przejazdu nie jest absolutnie wymagająca oraz dewastująca sprzęt. Upalania praktycznie nie będzie, ale dla zachowania porządku wskazane są auta 4x4.

Pzdr
Konrad
 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Zapomniałem wkleić streszczenie z wyjazdu.

Było na prawdę fajnie, prawdopodobnie powstanie z tego cykl podobnych imprez.
 

Kolejna edycja już prawdopodobnie we wrześniu.

Ciekawie, też będzie 12-14/07/2019. Mam również plan tam być, ale to będzie decyzja podjęta w ostatniej chwili.
 

http://www.combatalert.com/2019/06/mazury-poligon-orzysz-walka-czogow-12.html?fbclid=IwAR1H5Zn2s8f5g1TLQdYuAM2crE56-MirAktcqphO_XplPloOBoiu0STCTOQ
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Warmię i Mazury to można zwiedzać i zwiedzać, sam ostatnie 3 urlopy spędziłem w tych rejonach. Jako, że to lato to bardziej skupiałem się na kąpaniu w jeziorach i wyszukiwaniu ciekawych tras off'owych :) I wiele znalazłem ;) Jak też i miejsc do biwakowania na dziko, z tym, że byłem tylko ja i auto to zwykle znając naszych głupków wioskowych samemu nigdzie nie nocowałem (na dziko). Może to i błąd, ale "przezorny ..." :)
Impreza może byłaby w dechę, gdyby była ciut dłuższa, kimanie w terenie, żywienie w terenie i zwiedzanie - choć im większa grupa tym mniej się zobaczy, skądś to znam ;) Ale oczywiście nie bronię nikomu się stołować w knajpach, choć to akurat nie mój klimat :)

Jak wspomniałem wyżej, tam kilka miesięcy może być za mało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szlify drugiej edycji już są na ukończeniu, niebawem konkretne info. Trasa bardziej offroadowa niż poprzednio. Ognisko, kociołek myśliwski, wszystko będzie. :)


Termin to 11-13/10/2019 ( wyjazd w niedzielę do południa, tak aby zdążyć zagłosować ).
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.