Skocz do zawartości

Golf 8 - wnetrze - tablet inc...


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

iPad powinien być dumny z siebie...

 

 

426d68bc2fa89d8641b7cf84c1880735.jpg

 

96761feed9764f22b0295b167a45b3ba.jpg

 

 

74b65e6e6dcb872535419d7f08337b01.jpg

 

I tak sobie pomyślałem siedząc w rental ze oczywiście Hultaj i30/Elantra GT jest brzydki!

 

 

8993abae3283d442912af7d3f91120bd.jpg

 

Golf 8 dla męczenia wrażliwości sąsiada ma iPad idealny...

 

Tylko ze mając A Class pare tygodni temu to guana widać w tych iCraps jak słoneczko swieci...postep?

 

fa0acc7a76680cd85c338ebb6634cc32.jpg

 

7b5384b3d3292976a7b4a19c28291fba.jpg

 

Tim Apple musi być zadowolony...

 

 

 

 

 

 

 

Sent from my iCrap X using Tapacrap

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda jakby szwagier Zdzisiek i wujek Stefan w stodole to zmontowali dywagujac: Stefan a co z tym monitorkiem? Ty Zdzichu... nie wiem... weź go pier... nij tu na środku blachowkretami i %*@ z tym...

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, wujekcybul napisał:

Ciekawe jak to na zywo wyglada.

W Aclassie genialnie. Byłem bardzo sceptyczny ale po paru dniach z tym autem musze przyznać ze super jest ze strony multimedialnej ten samochód.

 

 

20190429_064918.jpg

Edytowane przez Vadero
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Vadero napisał:

W Aclassie genialnie. Byłem bardzo sceptyczny ale po paru dniach z tym autem musze przyznać ze super jest ze strony multimedialnej ten samochód.

A nie razi w nocy i slonce sie nie odbija? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Vadero napisał:

W Aclassie genialnie.

nie mogę zrozumieć czemu to jest tak brzydko zrobione, jakby ktoś na odwal zrobił. Przecież można tak deskę zaprojektować, żeby ten tablet był ładnie wkomponowany w całość kokpitu.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Aclassie genialnie. Byłem bardzo sceptyczny ale po paru dniach z tym autem musze przyznać ze super jest ze strony multimedialnej ten samochód.
 
 
20190429_064918.jpg.66637f650c8edcbeccfb791a5f4e7f3e.jpg


To mamy total inne opinie.... 3k km tydzien i troche z tym guff-ana

Gadajac z facetem z Hertz- jestem w zdecydowanej wiekszosci...

Nie zrozum mnie zle- interpretacja systemu mi sie podoba

Podoba mi sie ‘Hey Mercedes’

A+


72a47f29c9d40ac37a48fc1d56be34c9.jpg

Minus- odbicia, slonca- swiatel wszystkiego... fudge!

Delikatnosc- patrzylem na nastepce mojego Golf R - AMG A35 podchodzi mi idealnie... gdyby nie iPads inc...

Przwchodzac miedzy siedzeniami- wiem fiutowo parkuje- dostal kopa - malego, delikatnego - GPS poweidzial papa...

Hertz mi powiedzial - ze to juz ‘ach nastepny padl

07162be918400b35e79c3ab0b22a0cca.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę zrozumieć czemu to jest tak brzydko zrobione, jakby ktoś na odwal zrobił. Przecież można tak deskę zaprojektować, żeby ten tablet był ładnie wkomponowany w całość kokpitu.



Akurat stylistyke sobie podarowalem...

Ja tu japie o:
- bezoieczenstwo- odbicia swiatla, slonce etc

- q wyklapania- i30 grubosc iCrap jest tak spokojnie x 3.

Jesien ale przy 30C fajnie lapki grzeje ... poczekam czy przy 40-44C - czyli standardowym lecie bedzie pokazywal to co iCrap...

1342dcdb3c1e8c830939e70fe2862525.jpg

Jedziesz sobie 100km/h bierzesz zakret I boom!



Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Vadero napisał:

W Aclassie genialnie. Byłem bardzo sceptyczny ale po paru dniach z tym autem musze przyznać ze super jest ze strony multimedialnej ten samochód.

 

Brzydota tego rozwiązania mnie poraża. Mieli kokpit, zapomnieli dać zegary i wyświetlacz centralny, więc przyszedł informatyk z wielkim ekranem i go wmontowali. 

Muszę spróbować kiedyś. Na razie uważam, że za sprawą tego ordynardego, ogromengo i słabo wpasowanego ekranu to najbrzydszy kokpit na rynku.... może praktyczność to rozwiaząnie obroni. Wysokość na jakiej jest wyświetlacz główny (radio, satnav) wygląda na optymalną. W nocy nie daje to po oczach, słońce się nie odbija (bo widzę, że ekran błyszczący)?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz moda na tablety nie wpasowane w deskę 8]

W starym Tucsonie mam pięknie wkomponowany wyświetlacz.

W nowym po lifcie zamontowali tak, by wystawał - może to po to, by użytkownik myślał, że inni zauważą jego duży tablet w aucie, a to mu doda kilka punktów do prestiżu ;]

 

  • Lubię to 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Vadero napisał:

W Aclassie genialnie. Byłem bardzo sceptyczny ale po paru dniach z tym autem musze przyznać ze super jest ze strony multimedialnej ten samochód.

 

Multimedialnej może tak, ale nie każdy kupuje samochód z racji jego walorów  multimedialnych ;).

Pomijam już kwestie grafik, jasności to nawet jak jest to wyłączone IMO wygląda to strasznie, jakby komuś się nie chciało projektować deski tylko dołożył tablet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, OZI napisał:

 

iPad powinien być dumny z siebie...

 

 

426d68bc2fa89d8641b7cf84c1880735.jpg

 

96761feed9764f22b0295b167a45b3ba.jpg

 

 

74b65e6e6dcb872535419d7f08337b01.jpg

 

I tak sobie pomyślałem siedząc w rental ze oczywiście Hultaj i30/Elantra GT jest brzydki!

 

 

8993abae3283d442912af7d3f91120bd.jpg

 

Golf 8 dla męczenia wrażliwości sąsiada ma iPad idealny...

 

Tylko ze mając A Class pare tygodni temu to guana emoji90.png widać w tych iCraps jak słoneczko swieci...postep?

 

fa0acc7a76680cd85c338ebb6634cc32.jpg

 

7b5384b3d3292976a7b4a19c28291fba.jpg

 

Tim Apple musi być zadowolony...

 

 

 

 

 

 

 

Sent from my iCrap X using Tapacrap

 

Obrzydlistwo.

Przypomina mi to wnętrza samochodów pożarniczych gdzie ponawieszane i poprzykręcane są byle gdzie radia, modulatory, terminale, nawigacje i głośniki.

481p21_kabina.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kaszana, pomijając aspekt wizualny. Ja lubię pokrętełka, przełączniki, guziki- dla mnie są intuicyjne i dają wyraźny znak, że nacisnąlem, przekreciłem, itd. A VW sie chełpi tym, że w nowym Golfie będzie maksymalizacja wykorzystania pól dotykowych, ehhh.... no cóż, najwyzej kolejnego Golfa nie kupię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, wujekcybul napisał:

A nie razi w nocy i slonce sie nie odbija? 

Nie, jest ok.

Chociaż, Ozi pisze że odbija - on na pewno więcej w śloncu przejezdził niż ja.

Edytowane przez Vadero
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, sherif napisał:

 

Multimedialnej może tak, ale nie każdy kupuje samochód z racji jego walorów  multimedialnych ;).

Pomijam już kwestie grafik, jasności to nawet jak jest to wyłączone IMO wygląda to strasznie, jakby komuś się nie chciało projektować deski tylko dołożył tablet.

 

Chyba idą czasy że walory multimedialne będą wiodły prym - mechanicznie ta A classa jest poprawna i... tyle. Nic nadzwyczajnego. Jedyne co zwrócilo moją uwage to mega dobre materiały z przodu, w zasięgu wzroku i slabe poza jego zasięgiem, maly bagaznik i kompletny brak wyciszenia.

Natomiast to auto kosztuje ok 10kpln więcej od porównywalnego golfa - a od golfa jest duzo fajniejsze, więc ciekawa propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Vadero napisał:

 

Chyba idą czasy że walory multimedialne będą wiodły prym - mechanicznie ta A classa jest poprawna i... tyle. Nic nadzwyczajnego. Jedyne co zwrócilo moją uwage to mega dobre materiały z przodu, w zasięgu wzroku i slabe poza jego zasięgiem, maly bagaznik i kompletny brak wyciszenia.

Natomiast to auto kosztuje ok 10kpln więcej od porównywalnego golfa - a od golfa jest duzo fajniejsze, więc ciekawa propozycja.

130tyś A klasa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Skodzie Scala to samo

 

Znalezione obrazy dla zapytania scala cockpit

 

Mam wrażenie, że obecni designerzy wnętrz samochodów uważają, że współcześni korowcy nie zajmują się niczym innym, jak gapienie się w te ich telewizorki, czasami tylko zerkając na drogę i dlatego tablety maja być jak najwyżej, przesuwając w inne miejsca resztę wyposażenia.

 

Na tym obrazku nawiewy powietrza wylądowały na wysokości, na której służą chyba chłodzeniu nabiału kierowcy. 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.