Skocz do zawartości

Będzie kolejny hit? Dacia lodgy


jareczekmtb

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 25.05.2019 o 09:23, Polarny napisał:

No to tym bardziej jest to dobra oferta.

Piszę tylko o tym, że warto sprawdzić, jak auto jeździ, żeby później sobie nie wypominać tych zaoszczędzonych pieniędzy.

 

Te zaoszczedzone pieniadze jak czuje to ze 20-30 k zl wiec nie takie nic. Akurat w pracy czasami powoze  Logan MCV laureate, coz, funkcje spelnia, widac ze budzet, ale pojemnoscia zabija wszelkie kombiaki.

Zalezy kto jak autem chce sie onanizowac:) ja podchodze w miare pragmatycznie, okreslam kasena auto , kresle wielkosc, koszty i mam do wyboru np 3 modele, proste. Oczywiscie zostaja auta ktore optycznie akceptuje, a nawet jak ciesza oko to tym lepiej.

jesli moskwicz bylby mega ergonomiczny, super wygodny, palil 3 litry i nie psuj sie to i tak go nie kupie:) kupilbys?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fanlan napisał:

ja podchodze w miare pragmatycznie, okreslam kasena auto , kresle wielkosc, koszty i mam do wyboru np 3 modele, proste. Oczywiscie zostaja auta ktore optycznie akceptuje, a nawet jak ciesza oko to tym lepiej.

jesli moskwicz bylby mega ergonomiczny, super wygodny, palil 3 litry i nie psuj sie to i tak go nie kupie:) kupilbys?

Jeżeli miałby dobre osiągi, to tak.

Podniecanie się kształtem powyginania blach zostawiam dla innych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2019 o 08:53, fanlan napisał:

Dokladnie, przejazdzka 10-20 km  pozwoli ino  jakies przyspieszenie poczuc no i spalanie  "katalogowe" Powinno byc tak, ze klient placi np 2 zl za kilometr i jedzie na A po miescie ile chce.

 

Jak klient wiarygodny a dealer zdeterminowany to może jeździć ile chce zupełnie za darmo.

:ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2019 o 15:50, Ryb napisał:

 

Jak klient wiarygodny a dealer zdeterminowany to może jeździć ile chce zupełnie za darmo.

:ok:

 

Tak np weekend premium daja pod warunkiem ze juz premium masz lub znany fejs jest w miare.

Jak pytalem o BMW na weekend znajomej z salony to niestety nie spelnialem warunkow, czyli chociaz jedno bmw kupione u nich wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2019 o 15:48, Polarny napisał:

Jeżeli miałby dobre osiągi, to tak.

Podniecanie się kształtem powyginania blach zostawiam dla innych.

 

na kzdej plaszczyznie zycia kierujesz sie tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fanlan napisał:

Tak np weekend premium daja pod warunkiem ze juz premium masz lub znany fejs jest w miare.

Jak pytalem o BMW na weekend znajomej z salony to niestety nie spelnialem warunkow, czyli chociaz jedno bmw kupione u nich wczesniej.

 

Ja nie o weekendach. Zdarzyło mi się jeździć demo po kilkadziesiąt km w towarzystwie dilera. Ot, chciałem porządną jazdę próbną a nie kilka km dookoła salonu.

Ewentualnie jak zostawiałem moje auto w serwisie to dawali mi interesujące mnie demo na cały dzień wtedy. Np. nowego Outlandera specjalnie ściągnęli w takiej wersji jak chciałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2019 o 15:48, Polarny napisał:

Jeżeli miałby dobre osiągi, to tak.

Podniecanie się kształtem powyginania blach zostawiam dla innych.

 

 

Ktoś inny powie że ważne jak auto wygląda bo stoi w korku tak samo jak każde inne.

 

I nie deprecjonuj na siłę estetyki bo chluby Ci to nie przynosi. Równie dobrze możesz nie rozumieć jak ludzie płacą miliony za jakieś napaćkane farbą bohomazy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, marcindzieg napisał:

 

I przyspiesza tak samo, hamuje tak samo i skręca tak samo  ;]

 

Zależy jak kto użytkuje. Bo może się okazać, że z możliwości auta nigdy nie skorzysta. A oko będzie cieszyć codziennie.

 

Zresztą kol. Polarny jest tu świetnym zaprzeczeniem własnych słów, bo rozpisuje się ile wlezie na temat tego, że ważne dla niego jest jak auto jeździ, jakie ma osiągi itp. jakby miał co najmniej kilkaset koni pod maską i torowe zawieszenie.

A potem okazuje się, że jeździ Skodą co ma 160KM  mocy a zapytany jak ta Skoda skręca odpowiada, że on jeździ tylko prosto.

:lol:

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Polarny napisał:

Kwestia odróżnienia celu posiadania partnerki i samochodu. 

Czyli partnerka juz nie musi miec wewnetrznych pozadanych cech, awyglad powinien cieszyc oko;)

Czasem czlowiek spedza w aucie wiecej czasu niz z zona i zeby miec swiadomosc ze ujezdza sie moskwicza mimo ze paskudny...ehhh:) ale za to jaki ergonomiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

50 minut temu, fanlan napisał:

Czasem czlowiek spedza w aucie wiecej czasu niz z zona i zeby miec swiadomosc ze ujezdza sie moskwicza mimo ze paskudny...ehhh:) ale za to jaki ergonomiczny

Dokładnie. Pytanie, czy przez ten czas na tego moskwicza się patrzysz, czy nim jeździsz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.