Skocz do zawartości

[KzAK] Wkrętarka akumulatorowa


Byba

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję (w miarę) przyzwoitego narzędzia do okazjonalnego wiercenia otworów o fi od 1.0 do powiedzmy 6.0 mm w plastiku i cienkiej (do 1mm) blasze. Ze zrozumiałych względów nie chcę wydawać na to worka talarów a preferuję niezbyt duże gabarytowo narzędzia. Dremel odpada. Może ktoś podpowie ;]

Edytowane przez Byba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenowo i jakościowo bez tragedii sprzęty takie znajdziesz w sklepie na L. Mam od nich taką mniejszą wkrętarkę i dużej różnicy nie widzę w porównaniu do AEG 4x droższej. Gwarancja też tam 3 lata.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Harp napisał:

Cenowo i jakościowo bez tragedii sprzęty takie znajdziesz w sklepie na L. Mam od nich taką mniejszą wkrętarkę i dużej różnicy nie widzę w porównaniu do AEG 4x droższej. Gwarancja też tam 3 lata.

 

Ja, gdy parę lat temu szukałem wkrętarki dla siebie, wszedłem w Boscha z baterią Li-Ion. Ja wziąłem model PSR 1080 Li

Polecam zwrócić uwagę na rodzaj baterii. 

Przy moim wykorzystaniu wkrętarki, gdy czasem z pół roku stoi nieużywana, wyładowana bateria, gdy akurat wkrętarki potrzebuję, jest niezwykle irytująca. Ale nie mam tego problemu, bo bateria się nie rozładowuje samoczynnie. A przynajmniej nie na tyle szybko, abym nie mógł skorzystać z narzędzia, gdy go potrzebuję.

 

 

 

mar00ha

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam jak @mar00ha_ Boscha 1080 Li, teraz dokupiłem drugi akumulator, bo czasem na budowie po kilku godzinach kręcenia nagle brakuje mocy. Ale ten bosch naprawdę jest fajny, mały, lekki poręczny, do okresowego majsterkowania całkowicie wystarcza.

I potwierdzam, ponad pół roku nieużywania i kręci kilkadziesiąt śrub bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam coś takiego: GSR 120-LI BOSCH podobne do wspomnianego wyżej boscha 1080 LI.

Za niecałe 4 stówki z 2xaku do kupienia i 3 lata gwarancji.

 

https://allegro.pl/oferta/wkretarka-12v-gsr-120-li-bosch-2x1-5ah-walizka-6886126827?snapshot=MjAxOS0wMS0yMFQxOToyMjozNS4wMjRaO2J1eWVyOzJmNDAwMjYwZTJjNWNlMmM0NThjMTNhYzkzYWI5ODQxMTY3ZjE4YzY1MDgxMGNjYjNlOTI3MmY5ODY1YTQ1ZTY%3D

Edytowane przez ccLot
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam GSB 120Li, nie wiem czym sie rozni od ww ale wyglada podobnie. Tez w zestawie 2 aku, do tego wczesniej dostalem latarke na takie aku.

Jestem bardzo zadowolony, nieduze, poreczne ale ma spory power, bez problemu w cegle wierci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ccLot napisał:

A ja mam coś takiego: GSR 120-LI BOSCH podobne do wspomnianego wyżej boscha 1080 LI.

Mam tę samą wkrętarkę i jestem bardzo zadowolony. Używana zawodowo jakieś 1,5 roku. Zresztą wcześniej podpatrzyłem ją u elektryka (też był zadowolony). 

Jest lekka i mocna.

Edytowane przez Teres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.