Skocz do zawartości

2020 Skoda Octavia - piękna brzydota, brzydka pieknota....


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

Co oni nawyrabiali z tymi tylnymi słupkami?


Popatrz ze tam jest okno małe - reszta to plastic is fantastic.

4caaee11f9d0b8f8da673e8518695276.jpg

Ale sam przyznaje, ze jak to zobaczyłem to nie wiedziałem czy to Hatch czy wagon ... czy to ma być pół shooting brake




Sent from my iCrap X using Tapacrap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się ogólnie wpisuje w estetykę konceptu Skoda Vision cośtam. Skoro spotkał się z powszechnym uznaniem i nikt głośno nie protestował to poszli dalej tą drogą.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krawiec

E to wygląda na jakiś zlepek nie wiadomo czego. Jakaś wersja do testowania różnych komponentów.

A to z tyłu to jest doklejone ewidentnie. Naklejka jest też na drzwiach w linii klamek i częściowo na tylnym błotniku razem z tylną lampą. Klapa bagażnika też wygląda na solidnie oklejoną.

 

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, OZI napisał:

 


Popatrz ze tam jest okno małe - reszta to plastic is fantastic.



Ale sam przyznaje, ze jak to zobaczyłem to nie wiedziałem czy to Hatch czy wagon ... czy to ma być pół shooting brake emoji6.png




Sent from my iCrap X using Tapacrap

 

 

Czyli platik, potem szybka, potem ramka, potem szybka, potem ramka, potem duza szyba. tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być. Popłynęli trochę z szerokością atrapy chłodnicy, ale ogólnie jest nieźle.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No właśnie atrapa ma monstrualne rozmiary, ale dla nowych włascicieli może być to namiastka Leksusa ;)

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, OZI napisał:

 


Popatrz ze tam jest okno małe - reszta to plastic is fantastic.

4caaee11f9d0b8f8da673e8518695276.jpg

Ale sam przyznaje, ze jak to zobaczyłem to nie wiedziałem czy to Hatch czy wagon ... czy to ma być pół shooting brake emoji6.png

 

 

 

 

Na moje oko to ona jest w maskowaniu i wersja oficjalna będzie wyglądała zupełnie inaczej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tam cały tył jest osłonięty kamuflażem. Całą tylna klapa to jeden wielki pic. Spojler naklejony żeby oszukać oczy. To samo nad tablicą rejestracyjną, całą ta wypukłość jest doklejona. Na klapie też są jakieś lampy ale widać, że zamaskowane. Tylna szyba boczna sztucznie zamaskowana. Przód podobnie, właśnie w okolicach chłodnicy .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, noras napisał:

Przecież to jest forum modowe i designerskie. O szczegóły techniczne musiałbyś zapytać na jakimś motoryzacyjnym.

 

Albo na forum dla wróżek, które na podstawie zdjęcia potrafią coś o szczegółach technicznych powiedzieć. Zresztą o jakich szczegółach technicznych można mówić w Skodzie? Podwozie to będzie ta sama platforma VAGa co wszystkie inne w tej klasie, pod maską silniki z obecnej palety VAGa... Ten lifting zmienia przecież tylko wygląd.

Który notabene w świecie motoryzacyjnym jest na tyle nieistotny, że wszyscy producenci robią co 2-4 lata kosztujące kupę kasy liftingi tylko po to, żeby go poprawić.

Uczepiliście się z Polarnym nie wiadomo czego, tylko po to żeby się uczepić i wykpić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, noras napisał:

Przecież to jest forum modowe i designerskie. O szczegóły techniczne musiałbyś zapytać na jakimś motoryzacyjnym.

Mam wrażenie, że faceci znudzili się tym forum i dali hasła dostępu swoim partnerkom / koleżankom, żeby sobie mogły poplotkować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Polarny napisał:

Mam wrażenie, że faceci znudzili się tym forum i dali hasła dostępu swoim partnerkom / koleżankom, żeby sobie mogły poplotkować.

 

 

W sumie tak. Tylko kobieta może napisać że jeździ tylko prosto i po płaskim...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Polarny napisał:

dali hasła dostępu swoim partnerkom / koleżankom, żeby sobie mogły poplotkować.

Nie bądź takim seksistą. Przecież współczesny mężczyzna również (a może i głównie) interesuje się modą, designem, urodą ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, noras napisał:

Nie bądź takim seksistą. Przecież współczesny mężczyzna również (a może i głównie) interesuje się modą, designem, urodą ....

Polemizowałbym z tym, czy głównie. Wychodzi na to, że wyłącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, noras napisał:

Nie bądź takim seksistą. Przecież współczesny mężczyzna również (a może i głównie) interesuje się modą, designem, urodą ....

 

Wymień no może parę nazwisk kobiet projektujących samochody. Dla ułatwienia mogą być z dowolnego okresu historii motoryzacji.

;]

 

 

 

IMO obaj tu poszliście tak daleko w próbie udowodnienia czegoś że po prostu robicie z siebie błaznów.

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, OZI napisał:

 

Ups, Ericsson a nie Huawei tym razem...

 

Sent from my iCrap X using Tapacrap

 

 

OZI, przecież ona jest cała oklejona kamuflażem. Wyraźnie widać, że atrapa doklejona, trójąt czarny pod reflektorem też, tylna szyba boczna kombi jest długa aż do słupka, a ten plasti czarny tylko doklejony tak jak i biała folia na reszcie szyby, na błotnik przy słupku D doklejona czarna folia mająca zmy;lić szerokość słupka, .... i tak bez końca można wymieniać. Ale jak się dokładniej przyjrzysz to zobaczysz dokładny zarys kształtu docelowego. Na każdym zdjęciu.

 

skoda.jpg.6a45698265a653c109103546f9355183.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.