Skocz do zawartości

Sprzedaż samochodu - Ogłoszenie


marekmiko

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, rostex napisał:

Ile qashqai kosztował? 

73kpln jako ze to byl schodzacy model przedliftowy - klima auto, czujniki, rozpoznawanie znakow, asysta pasa ruchu, automatyczne dlugie swiatla itd. .. tylko silnik 1.2 ale do miasta styka ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, czacha napisał:

73kpln jako ze to byl schodzacy model przedliftowy - klima auto, czujniki, rozpoznawanie znakow, asysta pasa ruchu, automatyczne dlugie swiatla itd. .. tylko silnik 1.2 ale do miasta styka ;) 

45 tys zł vs 73 tys zł. No tak, nieduża różnica że lepiej się opłacało kupić nowe. Ja pier.... 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, rostex napisał:

45 tys zł vs 73 tys zł. No tak, nieduża różnica że lepiej się opłacało kupić nowe. Ja pier.... 

Dla mnie 5-6 letnia uzywka za 50 a nowka za 73 to niewielka roznica ktora mozna se sieknac w promocyjnym kredycie. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, czacha napisał:

73kpln jako ze to byl schodzacy model przedliftowy - klima auto, czujniki, rozpoznawanie znakow, asysta pasa ruchu, automatyczne dlugie swiatla itd. .. tylko silnik 1.2 ale do miasta styka ;) 

Silnik do miasta, a wyposażenie na autostradę. 😜😜

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, rostex napisał:

45 tys zł vs 73 tys zł. No tak, nieduża różnica że lepiej się opłacało kupić nowe.

AK Ci wyjaśni, że:

- w używce trzeba koniecznie wymienić rozrząd, wszystkie płyny, dwumas, sprzęgło, komplet hamulców - lekko 10k PLN pęknie,

- używka jest bez VAT, więc gorzej się będzie odliczać w JDG, 

- lepsze warunki lizingu będą na nówkę

- w sumie różnica wyjdzie mniej niż 10k PLN, więc nie ma co o mniej niż jedną wypłatę se robić problemu.

Nie dziaduj, dołóż trochę !

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia bardzo świeżego ale i lat poprzednich.

 

do tej pory zawsze sprzedawałem auta max 3-4 letnie, zakupione w salonie, przebiegi na poziomie 10-20tys za rok, bogato wyposażone. Wystawienie ogłoszenia kończyło się na 1-2 telefonach ten co przyjeżdżał kupował. Nie trwało to dłużej niże tydzien. Czasami w cenie zakupu auta używanego można było kupić ten sam model w salonie ale goly.

 

teraz sprzedawałem 2 starsze auta, w tym yaris którego kupiłem w 2007 w salonie i moja mama nim jeździła ostatnie 8 lat, mały przebieg ale auto zaniedbane całe do lakierowania, nie naprawiałam było kilku chętnych. 

Drugie to Leon zadbany ale importowany i moja była kolejnym właścicielem. Cena najniższa z Allegro zero ruchu. 

Zdecydowalem oba sprzedać handlarzowi wziął a ja zapomniałem, choć pewnie można by wyrwać więcej kasy ale szkoda było czekac

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, arogal01 napisał:

Teraz sprzedawałem 2 starsze auta, w tym yaris którego kupiłem w 2007 w salonie i moja mama nim jeździła ostatnie 8 lat, mały przebieg ale auto zaniedbane całe do lakierowania, nie naprawiałam było kilku chętnych. 

Drugie to Leon zadbany ale importowany i moja była kolejnym właścicielem. Cena najniższa z Allegro zero ruchu. 

Ja takowe chętnie przytulam do dobicia dla teścia.

Każde auto zapuści, poobija, zdewastuje w 3-4 lata.

Ja płaczę nad każdą rysa (niezależnie czy fura nówka czy pełnoletnia), jemu nic nigdy nie przeszkadza, więc szkoda kasy na coś lepszego.

Edytowane przez ZUBERTO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.