Skocz do zawartości

50-60kpln nowy/używany


siwyyy77

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam pojazdu... na okres nawet 10 lat i więcej (o ile się nie będzie sypał) przebiegi roczne to ok 10-15kkm. 

Rodzinka 2+2 już bez fotelików, celuję w segment C, ale może z segmentu B znajdę coś równie przestronnego... no i ew segment D ale to już nie podejdzie pewnie pod inne wymagania które są następujące;

Nowy, ew używka ale krajowa, serwisowana i na gwarancji 

Ze względu na długi okres uzytkowania wskazana niezawodność :)

Oszczędny silnik gdzie rzeczywiste średnie spalania to ok 6l, wskazana benzyna 

Bagażnik przynajmniej 370l, ale to dość ważna sprawa...

W miarę komfortowe 

 

Z wyposażenia to nie oczekuję cudów, ale każdy kolejny przydatny gadżet mile widziany

klimatyzacja automatyczna wymóg konieczny (mile widziana z nawiewem na tylne siedzenia ale nie jest to konieczne) 

bez korbek z tyłu (wymóg dzieci)

tempomat

 

 

Co Ty byś wybrał biorąc pod uwagę ww.

Ceny jak podałem w temacie 60kpln to max. co mogę dać po wszelkich negocjacjach

 

 

Edytowane przez siwyyy77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, siwyyy77 napisał:

Szukam pojazdu... na okres nawet 10 lat i więcej (o ile się nie będzie sypał) przebiegi roczne to ok 10-15kkm. 

Rodzinka 2+2 już bez fotelików, celuję w segment C, ale może z segmentu B znajdę coś równie przestronnego... no i ew segment D ale to już nie podejdzie pewnie pod inne wymagania które są następujące;

Nowy, ew używka ale krajowa, serwisowana i na gwarancji 

Ze względu na długi okres uzytkowania wskazana niezawodność :)

Oszczędny silnik gdzie rzeczywiste średnie spalania to ok 6l, wskazana benzyna 

Bagażnik przynajmniej 370l, ale to dość ważna sprawa...

W miarę komfortowe 

 

Z wyposażenia to nie oczekuję cudów, ale każdy kolejny przydatny gadżet mile widziany

klimatyzacja automatyczna wymóg konieczny (mile widziana z nawiewem na tylne siedzenia ale nie jest to konieczne) 

bez korbek z tyłu (wymóg dzieci)

tempomat

 

Fajnie byłoby mieć LED zamiast halogenów ale no właśnie mega trudno w tej cenie i to mocno ograniczyło by wybór

 

Co Ty byś wybrał biorąc pod uwagę ww.

Ceny jak podałem w temacie 60kpln to max. co mogę dać po wszelkich negocjacjach

 

 

Z nowych to chyba tylko duster, megane, rapid albo astra J sedan. Generalnie nie poszalejesz. A i tak pewnie minimalnie przekroczysz budżet jak uwzględnisz gadżety typu automatyczna klima. 

Używki za takie pieniądze bym nie brał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowych to chyba tylko duster, megane, rapid albo astra J sedan. Generalnie nie poszalejesz. A i tak pewnie minimalnie przekroczysz budżet jak uwzględnisz gadżety typu automatyczna klima. 
Używki za takie pieniądze bym nie brał.
Wyobrażasz sobie dustera jako 10-cio latka.?

Wynikiem miziania po telefonie powstała ta wiadomość.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, siwyyy77 napisał:

Brak klimy automat a to jest mus...

Ceed lub i30. Negocjować i w 60 powinno się coś kupic.

https://www.otomoto.pl/oferta/kia-ceed-1-4mpi-100km-lcd7-kamera-cofania-klima-dwustrefowa-tempomat-ID6BXMTK.html

 

lub Tipo

Edytowane przez mrBEAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mrBEAN napisał:

Poważnie to ma "rzeczywiste średnie spalania 6l"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ZUBERTO napisał:

Poważnie to ma "rzeczywiste średnie spalania 6l"?

Poważnie to musi założyciel wątku zmienić wymagania ;]

Jeśli mamy się kurczowo trzymać wytycznych to zapomnieć o klasie C i wtedy można wybierać. Fabia, Swift, Micra, Clio i inne.

 

Hybrydka i wypasik. 

https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki-swift-suzuki-swift-elegance-1-2-shvs-hybryda-ID6BsQEu.html

Edytowane przez mrBEAN
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, siwyyy77 napisał:

Szukam pojazdu... na okres nawet 10 lat i więcej (o ile się nie będzie sypał) przebiegi roczne to ok 10-15kkm. 

Rodzinka 2+2 już bez fotelików, celuję w segment C, ale może z segmentu B znajdę coś równie przestronnego... no i ew segment D ale to już nie podejdzie pewnie pod inne wymagania które są następujące;

Nowy, ew używka ale krajowa, serwisowana i na gwarancji 

Ze względu na długi okres uzytkowania wskazana niezawodność :)

Oszczędny silnik gdzie rzeczywiste średnie spalania to ok 6l, wskazana benzyna 

Bagażnik przynajmniej 370l, ale to dość ważna sprawa...

W miarę komfortowe 

 

Z wyposażenia to nie oczekuję cudów, ale każdy kolejny przydatny gadżet mile widziany

klimatyzacja automatyczna wymóg konieczny (mile widziana z nawiewem na tylne siedzenia ale nie jest to konieczne) 

bez korbek z tyłu (wymóg dzieci)

tempomat

 

 

Co Ty byś wybrał biorąc pod uwagę ww.

Ceny jak podałem w temacie 60kpln to max. co mogę dać po wszelkich negocjacjach

 

 

 

Moim zdaniem z nowych to tych założeń nie spełnisz w tym budżecie.

Brdzie więcej palił albo więcej kosztował albo mniejszy bagażnik albo mniej wyposażenia.

 

Byc moze z cena i wyposażeniem zmieścisz się w Polo, ale bagażnik będzie deko mniejszy.

Wtedy na ewentualne wakacje trumna na dach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mrBEAN napisał:

Poważnie to musi założyciel wątku zmienić wymagania ;]

Jeśli mamy się kurczowo trzymać wytycznych to zapomnieć o klasie C i wtedy można wybierać. Fabia, Swift, Micra, Clio i inne.

 

Hybrydka i wypasik. 

https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki-swift-suzuki-swift-elegance-1-2-shvs-hybryda-ID6BsQEu.html

Jestem w małym szoku, że za taką cenę można mieć tak wyposażone autko i dobrego Suzuki. Brakuje jedynie automatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mati_lecha napisał:

Jestem w małym szoku, że za taką cenę można mieć tak wyposażone autko i dobrego Suzuki. Brakuje jedynie automatu.

Swift zawsze był w tym dobry.

W 2008 kupowałem swojego Swifta i był bezkonkurencyjny na tamten czas. Cena/wyposażenie/silnik.

Teść do dzisiaj go ujeżdża i z awarii padł akumulator ;]

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje 10kPLN żeby mieć to co chcesz w nówce segmentu C. Swoją drogą za 50-60kPLN ja bym używki na 10 lat nie kupił. Zostaje albo dołożyć 10kPLN, albo kupić Polo ;]

Gabarytowo jest całkiem spore i zmieści się w budżecie.

 

PS. Ten Swift, co to go ktoś wrzucił ... to jest tak brzydkie, że wstyd byłoby mi tym jeździć 😄 Do spółki z Ignisem zresztą 😄

  • Lubię to 1
  • Skonfundowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mrBEAN napisał:

Poważnie to musi założyciel wątku zmienić wymagania ;]

Jeśli mamy się kurczowo trzymać wytycznych to zapomnieć o klasie C i wtedy można wybierać. Fabia, Swift, Micra, Clio i inne.

 

Hybrydka i wypasik. 

https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki-swift-suzuki-swift-elegance-1-2-shvs-hybryda-ID6BsQEu.html

 

Kuzyn mojej zony kupil swojej zonie Swifta w automacie. Fajne auto. Ale dla rodziny 2+2???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Raku napisał:

Wyobrażasz sobie dustera jako 10-cio latka.?

Wynikiem miziania po telefonie powstała ta wiadomość.
 

To taki Duster nie wytrzyma 10lat i 150kkm?

Szkoda bo mam podobne założenia co autor wątku. Za 60kzl by wyrwał z automatyczną klimą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, t_kucyk napisał:

Spalanie 6 litrow... mhm... kup po prostu Astre. Przy przebiegu 10.000km na rok roznica w spalaniu 2 litrow nie bedzie robila dziury w budzecie.

Dokładnie. To spalanie to lekko nierealny wymóg, chyba że hybryda.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lukass186 napisał:

To taki Duster nie wytrzyma 10lat i 150kkm?

Szkoda bo mam podobne założenia co autor wątku. Za 60kzl by wyrwał z automatyczną klimą

 

A dlaczego mialby nie wytrzymać?

Pierwsze Dustery powoli dobijają do takiego wieku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, dymny napisał:

Dokładnie. To spalanie to lekko nierealny wymóg, chyba że hybryda.

 

Może jakąś Skodą albo VW zszedłby do 6 benzyną.

Ale sensowna Octavia to raczej 70 kzł.

Już prędzej coś z segmentu B w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Maciej__ napisał:

 

1.0 TSI spokojnie jest do zrobienia o ile nie stoisz caly czas w korkach.

Faktycznie :ok:

W tym budżecie już można kupić dobrze wyposażone auto. :blush: 8] Jak kol. pisał wyzej Rapid w pakiecie Style spełnia te wymagania :hmm: 

https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-rapid-style-1-0tsi-110km-ledy-chromy-smart-link-sunset-gwar-4-lata-ID6BTN7L.html?

https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-rapid-1-0-tsi-110km-style-smartlink-pakiet-przegladow-gwarancja-fabryczna-ID6BV4tn.html?

Edytowane przez dymny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, siwyyy77 napisał:

Oszczędny silnik gdzie rzeczywiste średnie spalania to ok 6l, wskazana benzyna 

 

Ten wymóg jest nie do spełnienia w aucie klasy kompakt, które nie jest hybrydą (chyba, że ktoś wierzy w dane katalogowe)

Realne być może w suzuki baleno, ale tam masz 355l bagaznika, a nie 370... w 60k zmieści się spokojnie nowe auto.

Jak koledzy wyżej pisali - skoda rapid powinna być też blisko ze spalaniem, być może też da się kupić nową w tej cenie.

 

Clio GrandTour: https://www.otomoto.pl/oferta/renault-clio-grandtour-alize-1-5-dci-75km-r-od-reki-oszczedne-i-niezawodne-ID6yRe5W.html#9482fc6e60

(poniżej 6l to chyba tylko diesel, w podobnej cenie będzie lepiej wyposażone benzynowe 0.9TCE, ale nie wierzę w spalanie poniżej 6l z tym silnikiem:

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-clio-clio-grandtour-0-9-tce-limited-wyprzedaz-ID6BDLbm.html#9482fc6e60 )

 

Najbardziej rodzinne:

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-sportsvan-golf-sportsvan-trendline-1-2-tsi-bluemotion-85-km-manualna-5-biegowa-ID6BUx8e.html#b46156c617

(rozszerzona gwarancja - dodatkowe 2 lata)

ale tu realne średnie spalanie to 7 litrów, do 6 da się zejść, ale trzeba się bardzo starać, no i w tej wersji brak tempomatu i klimy auto.

 

 

Edytowane przez iwik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, siwyyy77 napisał:

Szukam pojazdu... na okres nawet 10 lat i więcej (o ile się nie będzie sypał) przebiegi roczne to ok 10-15kkm. 

Rodzinka 2+2 już bez fotelików, celuję w segment C, ale może z segmentu B znajdę coś równie przestronnego... no i ew segment D ale to już nie podejdzie pewnie pod inne wymagania które są następujące;

Nowy, ew używka ale krajowa, serwisowana i na gwarancji 

Ze względu na długi okres uzytkowania wskazana niezawodność :)

Oszczędny silnik gdzie rzeczywiste średnie spalania to ok 6l, wskazana benzyna 

Bagażnik przynajmniej 370l, ale to dość ważna sprawa...

W miarę komfortowe 

 

Z wyposażenia to nie oczekuję cudów, ale każdy kolejny przydatny gadżet mile widziany

klimatyzacja automatyczna wymóg konieczny (mile widziana z nawiewem na tylne siedzenia ale nie jest to konieczne) 

bez korbek z tyłu (wymóg dzieci)

tempomat

 

 

Co Ty byś wybrał biorąc pod uwagę ww.

Ceny jak podałem w temacie 60kpln to max. co mogę dać po wszelkich negocjacjach

 

 

 

Jedna rzecz. Jeżeli planujesz kupić auto na kredyt to weź pod uwagę, że najlepsze warunki da Ci VW, następnie Skoda, Seat. Po środku będzie Opel. A francuzi  i fiat na końcu jeżeli patrzymy od strony odsetek. Czemu to piszę? A dlatego, że jeżeli będzie to kredyt to 60 kPLN w kredycie z odsetkami np. w Renault będzie podobne jak 70 kPLN w kredycie w VW. O tyle istotna rzecz, że w przypadku grupy VAG można szukać auta z większym budżetem jeżeli zakładasz, że co miesiąc chcesz płacić ratę X. To tylko taka uwaga na marginesie dyskusji.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, iwik napisał:

Ten wymóg jest nie do spełnienia w aucie klasy kompakt, które nie jest hybrydą (chyba, że ktoś wierzy w dane katalogowe)

6,0 może nie, ale okolice 6,5 tak. Oczywiście trzeba jeździć zgodnie z przepisami. 

Rozglądnąłbym się za Octavią 1,4 TSI 150KM. 

https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-octavia-skoda-octavia-1-4-tsi-ambition-150-km-ID6BXa1Q.html#364c0fb808

https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-octavia-ID6BOGUi.html#67fd8eb18a

https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-octavia-1-4-tsi-150km-ambition-salon-pl-fv23-ID6BXfvk.html#7966518612

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, siwyyy77 napisał:

Szukam pojazdu... na okres nawet 10 lat i więcej (o ile się nie będzie sypał) przebiegi roczne to ok 10-15kkm. 

Rodzinka 2+2 już bez fotelików, celuję w segment C, ale może z segmentu B znajdę coś równie przestronnego... no i ew segment D ale to już nie podejdzie pewnie pod inne wymagania które są następujące;

Nowy, ew używka ale krajowa, serwisowana i na gwarancji 

Ze względu na długi okres uzytkowania wskazana niezawodność :)

Oszczędny silnik gdzie rzeczywiste średnie spalania to ok 6l, wskazana benzyna 

Bagażnik przynajmniej 370l, ale to dość ważna sprawa...

W miarę komfortowe 

 

Z wyposażenia to nie oczekuję cudów, ale każdy kolejny przydatny gadżet mile widziany

klimatyzacja automatyczna wymóg konieczny (mile widziana z nawiewem na tylne siedzenia ale nie jest to konieczne) 

bez korbek z tyłu (wymóg dzieci)

tempomat

 

Co Ty byś wybrał biorąc pod uwagę ww.

Ceny jak podałem w temacie 60kpln to max. co mogę dać po wszelkich negocjacjach

 

Też się ostatnio rozglądałem za czymś w okolicy 50 tyś zł i z używek, to zdecydowana większość pochodzi zza Odry, ewentualnie znad Sekwany ;) I standardowo, nie ważne czy to Focus, Tipo czy Megane, jak już znajdzie się krajowy, to cena 5-10 tysięcy wyższa niż za identyczny pochodzący z zachodu. Do tego krajowe znikają szybko (chyba że cena wysoka), a zagraniczne "wiszą".

 

Co do spalania, przy Twoim przebiegu, litr więcej na 100 km da niecałe 70 zł więcej na miesiąc, więc pytanie, czy te 6 litrów jest do naciągnięcia?

Bo jeśli tak, w tej cenie spokojnie kupisz Tipo w wersji lounge (wyprzedaż 2018)  z klimatronikiem, elektryką szyb, alusami, sporym bagażnikiem (ponad 400l) i tak dalej, no i gwarancją.

Z resztą zobacz listę albo ten konkretnie - z dodatkową kamerą cofania, lusterkiem fotochromatycznym, czujnikiem deszczu.

1.4 demonem prędkości może nie jest, ale ponad normę autostradą można lecieć, jakoś awaryjne też nie jest, u mnie w Punto 190 kkm 12 lat i w zasadzie ostatnio coś go zaczyna boleć, ale to pierdoły w stylu padnięty czujnik ciśnienia albo jedna z 4 cewek, w zeszłym roku ciekł termostat - części tanie :) 

 

Można też zainteresować się Meganką, ale nie widziałem nowej z klimatyzacją automatyczną poniżej 60 tysięcy zł, ale wersję life, rocznik bieżący, silnik 1.3 można kupić już za 56.000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mars_wrc napisał:

Brakuje 10kPLN żeby mieć to co chcesz w nówce segmentu C. Swoją drogą za 50-60kPLN ja bym używki na 10 lat nie kupił. Zostaje albo dołożyć 10kPLN, albo kupić Polo ;]

Gabarytowo jest całkiem spore i zmieści się w budżecie.

 

PS. Ten Swift, co to go ktoś wrzucił ... to jest tak brzydkie, że wstyd byłoby mi tym jeździć 😄 Do spółki z Ignisem zresztą 😄

a co kupi w przedziale 6-70 z nowych, dobrze wyposażonych kompaktów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, t_kucyk napisał:

 

Kuzyn mojej zony kupil swojej zonie Swifta w automacie. Fajne auto. Ale dla rodziny 2+2???

A co 2 miejscowy jest?

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. 

Jechałem Swiftem w 4 dorosłe osoby na Korsykę, innym razem do Szwajcarii. Da się. Czy można lepiej podróżować? Tak. Czy można gorzej podróżować? Owszem. 

Finalną decyzję podejmie założyciel wątku, bo tylko on zna swoją piramidę potrzeb dokładnie. 

Proponować można szeroki wachlarz.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bergerac napisał:

a co kupi w przedziale 6-70 z nowych, dobrze wyposażonych kompaktów ?

 

Zajrzyj na Otomoto, zafiltruj cenę do 70kPLN, kompakta, nówkę, benzynę, klimę automatyczną i zobacz sam.

 

Skoro budżet max to 60kPLN, to jak się doda 10 to mamy 70kPLN.

 

Są Aurisy, Astry, Octavie, Rapidy, Meganki, 308ki. Nawet już od 65 sie zaczyna jakis wybór. Bo za 60kPLN z autoklimą to fakt, zostaje klasa B.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dymny napisał:

Rapid i długo nic. Ta kiła 1.4...Boze ona przy tym rapidzie jedzie tak jakby ciągnęła za sobą pol tonowa przyczepę🙈 W ogóle ergonomia i łatwością obsługi tez rapid niszczy. Jedynie design kapelusznik, no ale użytkowo to auto jest 10x lepsze niż inne proponowane.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mars_wrc napisał:

 

Zajrzyj na Otomoto, zafiltruj cenę do 70kPLN, kompakta, nówkę, benzynę, klimę automatyczną i zobacz sam.

 

Skoro budżet max to 60kPLN, to jak się doda 10 to mamy 70kPLN.

 

Są Aurisy, Astry, Octavie, Rapidy, Meganki, 308ki. Nawet już od 65 sie zaczyna jakis wybór. Bo za 60kPLN z autoklimą to fakt, zostaje klasa B.

no, po pierwsze pamiętajmy o przedziale, a nie tylko patrzmy na górną granicę. Ale zwracam honor, bo sobie ubzdurałem, że kolega chce również z autmatyczną skrzynią, a to zmienia sytuację. Fakt, że bliżej 70 tys już coś można wybrać we wskazanych parametrach, pamiętajmy jednak, że kolega napisał:

 

21 godzin temu, siwyyy77 napisał:

Ceny jak podałem w temacie 60kpln to max. co mogę dać po wszelkich negocjacjach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mrBEAN napisał:

A co 2 miejscowy jest?

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. 

Jechałem Swiftem w 4 dorosłe osoby na Korsykę, innym razem do Szwajcarii. Da się. Czy można lepiej podróżować? Tak. Czy można gorzej podróżować? Owszem. 

Finalną decyzję podejmie założyciel wątku, bo tylko on zna swoją piramidę potrzeb dokładnie. 

Proponować można szeroki wachlarz.. 

 

Na rodzinne wyjazdy za maly bagaznik. Od tego maja Mitsubishi Pajero Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, spad napisał:

 

Jedna rzecz. Jeżeli planujesz kupić auto na kredyt to weź pod uwagę, że najlepsze warunki da Ci VW, następnie Skoda, Seat. Po środku będzie Opel. A francuzi  i fiat na końcu jeżeli patrzymy od strony odsetek. Czemu to piszę? A dlatego, że jeżeli będzie to kredyt to 60 kPLN w kredycie z odsetkami np. w Renault będzie podobne jak 70 kPLN w kredycie w VW. O tyle istotna rzecz, że w przypadku grupy VAG można szukać auta z większym budżetem jeżeli zakładasz, że co miesiąc chcesz płacić ratę X. To tylko taka uwaga na marginesie dyskusji.

Za gotówkę... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, siwyyy77 napisał:

No dobra... Widzę, a bardziej słyszę, że średnie spalanie 6l w cenie 60kpln się w zasadzie wykluczają.

Zatem zweryfikujmy dane może być 5kpln więcej czyli max 65kpln i spalanie średnie do 7l

https://www.otomoto.pl/oferta/ford-focus-trend-1-5-tdci-95km-super-cena-wiele-sztuk-czyszczenie-magazynu-ID6BU3wL.html#170eadc3ab

:hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej Aurisie. Podjedź do salonu Toyoty lub napisz maila, żeby Ci sprawdzili czy dilerzy mają coś jeszcze w tej cenie i z takim wyposażeniem jakiego oczekujesz.

 

Ewentualnie poczciwa Venga (prosta konstrukcja jak na dzisiejsze czasy). Znajdziesz nawet z automatem, ale chyba w 7l się nie zmieści.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz jeepa
https://www.olx.pl/oferta/jeep-renegade-limited-2016-1-4-benz-140km-88tys-km-sal-pl-i-wl-gwar-do-2021-CID5-IDySd36.html

Przynajmniej jak dzieciaki dorosna i zaczną pożyczać auto to nie będzie wstydu przed ryskiem.

W innym przypadku Logan mvc 0.9 lpg spełni twoje założenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, siwyyy77 napisał:

No dobra... Widzę, a bardziej słyszę, że średnie spalanie 6l w cenie 60kpln się w zasadzie wykluczają.

Zatem zweryfikujmy dane może być 5kpln więcej czyli max 65kpln i spalanie średnie do 7l

 

Rapid TSI 1.0 115KM.

Jest na otomoto kilka sztuk z autoklimą do 65kPLN. Średnie spalanie będziesz miał ok. 6.5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.