Skocz do zawartości

50-60kpln nowy/używany


siwyyy77

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Mars_wrc napisał:

Chociaż ja bym ponegocjował tego Peugeota. Napisz im maila, że masz 65kPLN w gotówie i jutro zabierasz.

 

https://www.otomoto.pl/oferta/peugeot-308-active-1-2-1-110-km-rok-2019-ID6ykLE5.html

UWAGI: OFERTA SKIEROWANA DO KLIENTA FIRMOWEGO/GRUP ZAWODOWYCH WRAZ Z FINANSOWANIEM W PSA FINANSE ORAZ RABATEM ZA ODKUP SAMOCHODU UŻYWANEGO DOWOLNEJ MARKI.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, bergerac napisał:

UWAGI: OFERTA SKIEROWANA DO KLIENTA FIRMOWEGO/GRUP ZAWODOWYCH WRAZ Z FINANSOWANIEM W PSA FINANSE ORAZ RABATEM ZA ODKUP SAMOCHODU UŻYWANEGO DOWOLNEJ MARKI.
 

 

Przepraszam, niedoczytałem.

 

Czyli zostaje Rapid TSI 110KM z autoklimą. Jest kilka sztuk do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mars_wrc napisał:

 

Przepraszam, niedoczytałem.

 

Czyli zostaje Rapid TSI 110KM z autoklimą. Jest kilka sztuk do wyboru.

ja myślę, że jest szansa taki rabat wyrwać prywatnie, ale nie sądzę, żeby się dało jeszcze z tego zejść.

 

Chyba Rapid będzie najrozsądniejszym wyborem, jeśli ktoś jest w stanie dźwignąć wygląd tego auta, zwłaszcza wewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, bergerac napisał:

ja myślę, że jest szansa taki rabat wyrwać prywatnie, ale nie sądzę, żeby się dało jeszcze z tego zejść.

 

Chyba Rapid będzie najrozsądniejszym wyborem, jeśli ktoś jest w stanie dźwignąć wygląd tego auta, zwłaszcza wewnątrz.

 

W dobrej wersji, to jeszcze jakoś wygląda. Ale golas to może faktycznie powodować depresję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oto jest kilkanascie aut w przedziale 55-60, nowe lub prawie nowe (demo z symbolicznym przebiegiem) z PL, z autoklima w malej benzynie. Np Clio kombi, Auris, Tipo HB w top wersji czy Suzuki Baleno, ale tez Captury czy C3

Cytuj

 

Wiec niekoniecznie jest skazany na Rapida.

Edytowane przez zinger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mars_wrc napisał:

 

W dobrej wersji, to jeszcze jakoś wygląda. Ale golas to może faktycznie powodować depresję.

 

Miałem wątpliwą przyjemność przejechania się Rapidem-golasem (wprawdzie jako pasażer, ale zawsze). To, co mnie zdziwiło poza bardzo prostym wnętrzem, to dość wąsko było w tym aucie, zwłaszcza, ze wydaje się że wsiada się do sporego samochodu. Druga rzecz to wyciszenie - po wyjechaniu na chwilę na A1, było po prostu głośno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.06.2019 o 17:19, siwyyy77 napisał:

Szukam pojazdu... na okres nawet 10 lat i więcej (o ile się nie będzie sypał) przebiegi roczne to ok 10-15kkm. 

Rodzinka 2+2 już bez fotelików, celuję w segment C, ale może z segmentu B znajdę coś równie przestronnego... no i ew segment D ale to już nie podejdzie pewnie pod inne wymagania które są następujące;

Nowy, ew używka ale krajowa, serwisowana i na gwarancji 

Ze względu na długi okres uzytkowania wskazana niezawodność :)

Oszczędny silnik gdzie rzeczywiste średnie spalania to ok 6l, wskazana benzyna 

Bagażnik przynajmniej 370l, ale to dość ważna sprawa...

W miarę komfortowe 

 

Z wyposażenia to nie oczekuję cudów, ale każdy kolejny przydatny gadżet mile widziany

klimatyzacja automatyczna wymóg konieczny (mile widziana z nawiewem na tylne siedzenia ale nie jest to konieczne) 

bez korbek z tyłu (wymóg dzieci)

tempomat

 

 

Co Ty byś wybrał biorąc pod uwagę ww.

Ceny jak podałem w temacie 60kpln to max. co mogę dać po wszelkich negocjacjach

 

 

 

Zerknij na Sangyounga Tivoli.

Przykładowa oferta: https://www.otomoto.pl/oferta/ssangyong-tivoli-ssangyong-tivoli-wersja-sharp-demo-kredyt-50-50-ID6BysO2.html#90ca84dcff

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena auta to 63 500 zł
Oferujemy kredyt 50 / 50 bez odsetek , RRSO O%
Pierwsza wpłata 37 445zł , druga po roku


Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, franekrob napisał:

Cena auta to 63 500 zł
Oferujemy kredyt 50 / 50 bez odsetek , RRSO O%
Pierwsza wpłata 37 445zł , druga po roku
emoji848.png

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
 

 

Co w tym niezrozumiałego. Jest cena i propozycja kredytu. W treści nie wynika, że cena uzależniona jest od wzięcia kredytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spad napisał:

Widziałem ostatnio na ulicy - ładnie się prezentuje :ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, cesarz napisał:

Oglądałem to coś. O ile dziwaczne wnętrze mógłbym jakoś przełknąć bo to dla mnie cecha drugorzedna, to uchylne szyby z tyłu bez opcji elektrycznej spowodowały natychmiastowe opuszczenie salonu i wykreślenie z listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak nie otwieram tylnich szyb w aucie w ogóle  
Wiadomo że Cactus nie jest dla każdego -> ale komfort to miła niespodzianka w dzisiejszych czasach pseudosportowych aut z silniczkami 100 konnymi ;]
Cactus najgłośniejszej auto w klasie razem na podium z corolla, dramat...

Ktoś tu proponował Clio, powiem tak Clio IV to kosmiczny dramat, szczególnie 0.9 tce do niczego się nie nadaje, pali w pytę, a jeździ gorzej niż źle, 1.0 TSI to przy nim RAKIETA, co widać po porównaniu momentu obrotowego tych silników... Zrobiłem 500 km takim wynalazkiem z wypożyczalni z przebiegiem 20 kkm.

W Clio IV nie ma jednej rzeczy dobrze zrobionej od silnika, przez klime, tempomat, fotele, wnętrze, wyciszenie, bagażnik w tym samochodzie nie dało się już więcej zepsuć, wyjątkowe padło. Aż sobie nie mogę wyobrazić jak katastrofalne muszą być Dacie... Chyba jedyna ich zaleta to fakt, że odpalają rano i jakoś przemieszczają się z A do B. Opel przy Clio sprawia wrażenie premium, a grupa vag to jak prom kosmiczny. W renault jest wrażenie, że soft do elektroniki programowali pijani studenci za wodę na kacu 12 lat temu, idiotycznie oprogramowany tempomat, brak elektronicznej blokady dyfra, brak możliwości ustawienia soft normal fast nawet w klimatroniku, co w Megane III było standardem itp. itd.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dycha powyżej limitu i 85 KM pod maska. Przy tym proponowana wczesniej Skoda to super opcja.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, spad napisał:

Dycha powyżej limitu i 85 KM pod maska. Przy tym proponowana wczesniej Skoda to super opcja.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
 

4400, silnik słaby, ale jako jedyny rodzinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej to:
https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-enjoy-1-4-125km-pakiet-biznes-kolo-zapasowe-ID6Bx1DM.html

Mimo, że lubię vag to te Astry K jakieś wyjątkowo tanie są na to co oferują i IMHO chyba najbardziej opłacalny zakup za taką kasę. Prawdziwy kompakt, niezły silnik 245 Nm turbo benzyna, normalny bagażnik, normalne wyposażenie...

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Spajdi napisał:

Nie lepiej to:
https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-enjoy-1-4-125km-pakiet-biznes-kolo-zapasowe-ID6Bx1DM.html

Mimo, że lubię vag to te Astry K jakieś wyjątkowo tanie są na to co oferują i IMHO chyba najbardziej opłacalny zakup za taką kasę. Prawdziwy kompakt, niezły silnik 245 Nm turbo benzyna, normalny bagażnik, normalne wyposażenie...

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Ogólnie masz 100% racji, Astra super - ale VANowość jest bardzo przydatna przy dzieciach, stąd moja propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Spajdi napisał:

Nie lepiej to:
https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-enjoy-1-4-125km-pakiet-biznes-kolo-zapasowe-ID6Bx1DM.html

Mimo, że lubię vag to te Astry K jakieś wyjątkowo tanie są na to co oferują i IMHO chyba najbardziej opłacalny zakup za taką kasę. Prawdziwy kompakt, niezły silnik 245 Nm turbo benzyna, normalny bagażnik, normalne wyposażenie...

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

No i to jest chyba najlepsza opcja.

Aczkolwiek mam awersję do tego salonu bo zaklepałem tam sobie astrę J 1.4T za dobre pieniądze po dłuższych negocjacjach, na drugi dzień miałem jechać załatwić formalnie zamówienie itp. I zadzwonili wieczorem że niby "koleżanka sprzedała" pomimo rezerwacji ;]

I tak oto stałem się właścicielem rapida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎02‎.‎06‎.‎2019 o 17:32, AstraC napisał:

 

Tempomat.... co te fordy mają z tymi tempomatami.... to jakaś extra funkcja dodawana za wielkie pieniądze.... :nie_wiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Ariibyd napisał:

 

Tempomat.... co te fordy mają z tymi tempomatami.... to jakaś extra funkcja dodawana za wielkie pieniądze.... :nie_wiem:

Nie umiem powiedzieć na pewno, ale wydaje mi się że to wywodzi się z dawnych lat. C-MAX jest w produkcji od 2010 razem z Focusem. Wtedy najtańsze wersje kompaktów nie miały tempomatow, zresztą w RM 2017 w Trendach też nie było, jest dopiero od RM 2018 bodajże. Stąd wszędzie piszą że ma. Dodatkowo w Focusie były jeszcze biednijsze wersje nie dostępne w C-MAX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.