Skocz do zawartości

Odkurzacz przemysłowy


Tilok

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Tilok napisał:

Muszę kupić dobry odkurzacz przemysłowy. Nie musi odciągać wody, ale musi dobrze ciągnąć :phi:. Do tej pory używany 15 lat karcher przechodzi na emeryturę. Budżet ok. 2 kzł netto. Co polecacie?

coś w tym stylu, jeśli nie szkoda Ci kasy to naprawdę warto :ok: może być innej firmy, ważne, żeby miał podobne funkcje. Pytanie co chesz robić - czy odciągać pył przy pracy, czy po prostu posprzątać garaż :) Jeśli to pierwsze to weź coś porządnego, jeśli drugie to obojętnie :)

 

https://seger.pl/p/142/2257/odkurzacz-profesjonalny-metabo-asr-35-l-acp-602057000-sucho-mokro-odkurzacze-elektronarzedzia.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ponad dwa lata temu kupiłem w Lidlu Parkside PNTS 1500. Przetrwał całe wykończenie domu, a lekko nie miał, łącznie z podłączaniem do żyrafy jak padł dużo lepszy odkurzacz z otrząsaczem. Aktualnie wykorzystywany cały czas jako odciąg przy pracy z drewnem i sprzątanie garażu, kotłowni i samochodów. Sprawdza się bardzo dobrze, daje radę nawet przy grubościówce - wciąga większość urobku mimo cienkiej rury względem wyrzutu. Oczywiście zapełnia się po kilku minutach takiej pracy ale to kwestia ilości produkowanych wiórów. Ja jestem bardzo zadowolony i jak mi padnie (w okresie gwarancyjnym już pewnie nie zdąży), kupię drugi taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2019 o 20:48, Tilok napisał:

Muszę kupić dobry odkurzacz przemysłowy. Nie musi odciągać wody, ale musi dobrze ciągnąć :phi:. Do tej pory używany 15 lat karcher przechodzi na emeryturę. Budżet ok. 2 kzł netto. Co polecacie?

Popatrz się na sprzęt firmy Flex lub Starmix 

Jeśli masz taki budżet to cokolwiek nie kupisz z tego co podpowiadają koledzy to padnie szybciej niż cokolwiek z tych dwóch firm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy w firmie Nilfisk. ponoć górna półka, drogi jak cholewka, a wcale nie ciągnie lepiej niż mój stanley za 400 zł

takze nie wiem czy jest sens wydawac tyle kasy

ps. o starmixach słyszałem najlepsze opinie, ale nie miałem możliwości przetestować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.