Skocz do zawartości

Zakup hondy w komisie w ...Radomiu


AxiT

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, analyzer64 napisał:

 

Strona wyjdzie na pewno :)

i dobrze:ok:

nie sprzedajesz auta młodego żeby ludziska się o nie bili to raz, a dwa cena też pewnie nie będzie najniższa:ok: Moje poszło wiochę dalej ale był gość co z Kołobrzegu chciał jechać:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, analyzer64 napisał:

Widzę, że wszyscy sprzedają ;] 

Muszę się zebrać w sobie, ale opisywać tego wszystkiego co zrobione to mi się nie chce. :hmm: 

Napisz krotko:

Wymieniłem wszystko co się odkręcić dało.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, r1sender napisał:

i dobrze:ok:

nie sprzedajesz auta młodego żeby ludziska się o nie bili to raz, a dwa cena też pewnie nie będzie najniższa:ok: Moje poszło wiochę dalej ale był gość co z Kołobrzegu chciał jechać:facepalm:

Kołobrzeg czy Rumia to dla mnie i tak 1 pies. :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2019 o 23:19, Maciej__ napisał:

 

RHD to raczej ciezko rozpatrywac w kwestiach innych niz na czesci w PL ;]

 

 

No własnie sam wsumie jestem ciakawy jaki jest rynek na to.

Wydaje mi się, że wiekszy niż ludzie myślą.

2.5 roku temu mialem Pajero Pinin 1.8 3drzwiowy z 2004 roku. Wersja RHD zarejestrowana w Polsce.

Podobne na otomoto czy OLX (tylko normalne wersje LHD) byly wystawione wtedy z okolo 10-13k pln.

Ja mojego wystawilem za 7500. Nie byl ani w super stanie, ani z super małym przebiegiem, ani wogole nie byla to jakas rewelacja - ot typowe 13 letnie auto.

I co - ogloszenie wystawilem pozno w nocy. Od 7 rano dzwonili ludzie co chwile. Odebralem chyba z 50 telefonów do poludnia. W pewnym momencie byly juz 2 osoby ktore dzwonily ze juz jadą i biorą. W tym samym czasie zadzonil gosc, ktory juz dzwonil wczesniej ze on naprawde chce wziac ale dopiero popoludniu da rade przyjechac bo ponad 200km a prace konczy o 16.

Powiedzialem ze chyba nie da rady, to poprostil o numer konta i wplacil 1000zl zaliczki i powiedzial ze bedzie wieczorem i wezmie. I tak sie stalo.

 

Takze ten...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2019 o 11:17, AxiT napisał:

 

Do tego może ktoś zna ten Komis albo mamy kogoś z Radomia to mógłbyś zerknąć wstępnie żeby zaoszczędzić mi wycieczki ponad 100 km.

 

Ja znam kilka osób, które mimo wszystko kupiły auta we radomskich komisach. Osoby te czują się wyciupciane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2019 o 12:52, Azbest napisał:

Kierownica wygląda jak po 2x168kkm .

 

jak dla mnie... to wygląda jak nowa

nie chciałbyś widzieć, jak wyglądała u mnie w sienie, po 100 tys, kiedy jezdziła żona i zmasakrowała ją obrączką... dosłownie jakby ją pies pogryzł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2019 o 12:52, Azbest napisał:

Kierownica wygląda jak po 2x168kkm ... no ale może ktoś miał szorstkie dłonie. 

... druga sprawa to 25kPLN za 12 letnią kompaktową hondę ... ceny powariowały, aż jestem ciekawy ile wart jest mój Civic '11 z niewielkim przebiegiem.

 

Moja oryginalna kierownica wyglądała nieco lepiej po 190kkm, ale tylko nieco lepiej. Tu myślę, że przebieg może być realny.

Obecna natomiast, obszywana w BM Customs, właśnie po 190kkm (obecnie 243kkm), również jest trochę przetarta na odcinku od godziny 9 do 12.

Edytowane przez analyzer64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2019 o 09:27, r1sender napisał:

Panowie, ceny używek są jakie są, każdy chce sprzedać drogo, nawet i Wy. Ceny poszybowały w górę, skoro auta się sprzedają to tak musi być. Przykład z ostatnich dni 10-letni Avensis sprzedany za 35 tyś. złotych i ludzie się jeszcze o niego bili.

Powiedz to mojej Cromie. Jakoś nie chce zdrożeć.;l

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, analyzer64 napisał:

Moja oryginalna kierownica wyglądała nieco lepiej po 190kkm, ale tylko nieco lepiej. Tu myślę, że przebieg może być realny.

 

Z ciekawości sprawdziłem. FR-V - 156k km przebiegu (auto z 2006, zdjęcie z 2014)

W zasadzie nówka (nie licząc plastikowych sreberek), a auto odkupiłem od firmy.

DSC_0106.jpg

DSC_0133.jpg

DSC_0134.jpg

DSC_0070.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, camel00 napisał:

 

Z ciekawości sprawdziłem. FR-V - 156k km przebiegu (auto z 2006, zdjęcie z 2014)

W zasadzie nówka (nie licząc plastikowych sreberek), a auto odkupiłem od firmy.

DSC_0106.jpg

 

 

Tylko ty masz plastik, a w ogłoszeniu jest wersja ze skórzaną kierownicą - to ogromna różnice jeśli chodzi o zużywanie się. 

Co nie zmienia faktu że tamta wygląda na więcej niż 170k. Moja w Civicu po 120kkm wygląda jak nowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Azbest napisał:

 

Tylko ty masz plastik, a w ogłoszeniu jest wersja ze skórzaną kierownicą - to ogromna różnice jeśli chodzi o zużywanie się. 

Co nie zmienia faktu że tamta wygląda na więcej niż 170k. Moja w Civicu po 120kkm wygląda jak nowa. 

 

A rzeczywiście :ok: Zerknąłem kontrolnie i wzór wydał mi się taki sam.

 

…tymczasem to wersja premium ;] 

Bez-nazwy-1.jpg.a56e63af146128d6b2654e9cfc318c84.jpg

 

Widzę jeszcze, że ma Carbon Blue na desce, a u mnie była bida Piano black ;]

Edytowane przez camel00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Dlatego upewniłem się, że nie odcinają od otoczenia. Przetestuję to napiszę.

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka

Właśnie przypomniało mi się o tych zatyczkach, przetestowałem jadąc na wczasy.

I tak - zatyczki w obu uszach, zdecydowanie ciszej, nie traci się kontaktu z otoczeniem, tylko jak człowiek chce coś powiedzieć, to tak jakby miał głośnik w głowie, dziwne i niefajne uczucie.

Ale jak zostawiłem jedną w lewym uchu, to było ok, poziom hałasu zdecydowanie niższy a i rozmawiać można bez efektu w głowie.

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.