Skocz do zawartości

Stinger


Marcin79

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Maciej__ napisał:

 

Serio?

Ja Stingera widuje pewnie raz na 2 tygodnie, a Passata gdzie tylko odwroce glowe ;]

 

Może dlatego że Kii Stinger w Europie w sumie sprzedało się 4963 sztuk (dane bez 2019). VW Passatów sprzedało się 30 milionów sztuk.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ⠀ napisał:

 

Może dlatego że Kii Stinger w Europie w sumie sprzedało się 4963 sztuk (dane bez 2019). VW Passatów sprzedało się 30 milionów sztuk.

 

To prawda, ale mimo wszystko przy takiej skali ciężko, żeby to auto się szybko opatrzylo ;]

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maciej__ napisał:

 

Serio?

Ja Stingera widuje pewnie raz na 2 tygodnie, a Passata gdzie tylko odwroce glowe ;]

Dokladnie, w lewo patrz jakis VW/SKODA/AUDI a w prawo patrz inny opel:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cinos napisał:

każdemu prawdziwemu Polakowi chodzi Passat po głowie

 

cena/jakość jest dobra, to kupują

W życiu nie kupiłbym Passata 😀

Miałem fajną wersję Golfa II w 1995 roku. W tamtych czasach VW czymś się wyróżniał, wtedy Passaty to było coś, zwłaszcza VR6 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Vadero napisał:

BTW - Stinger to auto na całkiem innego klienta niż Arteon, a Kia nie jest popularna w firmach bo jest całkiem inaczej pozycjonowana w leasingach - na chwilę obecną dla firm leasingowych grupa VW (szczególnie Skoda i VW) oraz Opel wymiatają - przez co za daną ratę leasingową masz najwięcej wypasu, a na to patrzy użytkownik który ma wybór auta.

 

Zgoda. Poprosiłem mojego opiekuna z f. leasingowej o zrobienie oferty na Kia Stinger i .. zapadła cisza :). Jaka KIA  ???? Stinger .. AA Ceedy robiliśmy oferty, Sportage też ale .. Stinger pierwsze słyszę .. muszę się dopytać :hehe:8-).

Z Subaru Outbackiem była zresztą podobna dyskusja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fisherman napisał:

W życiu nie kupiłbym Passata 😀

Miałem fajną wersję Golfa II w 1995 roku. W tamtych czasach VW czymś się wyróżniał, wtedy Passaty to było coś, zwłaszcza VR6 ;)

w Kii nawet nie ma nawet w opcji cyfrowych zegarów, podgrzewanej przedniej szyby, foteli z masażem, nie wiem czy nawet ich aktywny tempomat obsługuje takie predkosci jak VW

Arteon ma nawet drzwi bez ramek

 

kiedy w Arteonie możesz dokupić grubsze szyby dźwiękoszczelne, w Kii możesz dokupić głośniczek, aby wzmacniał dźwięk silnika... z czym do ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Cinos napisał:

nie wiem czy nawet ich aktywny tempomat obsługuje takie predkosci jak VW

 

 Prędkości pewnie tak, ale nie zmieni na podstawie znaków i  nie zatrzyma się przed skrzyżowaniem,  nie zwolni przed zakrętem.

 

 

Edytowane przez sdss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Cinos napisał:

w Kii nawet nie ma nawet w opcji cyfrowych zegarów, podgrzewanej przedniej szyby, foteli z masażem, nie wiem czy nawet ich aktywny tempomat obsługuje takie predkosci jak VW

Arteon ma nawet drzwi bez ramek

 

kiedy w Arteonie możesz dokupić grubsze szyby dźwiękoszczelne, w Kii możesz dokupić głośniczek, aby wzmacniał dźwięk silnika... z czym do ludzi

Cyfrowe zegary to akurat coś czego nie znoszę. Nie wiem jak z tą szybą, bo nawet w ceedach są podgrzewane. Podobnie aktywny tempomat...

Co mi po drzwiach bez ramek? Stinger jest po prostu ładny (auto GT) i nie ma co porównywać, bo to inne samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2019 o 13:08, fanlan napisał:

Dla mnie niedopuszczalne jest ze auto premium  bywa w serwisie czesciej niz na wymiany serwisowe plynow.

Owszem zuzycie eksploatacyjne po 150-200 k km jakies lozysko, czy altek czy inna rolka, jakis lacznik

Ale zeby ze strachem jechac w trase?

Dopuszczalne to jest, zdążą się.

 

Niedopuszczalne jest to, że nie dostajesz identycznego lub lepszego e czasie seriwsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2019 o 13:43, Maciej__ napisał:

 

Ilu znasz takich co kupili nowego Passata? ;]

Bo ja nikogo... Wszystko to sluzbowki jak już :ok:

Ja kupiłem i od 2,5 roku ma się świetnie 👍 Jest tak samo dopracowany jak ajfon dzięki czemu nie szukam niczego innego co ma wodotryski. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, StreetRacer napisał:

Został stinger i od dwóch miesięcy banan nie schodzi z twarzy. 250KM wystarczy a tył napęd daje więcej frajdy niż drzwi bez ramek i cyfrowe (stfuu) zegary.

 

To co? Otwieramy forum Kiły Stinger na AK? :hmm:

 

  • Lubię to 2
  • Skonfundowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, iż pojawiło się porównanie Stingera do Passata, które moim zdaniem nie ma kompletnie sensu, gdyż są to zbyt odmienne samochody, ale zestawienie z Arteonem ma uzasadnienie.

Testowałem Stingera 3.3 V6  GT oraz Arteona R line 2.0 BiTDI 240.

Emocje zdecydowanie na korzyść Stingera. Wygląd zewnętrzny, wrażenia z jazdy, dźwięk, emocje za kierownicą. Świetny układ kierowniczy, bardzo sprawnie działająca skrzynia biegów, pozycja za kierownicą, niektóre elementy wnętrza trochę nawiązują do Audi. Sam projekt deski rozdzielczej również mi się spodobał.

Na minus Stingera, dla mnie nie ma znaczenia znaczek KIA na masce, jest bez wątpienia jakość wykonania, która nie dorównuje Arteonowi - już nawet nie chodzi o trzeszczące uszczelki drzwiowe, bądź inne skrzypienia z kokpitu, ale kiedy KIA nauczy się robić wskazówki poziomu cieszy pokrywające się ze skalą?

Arteon w jeździe jest po prostu kompletny, lecz brakuje w nim emocji. Za to otrzymujemy dużo bardziej praktyczny samochód niż Stinger, z lepszą technologią, systemami wspomagającymi, multimediami, przestronnością, itd.

Emocje zdecydowanie Stinger, rozum Arteon.

Tekst niebawem na stronie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, prawoimotoryzacja napisał:

Testowałem Stingera 3.3 V6  GT oraz Arteona R line 2.0 BiTDI 240.

 

W takim zestawieniu to nie ma sie co dziwic, ze wrazenia z jazdy na korzysc auta mocniejszego o 50% ;) i to z V6 TB vs I4 TDI ;)

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, prawoimotoryzacja napisał:

Na wrażenia z jazdy nie składa się tylko i wyłącznie moc, chociaż moment w dieslu też bardzo na plus.

 

Moment jest wyzszy w Stingerze (minimalnie ale zawsze) i dostepny w przedziale 1300-4500 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 7.07.2019 o 10:48, StreetRacer napisał:

Mam golfa 7. Szukałem następnego samochodu, większego, mocniejszego, itd. Zacząłem rekonesans od arteona jak przystało na miłośnika marki, później była gulia i stinger. Gulia najmniejsza chociaż to nie był najważniejszy aspekt, ale podejście w salonie do klienta najsłabsze, nie potrafili zorganizować nawet jazdy wersją którą chciałem kupić. Arteon- w środku golf. Wydać 200 tys na samochód który ma środek golfa - no Way. Ktoś wspominał o drzwiach bez ramek, super sprawa ale czy ktoś zamykał te drzwi? Dźwięk jak w fiacie cinquecento. Został stinger i od dwóch miesięcy banan nie schodzi z twarzy. 250KM wystarczy a tył napęd daje więcej frajdy niż drzwi bez ramek i cyfrowe (stfuu) zegary. W wyposażeniu ma wszystko to na czym mi zależało, No i fajnie się jeździ samochodem którego nie ma 100 milionów na drodze. PS. Był jeszcze Mustang ale trochę wystraszylem się spalania. 9422b9b4da04068f3e68bee474d39244.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Czytałem forum stingera i jak na tak malo sprzedanych aut duzo ma problemy z skrzynia i nadmiernym spalaniem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Marcin79 napisał:

Czytałem forum stingera i jak na tak malo sprzedanych aut duzo ma problemy z skrzynia i nadmiernym spalaniem :(

Nadmierne spalanie to jakie? To nie jest auto do oszczędnej jazdy, spalanie zależy od tego jak dobrze się bawisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Fisherman napisał:

Nadmierne spalanie to jakie? To nie jest auto do oszczędnej jazdy, spalanie zależy od tego jak dobrze się bawisz.

Wpisz w google 

Forum kia

I wyskoczy tez forum stingera.

 

Ludzie piszą ze jest jakis powtarzalny error przez co w ekonomicznej trasie stinger potrafi spalić 13 litrow. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.07.2019 o 02:39, Filipfm napisał:

 

Moment jest wyzszy w Stingerze (minimalnie ale zawsze) i dostepny w przedziale 1300-4500 ;)

w BiTDI, mimo mniejszej mocy, moment obrotowy też robi robotę, ale nie ma porównania pod względem fanu z jazdy wobec 3.3 ze Stingera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, prawoimotoryzacja napisał:

w BiTDI, mimo mniejszej mocy, moment obrotowy też robi robotę, ale nie ma porównania pod względem fanu z jazdy wobec 3.3 ze Stingera :)

 

A wiesz, że 510Nm w benzynie i 500Nm w dieslu to w rzeczywistości dwie całkiem różne wartości "na kołach" ??

  • Lubię to 1
  • Skonfundowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem arteona i stinger pod względem jakości i stinger to inna liga jak arteon.

Arteon to nie golf ale prawie czyli ok jak na klase kompat ale juz w klasie D mazda ma lepsze materaiły a stinger boczki drzwi, na desce czy na tunelu prawidziwe aluminium jak ma mazdzie 6. w arteonier nie ma alu jest plastik fantaskich i nie ba obszucz skóra deski czy tunelu.

Arteon mazda 6 to jak premium a arteon dobre spadowanie ale jakosc ja golf i nic lepiej.

 

Polecam element po elemencie porownać , jak tam zorbilłem i wyszło że w klasie D mazda 6 i stinger  maja najlepisze materiały a arteon lepiej jak insignia, talizman czy mondeo. ale dupy nie urywa jak za ful wersje z wszystkimi dodatkami 237 tys zł !!!!!!!!. 

 

 

Edytowane przez trex11
  • Skonfundowany 2
  • Nie lubię tego 1
  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem forum stingera i jak na tak malo sprzedanych aut duzo ma problemy z skrzynia i nadmiernym spalaniem
Stinger ma problemy ze skrzynia?

Jakie?

Jak narazie oficjalnie problemy to - zolty kolor - byly - wszystkie zolte zostaly pomalowane - a klienci dostali $$$$.

Skrzyn nie czytalem, ale az sobie zobacze na forum Stinger.

Sprzedaz miesieczna ponizej oczekiwan Kia - u mnie ok 200-300sztuk na miesiac. Wszystkie to wersje ze wszystkim V6 GT.

Edit: 5min I wyglada ze lud narzeka na szarpanie - to te problemy?

Sent from my SM-G977A-5G using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, OZI napisał:

Stinger ma problemy ze skrzynia?

Jakie?

Jak narazie oficjalnie problemy to - zolty kolor - byly - wszystkie zolte zostaly pomalowane - a klienci dostali $$$$.

Skrzyn nie czytalem, ale az sobie zobacze na forum Stinger.

Sprzedaz miesieczna ponizej oczekiwan Kia - u mnie ok 200-300sztuk na miesiac. Wszystkie to wersje ze wszystkim V6 GT.

Edit: 5min I wyglada ze lud narzeka na szarpanie - to te problemy?

Sent from my SM-G977A-5G using Tapatalk
 

Nie ma co sie dziwic, ze sprzedaz ponizej oczekiwan. Ich luksusiwe auta nie ida jak swieze banany. To samo z Genesis ale to kwestia tego, ze siwat sie na SUV przesiada a oni wyskoczyli jak Husky z talerza z sedanami.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, OZI napisał:

Stinger ma problemy ze skrzynia?

Jakie?

Jak narazie oficjalnie problemy to - zolty kolor - byly - wszystkie zolte zostaly pomalowane - a klienci dostali $$$$.

Skrzyn nie czytalem, ale az sobie zobacze na forum Stinger.

Sprzedaz miesieczna ponizej oczekiwan Kia - u mnie ok 200-300sztuk na miesiac. Wszystkie to wersje ze wszystkim V6 GT.

Edit: 5min I wyglada ze lud narzeka na szarpanie - to te problemy?

Sent from my SM-G977A-5G using Tapatalk
 

Tak , plus nadmiernie spalanie po tym szarpaniu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, trex11 napisał:

Oglądałem arteona i stinger pod względem jakości i stinger to inna liga jak arteon.

Arteon to nie golf ale prawie czyli ok jak na klase kompat ale juz w klasie D mazda ma lepsze materaiły a stinger boczki drzwi, na desce czy na tunelu prawidziwe aluminium jak ma mazdzie 6. w arteonier nie ma alu jest plastik fantaskich i nie ba obszucz skóra deski czy tunelu.

Arteon mazda 6 to jak premium a arteon dobre spadowanie ale jakosc ja golf i nic lepiej.

 

Polecam element po elemencie porownać , jak tam zorbilłem i wyszło że w klasie D mazda 6 i stinger  maja najlepisze materiały a arteon lepiej jak insignia, talizman czy mondeo. ale dupy nie urywa jak za ful wersje z wszystkimi dodatkami 237 tys zł !!!!!!!!. 

 

 

Przetłumaczysz na polski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, trex11 napisał:

Oglądałem arteona i stinger pod względem jakości i stinger to inna liga jak arteon.

Arteon to nie golf ale prawie czyli ok jak na klase kompat ale juz w klasie D mazda ma lepsze materaiły a stinger boczki drzwi, na desce czy na tunelu prawidziwe aluminium jak ma mazdzie 6. w arteonier nie ma alu jest plastik fantaskich i nie ba obszucz skóra deski czy tunelu.

Arteon mazda 6 to jak premium a arteon dobre spadowanie ale jakosc ja golf i nic lepiej.

 

Polecam element po elemencie porownać , jak tam zorbilłem i wyszło że w klasie D mazda 6 i stinger  maja najlepisze materiały a arteon lepiej jak insignia, talizman czy mondeo. ale dupy nie urywa jak za ful wersje z wszystkimi dodatkami 237 tys zł !!!!!!!!. 

 

 

Ja jakoś tej jakości nie zauważyłem w Kia. Na tyle mnie ten Stinger odrzucił z całą otoczką salonu, że nawet nie chciałem się tym autem przejechać :( a szkoda bo z folderów mi się auto bardzo podobało i rozważałem jego zakup.

Arteona ma mój kolega i kilka tras w tym aucie zaliczyłem, dla mnie jakość jak najbardziej akceptowalna i mimo macania wielu elementów nie mogłem się do niczego przyczepić, choć sam bym tego auta nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sherif napisał:

Ja jakoś tej jakości nie zauważyłem w Kia. Na tyle mnie ten Stinger odrzucił z całą otoczką salonu, że nawet nie chciałem się tym autem przejechać :(

 

A zajrzałeś chociaż do środka czy już w drzwiach salonu Cię odrzuciło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Fisherman napisał:

 

A zajrzałeś chociaż do środka czy już w drzwiach salonu Cię odrzuciło?

Nawet zaliczyłem każde miejsce siedzące :).

Za to w poprzednich 3 salonach, skończyłem jak piszesz na drzwiach, bo tak unikalny produkt jak Stinger był zamknięty na placu a nikomu nie chciało się go pokazać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sherif napisał:

Nawet zaliczyłem każde miejsce siedzące :).

Za to w poprzednich 3 salonach, skończyłem jak piszesz na drzwiach, bo tak unikalny produkt jak Stinger był zamknięty na placu a nikomu nie chciało się go pokazać.

 

Dziwne. W Mitcarze nie było żadnych problemów z dostępnością auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Fisherman napisał:

Dziwne. W Mitcarze nie było żadnych problemów z dostępnością auta.

Zaliczyłem salon na Żeraniu, przy trasie AK i Carserwis. W tym ostatnim w końcu udało się obejrzeć auto, ale bez bagażnika, bo miał rozładowanu aku. Nie udało mi się z nikim porozmawiać, mimo iż straciłem w sumie ok 3h. W zamian dostałem dwustonnicową ulotkę wydrukowana na drukarce ze zdjęciem auta i cenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sherif napisał:

Zaliczyłem salon na Żeraniu, przy trasie AK i Carserwis. W tym ostatnim w końcu udało się obejrzeć auto, ale bez bagażnika, bo miał rozładowanu aku. Nie udało mi się z nikim porozmawiać, mimo iż straciłem w sumie ok 3h. W zamian dostałem dwustonnicową ulotkę wydrukowana na drukarce ze zdjęciem auta i cenami.

 

to w Krakowie nie miałem z tym autem żadnego problemu. Jak byłem na przeglądzie z Rio, to oglądałem jednego Stingera V6 w salonie, a drugiego (2.0) mieli do jazd testowych, więc poszedłem się przejechać. Fakt, że na jazdę byłem umówiony wczesniej, bo umawiałem się wtedy co na przegląd. Ale żadnych dziwnych problemów żeby auto było zamknięte, bagaznik nie działał czy tym podobnych rzeczy. Jedynie, to pani, z którą jechałem miała chyba "te gorsze dni", bo nie za bardzo chciała ze mną gadać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie dziwic, ze sprzedaz ponizej oczekiwan. Ich luksusiwe auta nie ida jak swieze banany. To samo z Genesis ale to kwestia tego, ze siwat sie na SUV przesiada a oni wyskoczyli jak Husky z talerza z sedanami.


Genesis prawie kupiłem. To znaczy, ja bym wziął Genesis ale Missus Ozi chciała Lexus. Wybór był trafny i dobry.

Co Mrs Ozi w Genesis odpychało?

1. Flota - szczególnie w jednym stanie 800 sztuk mieli na stanie - prawie roczna sprzedaż

9875b1d87c552abb03a50cdc26ef8514.jpg


24307b28cfcb8716ce4ffd661cf823a6.jpg

2. Taxi - wprawdzie srebny Service ale jednak. Genesis jest cholernie popularny jako Limo Taxi ...

d74d6eb13ad63643542c4b2e18d76a2d.jpg


3. Obsługa klienta - przed sprzedażą była niestety gorsza niż Lexus.

4. Po - nie wiem.

Ale....

Nauka nie poszła na marne.

Byłem w nowym salonie Genesis w Sydney. Ciężko to salonem nazwać, sklep ? ???W CBD. Oficjalnie nazywają to studio.


db6e66f4a1786d1e52bd680cd7091353.jpg


Model działa, wszystko jest nastawione na klienta, nawet Lexus nie da się porównać, Genesis przeskoczył ich.

Model podobny, service w cenie, suto odbierane z domu, dużo dotykowych rzeczy via Concierge etc.

Teraz G70 to doskonalszy Stinger , ale tablet jest niestety #|*€£{sko ordynarny, widać skąd to auto jest.


bac53e07fba6c5dc6a25ca0df4b31342.jpg

Problem jest taki, ze model sprzedaży Genesis nie negocjuje, czyli De facto za obsługę płacisz 10-15% wyżej.

Plus jest taki - ze wyeliminowali dealerów - poszli po model Tesla - czyli masz - fabryka >> klient. To ma wyelimiwac wszelkie problemy & narzekania .

Wiec imvho Genesis ma świetna przyszłość , na która zapracuje obsługa. Pytanie kiedy i jak długo to nastąpi?

SUV pomoże imvho.

Ale...

Jeśli jesteś sknera jak ja to wole Stinger - ten sam silnik, ten sam plastik, tem sam śmietnik rzeczy, chowam jakieś $15k do kieszeni.

No i lubię burdelowa skore / wdam raz na kija!


14c4954dc946479997821dba16fe8a0e.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maro_t napisał:

 

to w Krakowie nie miałem z tym autem żadnego problemu. Jak byłem na przeglądzie z Rio, to oglądałem jednego Stingera V6 w salonie, a drugiego (2.0) mieli do jazd testowych, więc poszedłem się przejechać. Fakt, że na jazdę byłem umówiony wczesniej, bo umawiałem się wtedy co na przegląd. Ale żadnych dziwnych problemów żeby auto było zamknięte, bagaznik nie działał czy tym podobnych rzeczy. Jedynie, to pani, z którą jechałem miała chyba "te gorsze dni", bo nie za bardzo chciała ze mną gadać ;]

U mnie to było niemożliwe, wcześniej w BMW aż napraszali się, żeby się przejechać. W drugim salonie jak już negocjowałem cenę to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.07.2019 o 02:39, Filipfm napisał:

 

Moment jest wyzszy w Stingerze (minimalnie ale zawsze) i dostepny w przedziale 1300-4500 ;)

Ale po co porównywać moment obrotowy diesla i benzyny? Przecież podawany jest moment na wale silnika. , Benzyna ma wyższe przełożenia, więc aby zrównoważyć te 510Nm Stingera, diesel musiałby mieć jakieś 700Nm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, torelek napisał:

Ale po co porównywać moment obrotowy diesla i benzyny? Przecież podawany jest moment na wale silnika. , Benzyna ma wyższe przełożenia, więc aby zrównoważyć te 510Nm Stingera, diesel musiałby mieć jakieś 700Nm.

 

Kolega pisal, ze w BiTDI moment jest superaśny :) wiec napisalem, ze Stinger ma swistaka wiec jest pozbawiony cech (wad) wolnossacej beny i oferuje moment płaski jak stół. 

A kwestia parametrow na kołach to juz inna historia. A to, ze diesel ma dluzsze przelozenia to jasne, diesel ze skrzynia od benzyny faktycznie mialby max predkosc 120kmh 😄 

(stad m.in. do pasji doprowadza tekst, ze dieslem sie zle jezdzi bo ma czerwone pole na 4,5krpm a benzyna na 7 i mozna krecic. Ale przeciez diesel tez ma tylko 6 biegow i predkosci na poszczegolnych biegach sa porownywalne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.