Skocz do zawartości

2020 Kia XCeed dla EU, Seltos dla swiata - Flip & Flap stylistyczne inne gusta ...


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

EU - dostaje XCeed - paczek ... pulchny,

 

Szersza, wyzsza, dluzsza niz C apostrophe D - przytyla... 

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

spacer.png

 

 

1.0l  3cylinder 120KM tylko manual

1.4l  4 cylinder 140KM manual lub DCT

1.6l 4 cylinder - 206KM manual lub DCT

 

Plus jakze ten ZUO Rudolph z czerwonym nosem Diesel ...

 

1.6l nazwany ' Smartstream ' -  115KM manual lub DCT & 136KM

 

Cena  - hmm - przewidywana na wyspie Brexit L 21k - co daje jakies 99k PLN..

 

Z XC-eee- D to w ogole jak w malzenstwie, concept zgrabny - a potem BOOM - przytyla!

 

spacer.png

 

Swiat - dostaje Seltos - cegla, z przodem GM.

 

spacer.png

 

spacer.png

 

 

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png


spacer.png

 

 

spacer.png

 

Przy okazji GM dzwonilo, przod  im od Colorado ukradli ...

 

spacer.png

 

Cegla dostaje 150KM w wersji bieda z naturalnego 2.0l 4 cylinder silnika. Cena cegly - wersja bieda u skazancow - sugerowane  niesmiertelne $19,990 - 53k PLN z CVT - fuj! chociaz na poaczatek maja lepsza wersje sprzedawac za 66k PLN.

 

Opcja daje 1.6l turbo z 175KM. Za przyjemnosc de facto nastepne 13k PLN wiecej.

 

 

Osobiscie Selton mi podchodzi lepiej, takie Volvo XC40 dla bardziej oszczednych ... Wg marketingowej papki, Seltos ma byc nowym modelem przyciagajacycm 'mlodych' do marki...

 

 

spacer.png

 

Nawet GM przod sie da wybaczyc ...

 

 

spacer.png

 

 

Paczek, coz jak dla mnie zaookragly...

 

Gusta EU sa inne ... a mowia ze grubasy to u Yanks... ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego nie kupi. Tak samo jak nie kupuja tego lepszego i30 ala sedan nie sedan jak i ceeda shooting brake. Fajnie, ze jest ale nie za taka cene przynajmniej w PL. Choc ostatnio w DE tez ani jednej nie widzialem. Bylo za to duzo i30N.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wujekcybul napisał:

Nikt tego nie kupi. Tak samo jak nie kupuja tego lepszego i30 ala sedan nie sedan jak i ceeda shooting brake. Fajnie, ze jest ale nie za taka cene przynajmniej w PL. Choc ostatnio w DE tez ani jednej nie widzialem. Bylo za to duzo i30N.

proceeda (tego shooting brake) widuje chyba częściej niż zwykłego ceeda

  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, OZI napisał:

EU - dostaje XCeed - paczek ... pulchny,

 

Nawet ładne auto bym powiedział.

Ciekawe jak będzie się to sprzedawać.

Jest to raczej samochód dla kobiet które nie chcą zwykłego kompakta, a nie stać ich na Cayenne ;]

Czy będą chciały mówić koleżankom, że jeżdżą Kią?

 

Ten większy model na świat na zdjęciu ma tapicerkę nadającą się do teledysków z gibającymi się murzynami. 

Nie wiem czy w nowym polskim to nie jest już obraźliwe słowo ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego nie kupi. Tak samo jak nie kupuja tego lepszego i30 ala sedan nie sedan jak i ceeda shooting brake. Fajnie, ze jest ale nie za taka cene przynajmniej w PL. Choc ostatnio w DE tez ani jednej nie widzialem. Bylo za to duzo i30N.
@wujekcybul

Mowisz o tym?

815f33b386beac68b19e16635e0824d2.jpg

Sent from my SM-G977A-5G using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2019 o 09:55, wujekcybul napisał:

Nikt tego nie kupi. Tak samo jak nie kupuja tego lepszego i30 ala sedan nie sedan jak i ceeda shooting brake. Fajnie, ze jest ale nie za taka cene przynajmniej w PL. Choc ostatnio w DE tez ani jednej nie widzialem. Bylo za to duzo i30N.

Ja mam wrażenie, że koreańczycy mają jakąś biegunkę modelową i wypuszczają na drogi co im tylko na myśl przyjdzie, a potem tego nie widać na drogach (Hultaj i30 fastback, Kiła ceed shootingbrake, kiedyś Hultaj veloster). Myslę dlaczego- albo wznieśli się na wyżyny i wymyślili samochód o jakim nikt nie śnił, bo nikt takiego po prostu nie chce, albo dają cenę od czapy, żeby nie być na tym szaleństwie stratni. i30 fastback to naprawdę dziwny wynalazek - widziałem to tylko raz (pod salonem Hultaja).

Ciekawi mnie czy z Xceed celują w Quashqai i Sx4 czy raczej w Focusa Active?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Manx napisał:

 

Ciekawi mnie czy z Xceed celują w Quashqai i Sx4 czy raczej w Focusa Active?

Mysle, ze to taki focus active. Mnie sie podobal Soul i wlasnie veloster. Ale ten ostatni z silnikiem 1.6T cenowo mnie powalil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Manx said:

(Hultaj i30 fastback, Kiła ceed shootingbrake, kiedyś Hultaj veloster)

IMVHO EU nie jest ich rynkiem do tego - albo lokalne dostosowanie, dopasowanie nie jest wystarczajace - szczegolnie ze i30 ma korzenie EU....

 

i30 fabryka w Korea ledwo nadarza

Veloster - dalej dobrze sie sprzedaje na USDM.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wujekcybul napisał:

Mysle, ze to taki focus active. Mnie sie podobal Soul i wlasnie veloster. Ale ten ostatni z silnikiem 1.6T cenowo mnie powalil.

Mam to samo-te modele mi sie bardzo podobaja.Do konca wahalem sie czy kupic Velostera czy Giuliette.Padlo na wloszke- teraz,po 8  miesiacach nadal  nie jestem pewny czy dobrze wybralem...

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.