Skocz do zawartości

Posiada ktoś box dachowy INTER PACK Stella 520 Flexi Fit ?


Fisherman

Rekomendowane odpowiedzi

Czy powoduje znaczny wzrost hałasu? Nie odfrunie na autostradzie? Belki Thule WingBar 9594.

3 dni czytam i nie wiem czy brać czy też w tej cenie jest coś lepszego. Albo kupię do jutra albo nie będę miał.

Edytowane przez Fisherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, ja w zeszłym roku kupiłem co prawda inny box niż ten co pytasz, a mianowicie TAURUS XTREME 400. Gabarytowo chyba podobne są.

Montuję go na wingbarach i wytrzymuje spokojnie prędkości po 150km/h. nie odfrunął (zapakowany nartami, butami, kaskami, kijkami i jakimiś reklamówkami z grami planszowymi :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kanu napisał:

Wiesz co, ja w zeszłym roku kupiłem co prawda inny box niż ten co pytasz, a mianowicie TAURUS XTREME 400. Gabarytowo chyba podobne są.

Montuję go na wingbarach i wytrzymuje spokojnie prędkości po 150km/h. nie odfrunął (zapakowany nartami, butami, kaskami, kijkami i jakimiś reklamówkami z grami planszowymi :P )

O Xtreme 400 czytałem, że dość  mocno hałasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Fisherman napisał:

Czy powoduje znaczny wzrost hałasu? Nie odfrunie na autostradzie? Belki Thule WingBar 9594.

3 dni czytam i nie wiem czy brać czy też w tej cenie jest coś lepszego. Albo kupię do jutra albo nie będę miał.

Kazdy halasuje.

Zdrowy rozsadek podpowiada by 140 nie przekraczac.

Ja problem halasu pomijam skoro zakladam box 3-5 x w roku na 4-7 godzin jazdy w jedna strone.

Ja kupilem za 700 zl i dziala juz 9 lat, wyglada normalnie, nie odbarwil sie, nie zmatowial, nie polamal.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fanlan napisał:

Kazdy halasuje.

Zdrowy rozsadek podpowiada by 140 nie przekraczac.

Ja problem halasu pomijam skoro zakladam box 3-5 x w roku na 4-7 godzin jazdy w jedna strone.

Ja kupilem za 700 zl i dziala juz 9 lat, wyglada normalnie, nie odbarwil sie, nie zmatowial, nie polamal.

 

Ja wiem, że każdy hałasuje ale jedne mniej inne więcej. Będę jechał kilkanaście godzin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak, większy hałas generowały mi same narty na belkach niż jak mam box ;)

 

Nie miałem okazji porównać, nie chciało mi sie też oglądać jakiś testów nagrań itd, box mój jest dość szeroki, nie za wysoki, opływowy, więc nie szukam problemów.

 

Wingbary chowają się pod wyprofilowane wycięcia pod boxem, więc też przepływ powietrza jest dość mało kolizyjny.

 

Jak masz w okolicy jakiś sklepik z wypożyczalnią to sobie podjedź wypożycz i przetestuj.  

 

Swojego też kupiłem w promocji, patrząc jedynie na rozmiary jakie potrzebowałem, używam parę razy w roku, mam gdzie go przechowywać więc mi odpowiada.

 

A wracając do hałasu, przy 140 to i tak cicho nie jest w większości aut, poza tym zawsze możesz głośniej dać radyjko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kanu napisał:

A wracając do hałasu, przy 140 to i tak cicho nie jest w większości aut, poza tym zawsze możesz głośniej dać radyjko ;)

Mam przy 140 tak samo cicho jak przy 80 ;)

Radyjko dasz głośniej to nie usłyszysz jak odpada 😂

Muszę pojeździć z trumną koło komina  żeby się przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Fisherman napisał:

Mam przy 140 tak samo cicho jak przy 80 ;)

Radyjko dasz głośniej to nie usłyszysz jak odpada 😂

Muszę pojeździć z trumną koło komina  żeby się przyzwyczaić.

Hmm...coz to za pojazd ze poziom halasu sie nie zmienia przy niemal 2x wiekszej predkosci?

Kupujac box lepiej ustalic co ma sie zmiescic, czy chcemy walizke wsadzic czy rumuna w reklamowkach odwalac.

Moj box ma bodaj 36cm H dlugosc 195 i szerokosc jakos 42, zadanie bylo takie by obok weszly jeszcze dwa rowery.

Szumi ale czy to drazniace jakos szczegolnie?

Zdrowy rozsadek podpowiada by do 120 jechac bo wole byc godzine pozniej niz zbierac smieci z drogi:)

No ale kazdy ma jakies priorytety co widac na filmach na YT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.