Skocz do zawartości

Podoba mi się droga, którą idzie BMW...


K3

Rekomendowane odpowiedzi

Im większe, im droższe auto, im mniejszy siusiak posiadacza... Tym większa "nerka"...

 

b7a278aa-harald-krueger-bmw-01.jpg

 

 

Widziałem ostatnio X7. SUV jak SUV, jeden jest bardziej obły, drugi kwadratowy. Owszem jest wielkie.

Ale ten grill to jakieś kuriozum. Nie mogli włożyć większego? Na żywo wygląda śmiesznie...

 

bmw-x7-x50i-101-1552690974.jpg

 

I macie rację, skoro się nie podoba, to po prostu nie kupię... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Pado napisał:

Ja tez uważam, że nowe modele bmw wyglądają coraz gorzej...

 

To prawda ich obecny projektant powinien distac kopa do dupska, bo te aktualne przody to karykatura.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, dzikipzs napisał:

 

To prawda ich obecny projektant powinien distac kopa do dupska, bo te aktualne przody to karykatura.

Wlasnie, karykatura, brak proporcji

Ale moze potrzeba jest afiszowania sie z 5 km ze masz BEEMWU i to nie  strucla 30 letniego ale model co najwyzej 2-3 letni.

A skoro lud to kupuje i sprzeda rosnie to cos w poprawie EGO jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się ż Chris Bangle był tam największym rewoucjonistą jaki mógł się im przytrafić i generalnie jego projekty są moim zdaniem jednymi z najbrzydszych BMW (np. BMW 5 E60, BMW X3 E83, Z4 E85, 7 E65), ale jednak obecny kierunek jest jeszcze gorszy - modeli które są ładne jest mniej. Przerośnięte grille nowej 7 i X7, paskudne tyły w X4 G02 i X6 G06. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na żywo całkiem niedawną tę najnowszą 7kę i tak jak patrząc na zdjęcia można jeszcze mieć nadzieję, że MOŻE na żywo będzie ciut lepiej ... to po zobaczeniu jej na żywo nawet ta nadzieja znika. Jest jeszcze gorzej 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Manx napisał:

Wydawało mi się ż Chris Bangle był tam największym rewoucjonistą jaki mógł się im przytrafić i generalnie jego projekty są moim zdaniem jednymi z najbrzydszych BMW (np. BMW 5 E60, BMW X3 E83, Z4 E85, 7 E65), ale jednak obecny kierunek jest jeszcze gorszy - modeli które są ładne jest mniej. Przerośnięte grille nowej 7 i X7, paskudne tyły w X4 G02 i X6 G06. Szkoda.

 

Eeee, nowa trójka wygląda genialnie. Tak samo ósemka. X3 też ok. IMO nadal potrafią ładne auta robić.

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ryb napisał:

 

Eeee, nowa trójka wygląda genialnie. Tak samo ósemka. X3 też ok. IMO nadal potrafią ładne auta robić.

:ok:

Mnie jakos nowa trojka nie zauroczyla, pewnie sie przekonam jak we flocie zacznie sie pojawiac. 

 

Co do wielkiego grilla nie jestem targetem na X7 to pewnie z pol miliona kosztuje. W PL za duzo tego nie bedzie ale musze przyznac, ze to wyjatkowy brzydal. Moze jakbym byl targetem to by mi sie podobalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wujekcybul napisał:

Mnie jakos nowa trojka nie zauroczyla, pewnie sie przekonam jak we flocie zacznie sie pojawiac. 

 

Ładna jest, naprawdę. 

 

3 minuty temu, wujekcybul napisał:

Co do wielkiego grilla nie jestem targetem na X7 to pewnie z pol miliona kosztuje. W PL za duzo tego nie bedzie ale musze przyznac, ze to wyjatkowy brzydal. Moze jakbym byl targetem to by mi sie podobalo.

 

SUV służy do manifestowania arogancji. Duży SUV służy do manifestowania ogromnej arogancji. No to powinien być wulgarny i brzydki.

;]

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na żywo całkiem niedawną tę najnowszą 7kę i tak jak patrząc na zdjęcia można jeszcze mieć nadzieję, że MOŻE na żywo będzie ciut lepiej ... to po zobaczeniu jej na żywo nawet ta nadzieja znika. Jest jeszcze gorzej
W nowej piątce też dramat :pad:

natapane Redmi5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Ryb napisał:

 

Eeee, nowa trójka wygląda genialnie. Tak samo ósemka. X3 też ok. IMO nadal potrafią ładne auta robić.

:ok:

Tak - uważam że serie 3, 5, 8 i X3 są bardzo udane. Nowa trójka Touring (G21) bardzo mi leży i na kolejną wymianę samochodu jest zdecydowaną faworytką do zastąpienia obecnego wozidła ;/

Niestety poza ładnymi modelami mają w gamie też wybitne szkarady - całe szczęście że jest wybór.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, koNik napisał:

 

A co na to kodeks drogowy i dopuszczalne źródła światła?

 

W BMW kierunkowskazy są nieuzywane, wiec może jakos przekonali komisje homologacyjna ;) ze to sie jakos broni 😄 

 

Ale fakt, przy prototypie eHondy jasno powiedzieli ze wersja seryjna nie bedzie miala podswietlanego znaczka ze wzgledow homologacyjnych

SPERRFRIST-28-02-19-9-00-Uhr-Honda-e-Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Filipfm napisał:

 

W BMW kierunkowskazy są nieuzywane, wiec może jakos przekonali komisje homologacyjna ;) ze to sie jakos broni 😄 

 

Ale fakt, przy prototypie eHondy jasno powiedzieli ze wersja seryjna nie bedzie miala podswietlanego znaczka ze wzgledow homologacyjnych

SPERRFRIST-28-02-19-9-00-Uhr-Honda-e-Pro

 

Ale chyba jakieś toyoty mają już podświetlane na niebiesko czy mi się zdaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, koNik napisał:

 

A co na to kodeks drogowy i dopuszczalne źródła światła?

 

Jak masz SUVa droższego niż pół miliona to możesz mieć gdzieś kodeks. Nie wiedziałeś? Rozejrzyj się wokół - dowodów nie trzeba długo szukać.

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Ryb napisał:

 

Jak masz SUVa droższego niż pół miliona to możesz mieć gdzieś kodeks. Nie wiedziałeś? Rozejrzyj się wokół - dowodów nie trzeba długo szukać.

;]

 

No tak zapomniałem o definicji takiego bucowozu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, koNik napisał:

 

Ale chyba jakieś toyoty mają już podświetlane na niebiesko czy mi się zdaje?

Dobrze kojarzysz. W Japonii można spotkać takie przypadki - w  hybrydowych Prius i Aqua (z przodu podobny do Priusa, ale dużo mniejszy, bo bazujący na Yarisie) i to też nie w każdym egzemplarzu - możliwe, że to wyróżnik lepszych wersji. W  EU nie widziałem - zubożyli logo i jest tylko dodatek niebieskiego plastiku, ale nie świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.