Jump to content

Podoba mi się droga, którą idzie BMW...

Recommended Posts

Im większe, im droższe auto, im mniejszy siusiak posiadacza... Tym większa "nerka"...

b7a278aa-harald-krueger-bmw-01.jpg

Widziałem ostatnio X7. SUV jak SUV, jeden jest bardziej obły, drugi kwadratowy. Owszem jest wielkie.

Ale ten grill to jakieś kuriozum. Nie mogli włożyć większego? Na żywo wygląda śmiesznie...

bmw-x7-x50i-101-1552690974.jpg

I macie rację, skoro się nie podoba, to po prostu nie kupię... ;]

Ja tez uważam, że nowe modele bmw wyglądają coraz gorzej...

18 godzin temu, Pado napisał:

Ja tez uważam, że nowe modele bmw wyglądają coraz gorzej...

To prawda ich obecny projektant powinien distac kopa do dupska, bo te aktualne przody to karykatura.

• Like 1
17 godzin temu, dzikipzs napisał:

To prawda ich obecny projektant powinien distac kopa do dupska, bo te aktualne przody to karykatura.

Wlasnie, karykatura, brak proporcji

Ale moze potrzeba jest afiszowania sie z 5 km ze masz BEEMWU i to nie  strucla 30 letniego ale model co najwyzej 2-3 letni.

A skoro lud to kupuje i sprzeda rosnie to cos w poprawie EGO jest:)

6 minut temu, Ryb napisał:

W nowej X6 będzie dodatkowo podświetlany. To dopiero wypas!

:lol:

Fabryczny wieś tuning?

• Like 2

Wydawało mi się ż Chris Bangle był tam największym rewoucjonistą jaki mógł się im przytrafić i generalnie jego projekty są moim zdaniem jednymi z najbrzydszych BMW (np. BMW 5 E60, BMW X3 E83, Z4 E85, 7 E65), ale jednak obecny kierunek jest jeszcze gorszy - modeli które są ładne jest mniej. Przerośnięte grille nowej 7 i X7, paskudne tyły w X4 G02 i X6 G06. Szkoda.

Widziałem na żywo całkiem niedawną tę najnowszą 7kę i tak jak patrząc na zdjęcia można jeszcze mieć nadzieję, że MOŻE na żywo będzie ciut lepiej ... to po zobaczeniu jej na żywo nawet ta nadzieja znika. Jest jeszcze gorzej 😄

Godzinę temu, Manx napisał:

Wydawało mi się ż Chris Bangle był tam największym rewoucjonistą jaki mógł się im przytrafić i generalnie jego projekty są moim zdaniem jednymi z najbrzydszych BMW (np. BMW 5 E60, BMW X3 E83, Z4 E85, 7 E65), ale jednak obecny kierunek jest jeszcze gorszy - modeli które są ładne jest mniej. Przerośnięte grille nowej 7 i X7, paskudne tyły w X4 G02 i X6 G06. Szkoda.

Eeee, nowa trójka wygląda genialnie. Tak samo ósemka. X3 też ok. IMO nadal potrafią ładne auta robić.

:ok:

Teraz, Ryb napisał:

Eeee, nowa trójka wygląda genialnie. Tak samo ósemka. X3 też ok. IMO nadal potrafią ładne auta robić.

Mnie jakos nowa trojka nie zauroczyla, pewnie sie przekonam jak we flocie zacznie sie pojawiac. 

Co do wielkiego grilla nie jestem targetem na X7 to pewnie z pol miliona kosztuje. W PL za duzo tego nie bedzie ale musze przyznac, ze to wyjatkowy brzydal. Moze jakbym byl targetem to by mi sie podobalo.

3 minuty temu, wujekcybul napisał:

Mnie jakos nowa trojka nie zauroczyla, pewnie sie przekonam jak we flocie zacznie sie pojawiac. 

Ładna jest, naprawdę. 

3 minuty temu, wujekcybul napisał:

Co do wielkiego grilla nie jestem targetem na X7 to pewnie z pol miliona kosztuje. W PL za duzo tego nie bedzie ale musze przyznac, ze to wyjatkowy brzydal. Moze jakbym byl targetem to by mi sie podobalo.

SUV służy do manifestowania arogancji. Duży SUV służy do manifestowania ogromnej arogancji. No to powinien być wulgarny i brzydki.

;]

• Like 4
Widziałem na żywo całkiem niedawną tę najnowszą 7kę i tak jak patrząc na zdjęcia można jeszcze mieć nadzieję, że MOŻE na żywo będzie ciut lepiej ... to po zobaczeniu jej na żywo nawet ta nadzieja znika. Jest jeszcze gorzej
W nowej piątce też dramat :pad:

natapane Redmi5

9 godzin temu, Ryb napisał:

no nie mogą być gorsi od Mercedesa ;]

• Like 1
23 godziny temu, Ryb napisał:

Tak - uważam że serie 3, 5, 8 i X3 są bardzo udane. Nowa trójka Touring (G21) bardzo mi leży i na kolejną wymianę samochodu jest zdecydowaną faworytką do zastąpienia obecnego wozidła ;/

Niestety poza ładnymi modelami mają w gamie też wybitne szkarady - całe szczęście że jest wybór.

• Like 1
Dnia 8.07.2019 o 09:47, Ryb napisał:

A co na to kodeks drogowy i dopuszczalne źródła światła?

5 minut temu, koNik napisał:

W BMW kierunkowskazy są nieuzywane, wiec może jakos przekonali komisje homologacyjna ;) ze to sie jakos broni 😄 

Ale fakt, przy prototypie eHondy jasno powiedzieli ze wersja seryjna nie bedzie miala podswietlanego znaczka ze wzgledow homologacyjnych

SPERRFRIST-28-02-19-9-00-Uhr-Honda-e-Pro

19 minut temu, Filipfm napisał:

W BMW kierunkowskazy są nieuzywane, wiec może jakos przekonali komisje homologacyjna ;) ze to sie jakos broni 😄 

Ale fakt, przy prototypie eHondy jasno powiedzieli ze wersja seryjna nie bedzie miala podswietlanego znaczka ze wzgledow homologacyjnych

SPERRFRIST-28-02-19-9-00-Uhr-Honda-e-Pro

Ale chyba jakieś toyoty mają już podświetlane na niebiesko czy mi się zdaje?

2 minuty temu, koNik napisał:

Logo jest niebieskie, ale nie świeci...

1 godzinę temu, koNik napisał:

Jak masz SUVa droższego niż pół miliona to możesz mieć gdzieś kodeks. Nie wiedziałeś? Rozejrzyj się wokół - dowodów nie trzeba długo szukać.

;]

46 minut temu, Ryb napisał:

Jak masz SUVa droższego niż pół miliona to możesz mieć gdzieś kodeks. Nie wiedziałeś? Rozejrzyj się wokół - dowodów nie trzeba długo szukać.

;]

No tak zapomniałem o definicji takiego bucowozu ;]

16 godzin temu, koNik napisał:

Dobrze kojarzysz. W Japonii można spotkać takie przypadki - w  hybrydowych Prius i Aqua (z przodu podobny do Priusa, ale dużo mniejszy, bo bazujący na Yarisie) i to też nie w każdym egzemplarzu - możliwe, że to wyróżnik lepszych wersji. W  EU nie widziałem - zubożyli logo i jest tylko dodatek niebieskiego plastiku, ale nie świeci.

17 godzin temu, koNik napisał:

Będzie migało, dostanie homologację jako kierunkowskazy...;]