Skocz do zawartości

Ile może kosztować stary Passat?


pejus1982

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega ma do sprzedania Passata 2.0 TDI z napędem 4x4, highline, skóra, auto z 2008 rok. Nadwozie to kombi, auto od I właściciela, bezwypadkowy. Przebieg to 270kkm. Kolega ma już w garażu nowe i Passat od 2 miesięcy jest na parkingu i nikt nie jeździ. Tak myślałem żeby to od niego odkupić jako trzecie auto w domu. Powiedział że sprzeda za dowolną cenę ale żeby jednak jakieś minimum przyzwoitości uzyskać. To ile można zaoferować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wujekcybul napisał:

Ja bym za 30k wystawil. Przebieg moze za duzy ale to w koncu passat. Skoro za kompakty z 2008 wolaja po 20k to passat za 30.

... na giełdzie jest Dacia Duster 2010 1.6 za 35kPLN ... więc ten Passat to może startować nawet od 80kPLN ... zachowa mniej-więcej proporcje cenowe w stosunku do nówek ;)

Edytowane przez Azbest
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Azbest napisał:

... na giełdzie jest Dacia Duster 2010 1.6 za 35kPLN ... więc ten Passat to może startować nawet od 80kPLN ... zachowa mniej-więcej proporcje cenowe w stosunku do nówek ;)

A to nowy duster tyle nie kosztuje??? 😄

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym dusterem to ktoś naprawdę pofantazjował i odleciał od rzeczywistości moim zdaniem. Chyba że z roku na rok auta drożeją. I za mojego c5 dostanę z 8 tys zl więcej niż go kupilem😆

A pasek myślę że ze 20-25 klocków można by zebrać... 

Edytowane przez angrius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, angrius napisał:

No z tym dusterem to ktoś naprawdę pofantazjował i odleciał od rzeczywistości moim zdaniem. Chyba że z roku na rok auta drożeją. I za mojego c5 dostanę z 8 tys zl więcej niż go kupilem😆

A pasek myślę że ze 20-25 klocków można by zebrać... 

Dlatego mowie odpicowac wystawic za 30 troche sie potarguja i beda zadowoleni, ze maja prawie nowe auto z tych po 2000. Osobiscie wplacilbym te 30k wzial nowe polo na raty. No ale jest jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pejus1982 napisał:

Ustaliłem cenę 14kzł i za taką kwotę  jutro będę posiadaczem prestiża 😀

 

:ok: spoko fura, dobrze wspominam.

Ustal dokładnie jaki masz kod silnika (po wymianie - na obudowie rozrządu powinno być na naklejce), żeby wiedzieć co wsadzić jako zestaw startowy i potem ciesz się fajnym autem.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, blue_ napisał:

 

i po spłacie okaże sie, że kosztował tyle co pasek, a do prestiża jeszcze duuuuuużo mu brakuje

To zalezy do miasta idealny. Ale jak ktos tlucze km poza to pasek lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2019‎-‎07‎-‎08 o 12:48, pejus1982 napisał:

Kolega ma do sprzedania Passata 2.0 TDI z napędem 4x4, highline, skóra, auto z 2008 rok. Nadwozie to kombi, auto od I właściciela, bezwypadkowy. Przebieg to 270kkm. Kolega ma już w garażu nowe i Passat od 2 miesięcy jest na parkingu i nikt nie jeździ. Tak myślałem żeby to od niego odkupić jako trzecie auto w domu. Powiedział że sprzeda za dowolną cenę ale żeby jednak jakieś minimum przyzwoitości uzyskać. To ile można zaoferować?

a ja myslalem ze piszesz o pasku b1 albo b2 a tu takie ...... nowoczesne brzydactwo "BE 6"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.07.2019 o 17:59, pejus1982 napisał:

Ustaliłem cenę 14kzł i za taką kwotę  jutro będę posiadaczem prestiża 😀

79237B10-CC34-4036-96C0-AFB5D041E86A.jpeg

 

Kumpel miał takiego pare lat temu i fajny myk był pamiętam, w czasie jazdy nagle zaczynał sam dosuwac fotel kierowcy do kierownicy nie z tego ni z owego. Niby śmieszne ale pod koniec mało ciekawe szczególnie jak się ma 190cm ;]

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.