Skocz do zawartości

Astra K bez silnika 4cyl


Maciej__

Rekomendowane odpowiedzi

Czuję się wywołany do tablicy bo aktualnie pomykam 1.4 150 KM. noga raczej ciężka.;]
Jestem miło zaskoczony
 
IMG_20190718_075754.jpg.df973243b2b84cfafca7faccbb5da81f.jpg
U mnie Średnia miesięczna 7,17 l/100 km z Stan licznika przebiegu 41927 km. Tyle że w 1.6

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Azbest napisał:

Ciekaw jestem czy GM planuje powrót marki Chevrolet na polski rynek. W sumie nie jest to już wewnętrzna konkurencja dla Opla :)

Fajny byłby taki budżetowy Cruze, który technicznie byłby Astrą K z silnikami GM. 

 

A gdzie oni mieliby to sprzedawac i serwisować? ;]

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Azbest napisał:

jak będzie się sprzedawało, to się serwisy znajdą 

 

Ale GM nie ma chyba sieci dilerskiej jak sprzedal Opla bo pozostale marki nie istnieja w EU...

Pytanie tez czy przypadkiem nie ma jakiegoś dealu z PSA, ze nie mogą przez X czasu sprzedawac aut na starym kontynencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Azbest napisał:

Ciekaw jestem czy GM planuje powrót marki Chevrolet na polski rynek. W sumie nie jest to już wewnętrzna konkurencja dla Opla :)

Fajny byłby taki budżetowy Cruze, który technicznie byłby Astrą K z silnikami GM. 

IMO no way. Cruza nowego pewnie juz nie bedzie zostana tylko SUVy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do silników i ich mocy w Astrze nie ma co płakać bo podejrzewam że względu na $$$$ na szybko włożyli swoje silniki i skrzynie żeby pozbyć się motorów GM i ograniczyć koszty.  Płakać można za to że 1.2 Pure tech bezproblemowy nie jest. Nowa astra za parę lat... od początku do końca francuska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ⠀ napisał:

U mnie Średnia miesięczna 7,17 l/100 km z Stan licznika przebiegu 41927 km. Tyle że w 1.6

tapatalked
 

Zdejmuj kapelusz przed jazdą.;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Lupus napisał:

Zdejmuj kapelusz przed jazdą.;l

 

u mnie w 1.6 turbo średnia z 23 tys. km to 7.1 l/100km. Kapelusza nie ściągam, bo osłania od słońca, ale myślę o naklejce "jadę wolno, bo mi wolno" :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, maro_t napisał:

 

u mnie w 1.6 turbo średnia z 23 tys. km to 7.1 l/100km. Kapelusza nie ściągam, bo osłania od słońca, ale myślę o naklejce "jadę wolno, bo mi wolno" :ok:

To trzeba było wolnossące 1,4 kupić.;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.07.2019 o 14:32, wladmar napisał:

 

No nie wiem. Nabywca samochodów tej kategorii cenowej i segmentu patrzy tylko i wyłącznie na spalanie, reszta jest drugorzędna. Jeżeli w katalogu silniki PSA będą palić o litr mniej, to tylko takie silniki zostaną. 

 

 

Nie jest prawda co piszesz. Wielu klientow nie chce 3 cyl.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maagog napisał:

 

 

Nie jest prawda co piszesz. Wielu klientow nie chce 3 cyl.

 

Pełna zgoda. Rozważam teraz zakup Astry K, ale w grę wchodzi tylko przedlift.

W polifcie same 3 cyl., co jeszcze by uszło, ale nie będzie żadnego prawdziwego automatu tylko jakieś upośledzone CVT.

 

Chociaż i tak pewnie skończy się na Golfie. W Oplu leasing 107.5% i twierdzą, że nikt nie ma taniej ...  a tymczasem w VW 100.5% ...

Edytowane przez Mars_wrc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maagog napisał:

 

 

Nie jest prawda co piszesz. Wielu klientow nie chce 3 cyl.

E... 90% ludzi kupujacych samochody w ogole takich rzeczy nie ogarnia... Ludzie kupuja auta oczami i niektorzy moze tym jak im sie jezdzi.

To ze tutaj, w tym kredy ludzie sie troche wiecej interesuja to fakt, ale jestesmy wyjatkami w morzu konsumentow.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E... 90% ludzi kupujacych samochody w ogole takich rzeczy nie ogarnia... Ludzie kupuja auta oczami i niektorzy moze tym jak im sie jezdzi.
To ze tutaj, w tym kredy ludzie sie troche wiecej interesuja to fakt, ale jestesmy wyjatkami w morzu konsumentow.
Wiekszosc ludzi nawet nie wie co to cylinder w silniku i ile ich przewaznie jest. :) Auto bedzie ladne, bedzie fajnie sie jechało na jeździe próbnej to sie sprzeda. Zreszta sam mam w Up! chyba trzy cylindry i jakos roznic nie odczuwam.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, spad napisał:

Wiekszosc ludzi nawet nie wie co to cylinder w silniku i ile ich przewaznie jest. :) Auto bedzie ladne, bedzie fajnie sie jechało na jeździe próbnej to sie sprzeda.

 

Do ludzi trafia argument sprzedawcy, że 3 cylindry palą mniej, niż 4 i tyle. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, wladmar napisał:

 

Do ludzi trafia argument sprzedawcy, że 3 cylindry palą mniej, niż 4 i tyle. 

 

A tak szczerze, to jaka jest różnica dla normalnego użytkownika pomiędzy silnikiem 3 a 4-cylindrowym? Wg mnie żadna. To takie pitolenie na AK, że to coś znaczącego a za kilka lat większość z nas będzie pomykać takimi autami. Kilka lat temu podobne żale były na silniki o małych pojemnościach z turbinami. Jakie to straszne, tandetne i może wytrzyma maks 100 kkm. No i oczywiście kto to kupi. A teraz, co dyskusja o nowym aucie to kręci się w temacie silników o pojemności 0,9 do 1,5 litra. Ludzie na AK kręcą po sto tysiaków i więcej,  i nikt nie narzeka.  I tak samo będzie z tymi trzema cylindrami. Popitoli AK a potem samo będzie takimi pomykać.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, spad napisał:

A tak szczerze, to jaka jest różnica dla normalnego użytkownika pomiędzy silnikiem 3 a 4-cylindrowym? Wg mnie żadna. To takie pitolenie na AK, że to coś znaczącego a za kilka lat większość z nas będzie pomykać takimi autami. Kilka lat temu podobne żale były na silniki o małych pojemnościach z turbinami. Jakie to straszne, tandetne i może wytrzyma maks 100 kkm. No i oczywiście kto to kupi. A teraz, co dyskusja o nowym aucie to kręci się w temacie silników o pojemności 0,9 do 1,5 litra. Ludzie na AK kręcą po sto tysiaków i więcej,  i nikt nie narzeka.  I tak samo będzie z tymi trzema cylindrami. Popitoli AK a potem samo będzie takimi pomykać.

 

Popitolą, bo od tego jest forum, a za kilka lat będą jeździć dwucylindrowymi siedemsetkami bi-turbo, bo innych nowych nie będzie, a jak nie nowe, to używane starocie typu 1.0 tsi czy jakiś puretech albo firefly ;)

A Konik nie będzie się zastanawiał czy Samara da radę pojechać do Władywostoku i z powrotem, tylko ile litrów oleju wziąć na wyprawę na Krym swoim zabytkowym oplem, wyprodukowanym jeszcze przez GM ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Majkiel napisał:

 

Popitolą, bo od tego jest forum, a za kilka lat będą jeździć dwucylindrowymi siedemsetkami bi-turbo, bo innych nowych nie będzie, a jak nie nowe, to używane starocie typu 1.0 tsi czy jakiś puretech albo firefly ;)

A Konik nie będzie się zastanawiał czy Samara da radę pojechać do Władywostoku i z powrotem, tylko ile litrów oleju wziąć na wyprawę na Krym swoim zabytkowym oplem, wyprodukowanym jeszcze przez GM ;)

 

 

I oczywiście będą psioczyć na te dwucylindrowe bi-turbo, że teraz to silniki produkują księgowi a stare 1,1 130 KM to były solidne jednostki. :)

  • Lubię to 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, spad napisał:

 

A tak szczerze, to jaka jest różnica dla normalnego użytkownika pomiędzy silnikiem 3 a 4-cylindrowym? Wg mnie żadna. To takie pitolenie na AK, że to coś znaczącego a za kilka lat większość z nas będzie pomykać takimi autami. Kilka lat temu podobne żale były na silniki o małych pojemnościach z turbinami. Jakie to straszne, tandetne i może wytrzyma maks 100 kkm. No i oczywiście kto to kupi. A teraz, co dyskusja o nowym aucie to kręci się w temacie silników o pojemności 0,9 do 1,5 litra. Ludzie na AK kręcą po sto tysiaków i więcej,  i nikt nie narzeka.  I tak samo będzie z tymi trzema cylindrami. Popitoli AK a potem samo będzie takimi pomykać.

Zwlaszcza, ze 3 cylindry potrafia ladnie brzmiec.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Majkiel napisał:

 

Popitolą, bo od tego jest forum, a za kilka lat będą jeździć dwucylindrowymi siedemsetkami bi-turbo, bo innych nowych nie będzie, a jak nie nowe, to używane starocie typu 1.0 tsi czy jakiś puretech albo firefly ;)

A Konik nie będzie się zastanawiał czy Samara da radę pojechać do Władywostoku i z powrotem, tylko ile litrów oleju wziąć na wyprawę na Krym swoim zabytkowym oplem, wyprodukowanym jeszcze przez GM ;)

 

To tak jak z zawieszeniem hydro Citroena.Na forach zale czemu francuzi odeszli od tego ukladu a z dyskutujacych pewnie z 2 procent mialo uzywke a nowke? Panie,czy ci zabojady na glowe upadli-ja mam w VW leasing na 100,46 procenta wiec gdzie mi wyjezdzasz z zabimi udkami:old:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
A tak szczerze, to jaka jest różnica dla normalnego użytkownika pomiędzy silnikiem 3 a 4-cylindrowym? Wg mnie żadna. To takie pitolenie na AK, że to coś znaczącego a za kilka lat większość z nas będzie pomykać takimi autami. Kilka lat temu podobne żale były na silniki o małych pojemnościach z turbinami. Jakie to straszne, tandetne i może wytrzyma maks 100 kkm. No i oczywiście kto to kupi. A teraz, co dyskusja o nowym aucie to kręci się w temacie silników o pojemności 0,9 do 1,5 litra. Ludzie na AK kręcą po sto tysiaków i więcej,  i nikt nie narzeka.  I tak samo będzie z tymi trzema cylindrami. Popitoli AK a potem samo będzie takimi pomykać.
W grupie vag zasadnicza Rapid 1.2 TSI 4 cyl to normalny cichy samochód poziom hałasu taki jak powinien być w samochodzie tej klasy z silnikiem benzynowym, a 1.0 TSI to głośny, brzmiący jak diesel szrot, w środku subiektywnie o 50% głośniej... Gdyby Rapid 1.0 TSI nie ryczał jak diesel to bym teraz jeździł nowym Rapidem, a nie 6 letnim Leonem 1.4 TSI, dla mnie to była porażka i dyskwalifikacja to ryczące 1.0...

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Spajdi napisał:

W grupie vag zasadnicza Rapid 1.2 TSI 4 cyl to normalny cichy samochód poziom hałasu taki jak powinien być w samochodzie tej klasy z silnikiem benzynowym, a 1.0 TSI to głośny, brzmiący jak diesel szrot, w środku subiektywnie o 50% głośniej... Gdyby Rapid 1.0 TSI nie ryczał jak diesel to bym teraz jeździł nowym Rapidem, a nie 6 letnim Leonem 1.4 TSI, dla mnie to była porażka i dyskwalifikacja to ryczące 1.0...

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

 

Albo faktycznie jest taka przepaść pomiędzy 1.2 TSI, a 1.0 TSI ... albo troszkę przesadzasz. Mam u siebie 1.0 TSI i jak dla mnie jest on bardzo cichy i dość kulturalny. Ale ja może z 20 razy podkręciłem go powyżej 3.5krpm przez 20.000 kilometrów ... wtedy faktycznie jest słabo. Ale po co go tak kręcić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wlad napisał:

To tak jak z zawieszeniem hydro Citroena.Na forach zale czemu francuzi odeszli od tego ukladu a z dyskutujacych pewnie z 2 procent mialo uzywke a nowke? Panie,czy ci zabojady na glowe upadli-ja mam w VW leasing na 100,46 procenta wiec gdzie mi wyjezdzasz z zabimi udkami:old:

 

Citroen to ma w ogóle jakiś normalny samochód w ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Albo faktycznie jest taka przepaść pomiędzy 1.2 TSI, a 1.0 TSI ... albo troszkę przesadzasz. Mam u siebie 1.0 TSI i jak dla mnie jest on bardzo cichy i dość kulturalny. Ale ja może z 20 razy podkręciłem go powyżej 3.5krpm przez 20.000 kilometrów ... wtedy faktycznie jest słabo. Ale po co go tak kręcić?
W jakiej budzie ten 1.0 TSI? W Rapidzie każde muśnięcie gazu to dieslowaty hałas spod maski... Jedynie na wolnych obrotach jest znośnie. Jeździłem tą mocniejszą wersję w spacebacku na dobrym wypasie na jeździe próbnej.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Spajdi napisał:

W jakiej budzie ten 1.0 TSI? W Rapidzie każde muśnięcie gazu to dieslowaty hałas spod maski... Jedynie na wolnych obrotach jest znośnie. Jeździłem tą mocniejszą wersję w spacebacku na dobrym wypasie na jeździe próbnej.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

 

Golf VII.

Ja jestem bardzo pozytywnie tym silnikiem zaskoczony. Ale do 3,5krpm. Potem zaczyna się Tico / Matiz style ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mars_wrc napisał:

 

Albo faktycznie jest taka przepaść pomiędzy 1.2 TSI, a 1.0 TSI ... albo troszkę przesadzasz. Mam u siebie 1.0 TSI i jak dla mnie jest on bardzo cichy i dość kulturalny. Ale ja może z 20 razy podkręciłem go powyżej 3.5krpm przez 20.000 kilometrów ... wtedy faktycznie jest słabo. Ale po co go tak kręcić?

Z 20 razy to ja dzisiaj 1.4 turbo wkręciłem pod 5 kprm.;l

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Golf VII.
Ja jestem bardzo pozytywnie tym silnikiem zaskoczony. Ale do 3,5krpm. Potem zaczyna się Tico / Matiz style ...
 
Golf VII to chyba wiele wyjaśnia, przypuszczam inny wydech + lepsze wyciszenie niż w Rapidzie robi robotę i ten 1.0 pewnie jest dużo bardziej stłumiony.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, spad napisał:

 

No widzisz, a ja moje 1,4 chyba jeszcze anie razu od ponad dwóch lat i 85 kkm. :)

 

Akurat ten B14NET to sie bardzo niechetnie wkreca na obroty powyzej 4k RPM i niewiele sie tam juz pozniej dzieje ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Maciej__ napisał:

 

Akurat ten B14NET to sie bardzo niechetnie wkreca na obroty powyzej 4k RPM i niewiele sie tam juz pozniej dzieje ;)

 

 

Oj to akurat prawda. Dziwny jest ten silnik ... w ogóle nie czuć, że to ma turbo ... i faktycznie im wyżej tym mniej się dzieje. Mamy go w Astrze J, w budzie kombi i z automat. Słabo to jedzie i chla jak smok. Spalanie z 60kkm z komputera 9.7. Katalog mówi 9.1. Golf VII z 1.5 TSI 130KM, na którego najprawdopodobniej wymienimy Astrę mimo mniejszej mocy setkę robi sekundę szybciej i katalogowo pali 3 litry mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Mars_wrc napisał:

 

Oj to akurat prawda. Dziwny jest ten silnik ... w ogóle nie czuć, że to ma turbo ... i faktycznie im wyżej tym mniej się dzieje. Mamy go w Astrze J, w budzie kombi i z automat. Słabo to jedzie i chla jak smok. Spalanie z 60kkm z komputera 9.7. Katalog mówi 9.1. Golf VII z 1.5 TSI 130KM, na którego najprawdopodobniej wymienimy Astrę mimo mniejszej mocy setkę robi sekundę szybciej i katalogowo pali 3 litry mniej.

Co ciekawe jego wolnossaca odmiana[14XER] lubi obroty i jest bardzo oszczedna.W Merivie mam srednia z 3 lat z tankowan 7,8 l/100km-a polowe dystansu to trasy 3-4km po miescie na niedogrzanym silniku. Ale przyspieszenie mierze kalendarzem:hehe:

Edytowane przez wlad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mars_wrc napisał:

Oj to akurat prawda. Dziwny jest ten silnik ... w ogóle nie czuć, że to ma turbo ... i faktycznie im wyżej tym mniej się dzieje. Mamy go w Astrze J, w budzie kombi i z automat. Słabo to jedzie i chla jak smok. Spalanie z 60kkm z komputera 9.7. Katalog mówi 9.1.

B14NET w insigni kombi z komputera ma u mnie 8,8 z dystansu 60kkm (przy powiedzmy 50:50 trasa/miasto, noga raczej lekka nie jest, tylko miasto niezakorkowane i godziny jazdy poza szczytem).

 

Jak się przesiadam do wolnossacej Kiły 1,6 124KM to jednak i to turbo z opla zaczynam doceniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mars_wrc napisał:

 

Oj to akurat prawda. Dziwny jest ten silnik ... w ogóle nie czuć, że to ma turbo ... i faktycznie im wyżej tym mniej się dzieje. Mamy go w Astrze J, w budzie kombi i z automat. Słabo to jedzie i chla jak smok. Spalanie z 60kkm z komputera 9.7. Katalog mówi 9.1. Golf VII z 1.5 TSI 130KM, na którego najprawdopodobniej wymienimy Astrę mimo mniejszej mocy setkę robi sekundę szybciej i katalogowo pali 3 litry mniej.

 

Ja tez mam ten silnik w Astrze J i osiągi sa w zupelnosci wystarczające do normalnej jazdy:ok:

Spalanie z 45kkm wychodzi mi 7,1 wiec tez bardzo w porządku... Charakterystyke ma faktycznie dość dziwna jak na turbo i 1.4TSI pod każdym względem jest lepszy.

Ale jak szukałem auta to Golfy 1.4TSI zaczynaly się od +10-12kPLN ;]

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maciej__ napisał:

 

Ja tez mam ten silnik w Astrze J i osiągi sa w zupelnosci wystarczające do normalnej jazdy:ok:

Spalanie z 45kkm wychodzi mi 7,1 wiec tez bardzo w porządku... Charakterystyke ma faktycznie dość dziwna jak na turbo i 1.4TSI pod każdym względem jest lepszy.

Ale jak szukałem auta to Golfy 1.4TSI zaczynaly się od +10-12kPLN ;]

 

Tak, są wystarczające, ale po 140KM i turbo możnaby oczekiwać więcej.

 

Co do spalania, pewnie masz manual, automat w tym aucie sporo dokłada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mars_wrc napisał:

 

Tak, są wystarczające, ale po 140KM i turbo możnaby oczekiwać więcej.

 

Co do spalania, pewnie masz manual, automat w tym aucie sporo dokłada.

 

Manual i 2/3 przebiegu poza miastem :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagar Panie jak nic. Silnik trzeba krecic czasem mocniej czasem slabiej.
Powiem żonie, bedzie zachwycona, ze ma startowac spod świateł i krecic do 4 tys. :)

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem żonie, bedzie zachwycona, ze ma startowac spod świateł i krecic do 4 tys. default_smile.gif

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Do 6 nie do 4 no chyba, że to diesel ;) I nie spod świateł, żeby sprzęgła nie męczyła. Silnik powinien pracować od czasu do czasu w pełnym zakresie obrotów i to świetnie uskuteczniają skrzynie automatyczne.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, spad napisał:

Powiem żonie, bedzie zachwycona, ze ma startowac spod świateł i krecic do 4 tys. :)

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
 

Nie musi, sprzedasz zaniim zacznie to stanowic problem albo silnik wymienisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wujekcybul napisał:

Nie musi, sprzedasz zaniim zacznie to stanowic problem albo silnik wymienisz.

 

Dzisiaj próbowałem kręcić do 4 tys. W astrze to 100 km\h na trzecim biegu. 5 tys. to 120 km\h. No nie uwierzę, że tak można na co dzień jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, spad napisał:

 

Dzisiaj próbowałem kręcić do 4 tys. W astrze to 100 km\h na trzecim biegu. 5 tys. to 120 km\h. No nie uwierzę, że tak można na co dzień jeździć.

Przy 4tys masz max moment a przy 5,6 max moc. Co w tym dziwnego?

 

image.png.bdcfe94e046963008ef2addc9b198edf.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, wujekcybul napisał:

Przy 4tys masz max moment a przy 5,6 max moc. Co w tym dziwnego?

 

 

 

Chodzi mi o to, że taka jazda przestaje być w jakikolwiek sposób komfortowa. To, że jest moc to okej, ale komfort żaden i nie wyobrażam sobie jazdy w ten sposób dłużej niż kilka minut żeby przegonić auto. Jak ktoś tak potrafi kręcić non stop i jeszcze na długich dystansach to uznaję, że jego potrzeby komfortowej podróży są żadne. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, spad napisał:

 

Dzisiaj próbowałem kręcić do 4 tys. W astrze to 100 km\h na trzecim biegu. 5 tys. to 120 km\h. No nie uwierzę, że tak można na co dzień jeździć.

 

Jezdzic na codzien to nie ma zadnego sensu...

Ale przegonić od czasu do czasu przy wyprzedzaniu lub autostradzie na pewno nie zaszkodzi :ok:

Poza tym ten 1.4 ma nieprzyjemny dźwięk na wyższych obrotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.