Skocz do zawartości

Patent na przeciągnięcie kabla pod podsufitką...


K3

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, K3 napisał:

...z okolic przedniego słupka do ostatniego. Długość jakieś 2 metry...

 

Jakieś pomysły? Jest szansa na przeciągnięcie bez zdejmowania całej podsufitki?

a jak popuścisz na słupkach po jednej stronie i po zdjęciu uszczelek drzwiowych, to nie wystarczy Ci miejsca na przeciągnięcie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, r1sender napisał:

a jak popuścisz na słupkach po jednej stronie, to nie wystarczy Ci miejsca na przeciągnięcie? 

 

Nie wiem jeszcze, nie popuszczałem...

 

Zastanawiam się nad takim sprzętem, kabel z obrazka po prawej by trzeba przeciągnąć...

 

thedashcamstore.com-blackvue-dr900s-2ch-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posciagaj oslony bocznych slupkow, bedzie mozna lekko odchylic podsufitke i wsadzic kabel. Uwazaj jezeli sa kurtyny zeby nie przeszkadzala kabel i ograniczal ich ew. prace. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, K3 napisał:

Jest szansa na przeciągnięcie bez zdejmowania całej podsufitki?

Jeśli jest przyklejona to prawie żadna ale możesz próbować przeciągnąć pilota odkurzaczem. Tylko pierwszy pilot musi być bardzo lekki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, K3 napisał:

 

Nie wiem jeszcze, nie popuszczałem...

 

Zastanawiam się nad takim sprzętem, kabel z obrazka po prawej by trzeba przeciągnąć...

 

a po podłodze wzdłuż progów ni starczy kabla?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, K3 napisał:

 

Nie wiem jeszcze, nie popuszczałem...

 

Zastanawiam się nad takim sprzętem, kabel z obrazka po prawej by trzeba przeciągnąć...

 

Mam ten model kamerki - zajefajna sprawa z powiadomieniami, podglądem i jakością nagrań 👍

Domówiłem jeszcze filtry epl. 

 

W moim murano przeciągałem pod podsufitką i przelotką klapy bagażnika - jako pilota użyłem przewodu: 1,5m drut o średnicy 3mm (żeby był w miarę sztywny) kupiony w sklepie elektrycznym. 

Kurtyny, panorama dach, podsufitka miejscami podklejana i dało radę. 

 

Uważaj, żeby nie przebić kurtyny jeśli je masz. Najlepiej początek zagiąć i zabezpieczyć taśmą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Abarth napisał:

Mam ten model kamerki - zajefajna sprawa z powiadomieniami, podglądem i jakością nagrań 👍

Domówiłem jeszcze filtry epl. 

 

W moim murano przeciągałem pod podsufitką i przelotką klapy bagażnika - jako pilota użyłem przewodu: 1,5m drut o średnicy 3mm (żeby był w miarę sztywny) kupiony w sklepie elektrycznym. 

Kurtyny, panorama dach, podsufitka miejscami podklejana i dało radę. 

 

Uważaj, żeby nie przebić kurtyny jeśli je masz. Najlepiej początek zagiąć i zabezpieczyć taśmą. 

 

Miałem DR500GW - była ok. Nie wiem jedynie, co nowego od tego czasu wprowadzili...

Mógłbyś podesłać przykładowy plik prosto z kamerki? Wrzuca dwa strumienie w jeden plik, czy dwa różne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, K3 napisał:

 

Miałem DR500GW - była ok. Nie wiem jedynie, co nowego od tego czasu wprowadzili...

Mógłbyś podesłać przykładowy plik prosto z kamerki? Wrzuca dwa strumienie w jeden plik, czy dwa różne?

 

Ja znów nie wiem co było w DR500gw więc trudno mi się do tego odnieść - musiałbyś porównać opisy.

Póki co ściągałem pliki na komórkę i tam każda kamera zapisuje w swoim pliku. 

Jeszcze nie wrzucałem karty sd do lapka - odtwarzałem tylko ściągnięte/przetworzone pliki.

 

Jestem jeszcze w delegacji i wrócę dopiero na weekend - jak Ci się nie spieszy, to spróbuję to wtedy ogarnąć. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, r1sender napisał:

jeżeli nie jest to problem to ja bym puszczał po podlodze

 

Górą byłoby bardziej "eleganckie" dojście, prawie niewidoczne zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz.

Na razie się zastanawiam, bo stara kamerka jest, ale fajniej byłoby mieć coś mniej rzucającego się w oczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, K3 napisał:

 

Górą byłoby bardziej "eleganckie" dojście, prawie niewidoczne zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz.

Na razie się zastanawiam, bo stara kamerka jest, ale fajniej byłoby mieć coś mniej rzucającego się w oczy...

niby tak ale ja już podklejałem taśmą kabel do podsufitki, bo lubił sobie na dziurach płytach jumbo czy bruku dzwonić. W drugim aucie pomiędzy szybę, a podsufitkę dałem taśmę dwustronną do emblematów i do niej kabel przykleiłem. W obu mam tylko z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.