Skocz do zawartości

Pytanie o toyote rav4 III gen


AxiT

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji ze nadal poszukuje samochodu to i toyotce zacząłem się przyglądać. Jedna sprawa mnie zastanawia? Dlaczego jedne maja zapas na klapie inne nie?

Powiedzmy ta nie ma:

https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-rav4-2-2-d-4d-177-salon-polska-ID6BUSZx.html

 

A ta ma:

https://m.aaaauto.pl/toyota/rav-4/car.html?id=282548785

 

Czy to zależy od rocznika czy od silnika?

 

 

A wszelkie opinie o 3 gen miłe widziane szczególnie o tej drugiej .... z gazem ponieważ wybieram się ja zobaczyć zaniedlugo. Wiem ze silnik reguluje się szklankami, lpg znosi. Jak inne sprawy?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, AxiT napisał:

 

Z racji ze nadal poszukuje samochodu to i toyotce zacząłem się przyglądać. Jedna sprawa mnie zastanawia? Dlaczego jedne maja zapas na klapie inne nie?

 

Ztcp to zapas na klapie miały wszystkie wersje poza 2.2 D-Cat czy, jak to tam się pisze ;] , dlatego pierwsza nie ma, a druga ma ;) . Ale ten akurat silnik raczej sobie odpuść bo osiadały w nich tuleje cylindryczne, chociaż fajne napędza to auto. Jeśli chodzi o 2.0 to miała taki samochód moja mama, a później odkupił od niej go jej facet. Sprzedałem tę ravkę w tym roku z przebiegiem 71kkm(auto 2012 r.) i gość mówił że od razu ładuje gaz. 

W sumie fajne, dość przestronne auto, ale mkIV jest IMO w każdym aspekcie lepsze, jedynie nie wygląda tak "rasowo", no i to zupełnie inny przedział cenowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie wczoraj byłem w salonie Toyoty zapytać właśnie o ten szczegół. I sprzedający powiedział mi że bez koła zapasowego wychodziły Najbogatsze wersję natomiast wszystkie uboższe miały koło zapasowe z tyłu. Oczywiście te najbogatsze były z oponami run flat.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem 3gen kilka lat, ale byla to wersja V6 3.5l zza oceanu, bo w Europie nie byly dostepne (a szkoda). Raz, ze nieco dluzsza od naszych, dwa silnik rewelacja i dobrze wspolpracuje z LPG (tylko musi byc dobrze dobrana instalacja a nie po taniosci). Super osiagi, srednie spalanie LPG mialem za caly okres chyba 17l LPG, wiec porownywalne z 7l PB.

Jedyny problem z tymi autami, ze sa ze Stanow i jest ich jak na lekarstwo, wiec ciezko dobry egzemplarz trafic. Ale, imo, warto poszukac.

 

Co do klapy, to jak pisali, bez kola byly zna runflatach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.