Skocz do zawartości

Jak dniowka/koszt za malowanie mieszkania ?


Maciej__

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje dość pilnie informacji.

Jaka wg Was jest obecnie uczciwa dniowka za malowanie mieszkania?

Ewentualnie na ile wycenilibyście pomalowanie mieszkania 3pok 65m na kolor + sufity na bialo?

Jest troche dziur po kolkach do zagipsowania, a tak to jedynie pomalowanie na podobny kolor jak było.

 

Z gory dzięki za info bo znajomy chce, żeby zaproponowal jakas kwote i nie chce się wyglupic w żadna strone ;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, szpyrek napisał:

U ojca mego w słubickim powiecie fachowcy sobie życzą 8-10zl za m2 w białym kolorze malowanie. Kolor pewnie z pięć złoty drożej 

 

Dzieki, wychodzi na to, ze 2-2.5kPLN powinno być dość rozsadna kwota za calosc :ok:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 za m2 na biało, 17 za m2 kolor. Wszystko malowane 2x plus grunt. Szpachlowanie ubytków po kołkach obiciach itd. to już kwestia własna w zależności od wyglądu i ilości ubytków. Oczywiście ceny bez materiału i bez przesuwania mebli itd., bo jeśli dochodzą meble do przesuwania itd. to też trzeba sobie doliczyć

 

@GoldFinger ten cennik to sobie zrobił jakiś tam koleś nie wiadomo na podstawie czego, dzięki takim artykułom później ludzie się oburzają, że strasznie drogo fachowcy sobie liczą i biorą do malowania jakieś Pana Stefka który robi za dużo mniej, a po wykonaniu usługi narzekają, jak to im fachowiec spierniczył remont. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Morgan napisał:

12 za m2 na biało, 17 za m2 kolor. Wszystko malowane 2x plus grunt. Szpachlowanie ubytków po kołkach obiciach itd. to już kwestia własna w zależności od wyglądu i ilości ubytków. Oczywiście ceny bez materiału i bez przesuwania mebli itd., bo jeśli dochodzą meble do przesuwania itd. to też trzeba sobie doliczyć

 

Finalnie zaplacilem 2.2kPLN... Gosc robil w sumie 4 dni od switu do nocy :ok:

Do pomalowania bylo ok 120m scian i 60 sufitow, bo odpadla lazienka.

Wg mnie dobra cena za taka robote, bo sam bym sie z tym bujal pewnie z miesiac czasu i efekt moglby byc watpliwy ;] 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Maciej__ napisał:

 

Finalnie zaplacilem 2.2kPLN... Gosc robil w sumie 4 dni od switu do nocy :ok:

Do pomalowania bylo ok 120m scian i 60 sufitow, bo odpadla lazienka.

Wg mnie dobra cena za taka robote, bo sam bym sie z tym bujal pewnie z miesiac czasu i efekt moglby byc watpliwy ;] 

 

Za przeproszeniem 

Co ty chcesz malować miesiąc? 

To zaledwie 4 pomieszczenia o wymiarach 4x4 i wysokości 2.65....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 4tyelement napisał:

Za przeproszeniem 

Co ty chcesz malować miesiąc? 

To zaledwie 4 pomieszczenia o wymiarach 4x4 i wysokości 2.65....

 

Za przeproszeniem to ja mam ciekawsze rzeczy do roboty niz malowanie ;] Wiec jak znam zycie, to pewnie tyle by mi sie zeszlo...

Zwlaszcza, ze praktycznie kazdy weekend z ladna pogoda spedzam poza domem :ok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.