Skocz do zawartości

Do 120tys - biedniejszy SUV czy bogatszy crossover?


czacha

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MarcG napisał:

Ja to się do Kia Sorento przymierzam. Chyba największy, silnik diesel 185KM, 4x4 skrzynia 8b hydraliczny automat. Nawet najbiedniejszy w zasadzie wszystko ma co potrzebuję. Cena 150 minus rabaty.

Jakie tam dają rabaty ?

 

Do wyboru w kwestii silników całe dwa diesle :), skonfigurowałem z ciekawości sorento i wyszło 222kzł :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zinger napisał:

Sie tak mowi, ze niby ma wszystko czego potrzeba, ale jakos nie widze sie teraz w aucie bez np ACC i kilku innych asystentow. Poki ich nie mialem, nie wiedzialem jakie sa fajne i ze juz kazde nowe auto bedzie musialo je miec:)

 

E tam - chyba nie tak długo to auto masz? Na początku się asystentami jarasz, więc korzystasz non-stop.

Potem się okazuje, że wtedy, kiedy by się najbardziej przydały, czyli np. podczas zamieci śnieżnej, one nie działają. 

Z czasem zaczynasz używać coraz mniej, aby na koniec włączać je może raz w miesiącu ;]

 

Cała prawda o gadżetach, tfu, asystentach :) 

 

P.S. Przydatne są dwa: automatyczne wycieraczki i światła :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, sherif napisał:

Jakie tam dają rabaty ?

 

Do wyboru w kwestii silników całe dwa diesle :), skonfigurowałem z ciekawości sorento i wyszło 222kzł :).

 

Wątek jest o samochodach za połowę tej ceny. Kupuję za gotówkę nie w leasingu więc nie wywalę 300kpln na samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ryb napisał:

 

A patrzył na Renault Koleosa? Porządny SUV, technicznie to Nissan X-trail, wypas potrafi się przez otwarte drzwi na ulicę wylewać a cena najdroższej wersji (initiale paris) to teraz 140k po rabatach. Jakby wziął wersję oczko niżej to się w 120k zmieści i będzie miał diesla, 4x4, automat, wielkie ekrany, ledy, sredy i inne bajery.

:ok:

 

Sam się zastanawiam czy Outlandera na takiego nie zamienić, bo wersja initiale paris w takiej cenie to wstyd nie wziąć.

;]

Reno noł noł .. znaczek na masce nie teges ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jfidelk napisał:

 

E tam - chyba nie tak długo to auto masz? Na początku się asystentami jarasz, więc korzystasz non-stop.

Potem się okazuje, że wtedy, kiedy by się najbardziej przydały, czyli np. podczas zamieci śnieżnej, one nie działają. 

Z czasem zaczynasz używać coraz mniej, aby na koniec włączać je może raz w miesiącu ;]

 

Cała prawda o gadżetach, tfu, asystentach :) 

 

P.S. Przydatne są dwa: automatyczne wycieraczki i światła :skromny:

2 lata i pozwol, ze sie nie zgodze. ACC jest jednym z lepszych wynalazkow i to nie jest kwestia jarania sie ale codziennej wygody. O auto wycieraczkach czy swiatlach to juz nie wspominam bo to ma nastoletni renuar mojej zony. Ale auto dlugie to owszem, fajne i w zasadzie przestalem dlugie w trasie recznie odpalac. Auto reczny tez super. Zbedny dla mnie to jest ass parkowania, nigdy nie uzylem.

Edytowane przez zinger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ryb napisał:

 

Nissan pod względem wyposażenia w zakresie komfortu to przy tym niestety bieda.

 

Pytanie co ważniejsze gadżety czy święty spokój.

No chyba, że bierzesz na 3 lata w leasing, wtedy faktycznie gadżety.

Inna sprawa jak kupujesz na 10 lat.

Edytowane przez MarcG
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maciej__ napisał:

 

Mielismy w domu najpierw Primere P11 a później P12 i ta druga po mariażu z Renault to niestety było nieporozumienie ;]

 

Dokładnie o takie modele chodziło, rodzice mieli P11 a pytałem o P12, która była akurat na podnośniku obok :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Ryb napisał:

 

Nissan pod względem wyposażenia w zakresie komfortu to przy tym niestety bieda.

 

 

jak miałem NIssana QQ  MY18 to uważałem go za OK... ale po przesiadce do VW muszę stwierdzić, że ...Nissan jest jednak w tyle...chodzi o jakość, możliwość konfiguracji,wyposażenie, multimedia i inne rozwiązania itd...

i wcale nie chwalę VW bo to mój pierwszy VW i mam dopiero 4000km i nie wiem co będzie w przyszłości, ale różnice widać i czuć...oczywiście w wydanych $$$ także (tu dla VW in minus- chodzi nie tylko o cenę zakupu, ale koszty ubezpieczenia, serwisu)

Edytowane przez Pado
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pado napisał:

 

jak miałem NIssana QQ  MY18 to uważałem go za OK... ale po przesiadce do VW muszę stwierdzić, że ...Nissan jest jednak w tyle...chodzi o jakość, możliwość konfiguracji,wyposażenie, multimedia i inne rozwiązania itd...

i wcale nie chwalę VW bo to mój pierwszy VW i mam dopiero 4000km i nie wiem co będzie w przyszłości, ale różnice widać i czuć...oczywiście w wydanych $$$ także (tu dla VW in minus- chodzi nie tylko o cenę zakupu, ale koszty ubezpieczenia, serwisu)

Panie Kyszkysz ma miękkie plastiki na desce i drzwiach, a trock jak w Mircze twarde. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, sdss napisał:

Panie Kyszkysz ma miękkie plastiki na desce i drzwiach, a trock jak w Mircze twarde. 

I?

 

Nie mam w zwyczaju w zadnym aucie macac tapicerki przy kazdym odpaleniu.... Dla mnie ważne jest spasowanie i brak trzeszczenia...qq pod tym względem idealny nie był po roku/25tkm

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.