Skocz do zawartości

Megane 3 RS


_jedrek_

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Marcinekkk napisał:

w tej chwili kupno nie rozbitej 3 to ;]

nie ma co sie w to pakowac , 4 jeszce lepsza

Byla takiwa u mnie na komisie. 35kkm nalotu. Igielka poszla w 3 dni. Czarna na pelnym pakiecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Marcinekkk napisał:

w tej chwili kupno nie rozbitej 3 to ;]

nie ma co sie w to pakowac , 4 jeszce lepsza

 

Ta wyglada calkiem uczciwie na pierwszy rzut oka ;)

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-bezwypadkowy-2gi-wlasciciel-salon-pl-wersja-cup-ID6C73TG.html#a0be633390

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Maciej__ napisał:

O zawiasie nic nie napisal a tam leci szybciej niz Janusz po Kuboty do Bierdonki :phi: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego dążę mam do kupienia pewniaka z 2013r 1 właściciel salon polska 80tys przebiegu sprawdzone w ASO cała w oryginalnym lakierze.

 

Cena wg mnie bardzo dobra, auto bez wkładu w kwietniu zrobione wszystko tzn rozrząd, pasek osprzętu, płyny, olej, tarcze klocki przód + tył.

 

Wczoraj byłem to oglądać.

 

Pytanie czy do codziennej jazdy do pracy ten samochód się nadaje? 

Co może się popsuć?

 

Kwestia spalania domyślam sie, że to kwestia nogi ale ile pali ten samochód przy cywilnej jeździe dajmy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej sie nadaje na codzien  mialem 350km i druga 550km . Moje dziewcze spokojnie sobie dawala rade z 350

Zawiecha w miescie szybko sie niszczy  i jest dosc kosztowna, padaja sworznie. Teraz same (wczesniej tylko calosciowo  i to byla masakra).

Gosc z ak ma dobre ceny na org. czesci  wiec masakry nie bedzie.

Oczywisciu musi byc wersja cup z recaro i rs monitorem, jak tego nie ma nie kupuj 😄

spalanie od 12 do ....

ja jestem na innych zasadach w reno wiec nic nie zaplacilem  , ale pamietam ze rachunek za naprawe zawieszenia na 9800 po 35tys km ;]

a no i na prostej przegrasz prawie ze wszytskim z konkurencji 😅

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Dnia 2.08.2019 o 09:39, Marcinekkk napisał:

wystarczy golf gti po  progsie i juz pozamaiatane 

cupra r , bmw m1,  niektore fiesty :D,To nie jest auto na prosta

 

Auto jest fajne i na drodze i tak szybsze od 80% innych samochodów, a golf GTi bez programu raczej nie ma podejścia.  A w RS też można zawsze coś dołożyć.

Chociaż czasem ciężko to sobie wyobrazić, ale da się tym autem jeździć normalnie i nie ścigać się ze świateł. 

 

Więc jeżeli kolega ma pewną bezwypadkową sztukę, w zadowalających go pieniądzach to nie ma co kręcić nosem są gorsze auta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.