Skocz do zawartości

335d


torelek

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 1.08.2019 o 17:01, pakuu1 napisał:

Przy tych parametrach w trójce musi być ogień :)

 

Motocykliści mogą się zdziwić 🙂

IMG_20190731_235147s.jpg

 

Dnia 2.08.2019 o 16:03, czachabrava napisał:

Bardziej by mnie martwiło teraz prawo jazdy 😄

 

Ja jeżdżę przepisowo - mam czyste konto punktowe 😉

 

Edytowane przez torelek
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2019 o 16:26, listoor napisał:

Coś więcej o aucie i modach ?

e90 czy f30 ?

F31. Wagner Competition + program w TC. DPF na miejscu - lubię czyste powietrze. Mocno liczyłem na 400+ (powinno wyjść z takim IC), a tu taka przykra niespodzianka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona jest w czterołapie?

przyjemnnie😁😁 ja od roku rozmyślam i rozmyślam na chipem ..po e91 mam mieszane uczucia w tym temacie choć kusi mnie mega.

widziałem kiedyś wrzucali takie 335d z wagnerem 414/760 w xdrive 3.9 setkę 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2019 o 19:49, Rylu napisał:

 335d z wagnerem 414/760 w xdrive 3.9 setkę 😁

 

No właśnie ja mam dokładnie taki hardware, więc liczyłem na podobny wynik. Tym bardziej, że tamto auto ma zwykły zderzak, a ja założyłem m-pakietowy, który ma o wiele większą "paszczę" i IC powinien być lepiej chłodzony.

 

W tym tygodniu zrobiłem w sumie ponad 2kkm po trasie. Przy prędkościach do 100 różnicy z  poprzednim autem (e91 320hp) za bardzo nie czuć - oba cisną dobrze. Dopiero przy prędkościach powiedzmy 140-150 ten nadal się katapultuje po wciśnięciu do oporu, a starsze już tak ostro nie przyspieszało.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.08.2019 o 18:15, torelek napisał:

 

Motocykliści mogą się zdziwić 🙂

 

 

:) raczej już nie, mam znajomego motocyklistę aktywnego który gada że teraz już nie to co kiedyś bo często się zdarza, że mu jakiś typ na ogonie siedzi jak spod świateł odkręca, się każdy ścigać chce a on chce tylko sprawnie do roboty dojechać (ma bandita 600)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, bielaPL napisał:

 

:) raczej już nie, mam znajomego motocyklistę aktywnego który gada że teraz już nie to co kiedyś bo często się zdarza, że mu jakiś typ na ogonie siedzi jak spod świateł odkręca, się każdy ścigać chce a on chce tylko sprawnie do roboty dojechać (ma bandita 600)

Mówisz o starcie spod świateł. Na trasie motocyklistów ganiam autami poniżej 200 KM, im mniejszy ruch, tym mniej szans mają. Szybkie to to jest w mieście w gęstym ruchu, ale na S i A już wysiadają, bo jak długo pojedzie w okolicy 200? Żeby nie było, sam mam prawko na A i jeździłem swego czasu cbr900rr.

Przy F30 i takim momencie, bardziej bałbym się o napęd, czyli dyfer, półosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o starcie spod świateł. Na trasie motocyklistów ganiam autami poniżej 200 KM, im mniejszy ruch, tym mniej szans mają. Szybkie to to jest w mieście w gęstym ruchu, ale na S i A już wysiadają, bo jak długo pojedzie w okolicy 200? Żeby nie było, sam mam prawko na A i jeździłem swego czasu cbr900rr.
Przy F30 i takim momencie, bardziej bałbym się o napęd, czyli dyfer, półosie.
Moda na litrowe scigacze minęła a to one w takich jazdach 200-300 km/h są najlepsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.