Jump to content

Co z Kubicą?

Nubirski
 Share

Recommended Posts

1 godzinę temu, rwIcIk napisał:

Na razie kolega z zespołu dostał poprawki.

Mimo wszystko po wczorajszych fatalnych kwalifikacjach dziś w miarę nie odstawał od Rasela.

Po dobrym starcie i kontakcie z innym bolidem stracił parę sekund.

Późnij dublowania błędne decyzje i wisieńka na torcie w postaci odpadających części z bolidu.

Który to raz odpadło lusterko trzeci czwarty czy piąty już nie liczę.

• Like 2

Etam szkoda pisać. Jedno auto mają zrobione na max swoich możliwości a drugie momentami klejone taśmą. Do tego dochodzi jeszcze teoria spiskowa ( poparta przykładami z przeszłości ) że nie którzy mogą dostać coś extra od dostawcy silnika ( co innego silnik do zespołu fabrycznego a co innego do klienckiego ). 

• Like 3

Ogólnie suabo to się ogląda bo za każdym razem zamyka stawkę:oslabiony:. I jakoś nie chce mi się wierzyć w ten scenariusz z zepsutym autem:swiety:
 i tak robi wiele z taką ręką...😱

A Dżordż nawet daje radę:oki:

Edited by Mr_Hyde

Moim zdaniem Robert zaczął dwuznaczne wypowiedzi które łatwo jest zrozumieć bo ma już coś nagrane. Nie wiem czy F1 , ale po kwalifikacjach miał dobry humor po wyścigu z resztą też. Jego życie nie nasze wiec co będzie to jego sprawa.

• Like 3

Napiszę tak - różnica pracy silnika w przypadku Russella i Kubicy słyszalna jest "gołym uchem". Miałem okazje obserwować wczorajszy wyścig z pozycji ostatniego zakrętu i prostej startowej - dźwięk silnika Russela i Kubicy różniły się znacznie. O ile silnik Georgea brzmiał podobnie jak motory Hamiltona i Bottasa, to w przypadku Roberta mialem wrażenie, że brakuje jednego cylindra default_wink.gif

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

• Like 3
  • Haha 1

12 godzin temu, rwIcIk napisał:

Cały bolid chyba z resztek poskładany :no:

Mark Hughes tez o tym pisze - RK nie ma całego pakietu z poprawkami. Do tego dochodzi cały czas problem z częściami i ich jakością , różne mody silnika. 

RK już bardziej powiedzieć nie może

" Mamy rożny feeling i nikt nie potrafi mi wytłumaczyć dlaczego ". Coś jakby mamy różne auta ... 

• Like 3