Skocz do zawartości

Co szanowne grono sądzi o tej lagunie ?


tomata

Rekomendowane odpowiedzi

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1129086913943468&id=259108064274695&sfnsn=mo
 
Silnik nissana jeśli to ma znaczenie. Nie wklejam na francuzy  bo tam słaby odzew 
Jeździłeś już taką Laguna? Jeśli nie to KONIECZNIE przejedź się przed kupnem. Może ja jestem zboczony niemieckimi samochodami, ale praca układu kierowniczego, sprzęgła, lewarka biegów, a do tego kosmicznie skrzypiące plastiki powodują, że dla mnie ten samochód to totalna porażka w swojej klasie. Jeździłem dwoma egzemplarzami z dieslem 2.0 dCi 175 KM.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kokosz napisał:

Nissan cięzko się gazuje. Jeździłem 2 takimi z 2008 i 09 gdy dla ojca szukaliśmy auta i nie było problemów z plastikami.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
 

Nie chce gazu  ;)

Ps. Ile to pali? 11? 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką od roku. złego słowa nie powiem. nic się nie psuje. jest twarde. pali 10 benzyny w miescie i 8 na trasie. dobrze trzyma sie drogi. wygodne ale 140 koni nie porywa. moze dlatego że mam porównanie do clio 2 co ma 180 koni😁. a i u mnie nic nie trzeszczy. tanie oryginalne części u Muzyka. korozji nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.