Skocz do zawartości

Kamera cofania w ramce i monitor na lusterku - problem


Gregor_BS

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Kupilem zestaw ramka+monitor na lusterko. Podlaczylem na krotko do jakiegos zasilacza 12V - obraz skacze i wyswietla paski.  Podlaczylem to tez do prostownika i tez to samo. Czy robie cos nie tak czy zestaw jest uszkodzony? Podpiecie standardowe czerwone kabelki na Plus czarne masa na minus. Zadna filozofia. A moze to musi byc w aucie podlaczone ?

20190821_071709.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Gregor_BS napisał:

Czy robie cos nie tak czy zestaw jest uszkodzony?

Jeśli to zwykłe zasilacze niestabilizowane to wszystko w porządku.

Podłącz do stabilizowanego źródła zasilania lub akumulatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2019 o 10:01, Gregor_BS napisał:

Czy robie cos nie tak czy zestaw jest uszkodzony?

 

U mnie na stole było ok. Zamontowałem więc w samochodzie i... to samo co u ciebie. Pomogło podłączenie do masy i od strony kamery i od strony monitora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kamerze więcej widać, niż w lusterkach, szczególnie, gdy wyjeżdżać z parkingu zza samochodów.

Można też ciaśniej parkować, bo widać, jak blisko dojeżdżamy do auta za nami.

No i ogólnie widać, gdy coś jest nisko za samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Podepnę się do tematu. Chciałem żonie do Picanto dołożyć kamerę cofania i lusterko z ekranem, ale bez rejestratora, bo za ten robić będzie Viofo 119. Czy ktoś może coś polecić sprawdzonego? Chodzi o to, aby lusterko nie zajęło pół auta, za bardzo nie odstawało i obraz był akceptowalny. Kamerę na tył kupię pewnie osobno, żeby było jak najbardziej zbliżone do oryginału, chociaż niekoniecznie :)

 

@Gregor_BS jak się sprawuje Twój zakup? Poleciłbyś? Podeślesz linka?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.11.2019 o 00:30, Kysior napisał:

 Czy ktoś może coś polecić sprawdzonego? Chodzi o to, aby lusterko nie zajęło pół auta, za bardzo nie odstawało i obraz był akceptowalny. 

 

Nie kupuj nakładki, tylko wymień całe lusterko z mocowaniem. Zamontowałem coś takiego w Yarisie II i fajnie działa. 

 

https://pl.aliexpress.com/item/32321503880.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fxQtpCW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.11.2019 o 20:43, aviator napisał:

 

Nie kupuj nakładki, tylko wymień całe lusterko z mocowaniem. Zamontowałem coś takiego w Yarisie II i fajnie działa. 

 

https://pl.aliexpress.com/item/32321503880.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fxQtpCW

Dzięki. 

 

A jak że stabilnością lusterka? Nie trzęsie się podczas jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 7.11.2019 o 00:30, Kysior napisał:

Podepnę się do tematu. Chciałem żonie do Picanto dołożyć kamerę cofania i lusterko z ekranem, ale bez rejestratora, bo za ten robić będzie Viofo 119. Czy ktoś może coś polecić sprawdzonego? Chodzi o to, aby lusterko nie zajęło pół auta, za bardzo nie odstawało i obraz był akceptowalny. Kamerę na tył kupię pewnie osobno, żeby było jak najbardziej zbliżone do oryginału, chociaż niekoniecznie :)

 

@Gregor_BS jak się sprawuje Twój zakup? Poleciłbyś? Podeślesz linka?

 

 

Sory ze tak pozno. Ale dopiero teraz odczytalem. Ja kupilem tutaj: https://allegro.pl/oferta/monitor-w-lusterku-5-kamera-cofania-w-ramce-7799872050?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

 

Generalnie jak za tę kase to polecam.  Wszystko ladnie pochowalem i nic nie widac. Jednak teraz wzialbym kamere nie w tablicy lecz w klapie. Jakos lepiej wyglada i latwiej byloby mi ja zamontowac w fiescie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.