Skocz do zawartości

Utrata wartości - Dacia


bielaPL

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, ZUBERTO napisał:

Wnętrze Dustera nie będzie przypadkiem większe od Vitary i Renegade (Duster nie jest odpowiednikiem kompakta, a tamte klasy B)?

Przynajmniej zewnątrz takie wrażenie robią.

Nie mam pojecia, ale ciezko bedzie znalezc auto z wieksza przestrzenia z przodu niz Renegade. Tyl i bagaznik to co innego, ale ja tam nie podrozuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czacha napisał:

Nie mam pojecia, ale ciezko bedzie znalezc auto z wieksza przestrzenia z przodu niz Renegade. Tyl i bagaznik to co innego, ale ja tam nie podrozuje ;)

 

Ale Jeep Renegade to nie jest żadna konkurencja dla Daci wg mnie..

To bardziej motoryzacyjny gadzet dla młodych klientów, o mocno wątpliwej urodzie ;] Watpie, ze statystyczny klient poszukujący Daci w ogole na to spojrzy...

Do tego sesnowna wersja 1.4T kosztuje pewnie z 30-40% więcej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Maciej__ napisał:

 

Najwieksza przewaga Dustera to cena, co potwierdzaja wyniki sprzedazy.

Może inaczej - to nie jest zły samochód. Jeszcze jak mu ucywilizowali wnętrze i dodali wyposażenia to bardzo dobry. Tylko pewnych rzeczy nie można ze sobą porównywać. Wypas w Dacii to nie jest wypas w Kii. Podobnie jak wypas w Kii to nie wypas w takim powiedzmy Mercedesie.

Co z tego że w Kii, w najtańszej wersji jest manualna klima jak jest np nawiew na tył. Czego próżno w Dacii szukać. Są światła ledowe i wiele innych rzeczy, których nie dostaniesz w ogóle w Dacii.

 

Jak chcesz 4x4 do 100 kzł to inna rozmowa bo masz w zasadzie Dacie i Subaru XV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wladmar napisał:

 

No 4x4 do 100 kzl masz jeszcze w Suzuki (Vitara, S-Cross, a i Jimny z PRAWDZIWYM 4x4 sie zmiesci, nawet w najbogatszej wersji).

No ale Jimmy to pomińmy bo to raczej nie samochód dla każdego :). A Ile taka Vitar/S-Cross? XV fajnie wyposażony kupisz za 85. Z automatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, marcindzieg napisał:

No ale Jimmy to pomińmy bo to raczej nie samochód dla każdego :). A Ile taka Vitar/S-Cross? XV fajnie wyposażony kupisz za 85. Z automatem.

 

Za 85 kupisz  wersje Vitary Premium z 4x4, S-Crossa z 4x4 za 85 nie kupisz. Ale za 100 kzl masz maksymalna wersje wyposazeniowa.  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2019 o 08:15, Maciej__ napisał:

To bardziej motoryzacyjny gadzet dla młodych klientów, o mocno wątpliwej urodzie ;]

To żeś teraz @czacha pojechał :hehe:, a może to komplement był?:hmm:

 

Edytowane przez ZUBERTO
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.