Skocz do zawartości

Up!a mam i ja


Mike_wwl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,  od wczoraj w domu zagościł up! 

Wersja golas + pakiet cool & sound + pakiet zimowy + przeciwmgłowe + lepsze radio. 

Samochód ma być głównie dla żony,  ale dzisiaj ja tym szkrabem jeżdżę i jestem miło rozczarowany - do zakorkowanego  miasta idealne auto,  nawet zbytnio nie czuć,  że to ma tylko 60 KM. 

Jak na razie widzę,  tylko że siedzisko jest trochę za krótkie dla mnie,  ale możliwe, że to z powodu mojej krzywej nogi po wypadku takie mam odczucie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

No i jak wrażenia z użytkowania auta po kilku miesiącach? Nadal zadowolony? :) Moj dzisiaj dostał instalację lpg bo zaczęło się kręcenie po mieście na poziomie 1500-2000 km miesięcznie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, spad napisał:

No i jak wrażenia z użytkowania auta po kilku miesiącach? Nadal zadowolony? :) Moj dzisiaj dostał instalację lpg bo zaczęło się kręcenie po mieście na poziomie 1500-2000 km miesięcznie.  

 

Wykupiles go juz?

Czy mozna sie jakos dogadac z VW w tej kwestii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maciej__ napisał:

 

Wykupiles go juz?

Czy mozna sie jakos dogadac z VW w tej kwestii...

 

W wersji dla konsumentów to ja od początku jestem właścicielem pojazdu. Tylko tyle, że mam ratę balonowa na końcu ok. 19 kPLN i umowę z bankiem, że odkupił to ode mnie w tej cenie jak będę chciał. Oczywiście zakładając, że będzie normalnie zużyty a nie zajechany. Tak czy inaczej ta wersja jest dobra bo wygodna, ale takie 4-letnie Up!y na rynku sprzedawane są po 24-26 kPLN i ida jak świeże bułki. Znajoma sprzedawała 4-latka miesiąc temu to poszedł w takich pieniądzach a zainteresowanie było bardzo duże. Choć przed liftem i tak byly slabiej wyposazone niz aktualne wersje. Tak czy inaczej zapadła decyzja w domu, że Up! zostanie na dłużej bo dwa duże auta są niepotrzebne. Po drugie część garażu zagospodarowalem jako miejsce do trenowania dla mnie, czyli jest bieżnia, trener, więc tylko Up! się jeszcze mieści na noc. A ja lubię wyjeżdżać z ciepłego garażu w chłodne dni. :) A, że ostatnio zmienili mi biuro z gorszym dojazdem, każdego dnia jedziemy na dwa auta, więc zapadła decyzja, że lpg. Nawet jakbym za te dwa lata jednak go sprzedal jak pierwotnie zakładałem, to przy cenach rynkowych i tak wyjdę do przodu wliczając koszt instalacji. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RABIN napisał:

@spad  jeśli nie tajemnica możesz napisać jak to finansowo wyglądało?

cena zakupu

wplata własna

rata miesieczna

rata wykup

 

Bo z tego co wyczytałem to wychodzi to całkiem korzystnie dla klienta indywidualnego przy DG juz troche mniej ze wzgledu na rozliczenia podatkowe.

 

Wejdz na strone vw auta. Tam masz kalkulator leasingu i sobie dobierzesz wedlug siebie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RABIN napisał:

@spad  jeśli nie tajemnica możesz napisać jak to finansowo wyglądało?

cena zakupu

wplata własna

rata miesieczna

rata wykup

 

Bo z tego co wyczytałem to wychodzi to całkiem korzystnie dla klienta indywidualnego przy DG juz troche mniej ze wzgledu na rozliczenia podatkowe.

 

Kredyt na 4 lata, brak wpłaty własnej. Rata 580 zł, w tym jest ubezpieczenie komunikacyjne na pierwszy rok i ubezpieczenie spłaty kredytu. Obydwa obowiązkowe. Ja mam limit km na 15kkm rocznie. Ostatnia rata balonowa ok. 18,5 kPLN. I albo bank odkupuje ode mnie, albo wplacam ratę, albo rozkładem ja na raty. To jest oprocentowane na niecały 1%, więc na prawdę wychodzi to fajnie. Ja zamontowalem lpg, więc opcja odkupu u mnie odpada na własne życzenie. Ale np. Skoda ma Citigo i Fabię z lpg.  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.