Skocz do zawartości

Napęd do bramy garażowej - jaki?


Rado_

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Rado_ napisał:

Chwiałbym założyć napęd do bramy garażowej segmentowej.

Jaki bedzie odpowiedni cena/jakość?

Brama 255 x 205 cm

Montaż sobie sam ogarnę.

 

Od 12 lat bramę otwiera mi napęd marki Horman. Nawet przekładałem go w międzyczasie z jednego garażu na drugi. To był jakiś najprostszy model EcoMatic czy coś takiego. Montaż to w zasadzie nawiercenie czterech dziur w suficie i ścianie, oraz przykręcenie maks 6 śrubek.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym sie kierowałeś przy zakupie? Pewnie sa lepsze, gorsze, tańsze, droższe, dlaczego Came?
Dlatego, że miałem już siłowniki i sterownik bramy wjazdowej Came więc mam i wjazd i garaż na jednym pilocie. A came do bramy wziąłem, bo się ładnie nadawał do wąskich słupków.

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, luccass napisał:

Dlatego, że miałem już siłowniki i sterownik bramy wjazdowej Came więc mam i wjazd i garaż na jednym pilocie. A came do bramy wziąłem, bo się ładnie nadawał do wąskich słupków.

tapatalked
 

 

Ale to przecież można ogarnąć radiem przy napędzie. Bramę Hormana odpalam pilotem Elmesu. Kwestia radia za ok. 80 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Fili_P napisał:

Hitman niby od zawsze był najlepszy jak jest nie wiem. U mnie i u teścia hula Came w sumie X4 muszę sprawdzić ile, ale pewnie już więcej nic 5 lat .... Jak bardzo chcesz to sprawdzę co to za modele-pewnie już ich nie robią :-///

Znalazłem dobrą promo na wysoki model. Cena z szyną może warto dołożyć, szczególnie, że wysoka prędkość otwierania hmm

https://horsklep.pl/p/6/4210/wyprzedaz-zestawu-naped-supramatic-e-seria-2-868-mhz-sila-800-n-do-13-75-m2-szyna-krotka-fs-2-pilot-hsm-4-zestawy-supramatic-napedy-bram-garazowych.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Rado_ napisał:

Znalazłem dobrą promo na wysoki model. Cena z szyną może warto dołożyć, szczególnie, że wysoka prędkość otwierania hmm

https://horsklep.pl/p/6/4210/wyprzedaz-zestawu-naped-supramatic-e-seria-2-868-mhz-sila-800-n-do-13-75-m2-szyna-krotka-fs-2-pilot-hsm-4-zestawy-supramatic-napedy-bram-garazowych.html

 

Nawet się nie zastanawiaj i bierz. Dobra cena a napęd super. No i zaleta Hormana to jednolita szyna a nie skręcana z kilku elementów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.