Skocz do zawartości

Grande Macchina w koncu 1-2!


Cinos

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 22.09.2019 o 16:59, tommy__ napisał:

Akurat Vettelowi kibicuję gdyż uważam, że jest aktualnie najlepszym kierowcą z całej stawki... :oki:

Poczekaj, jak 6 lat temu Vettel zdobywał swój czwarty tytuł, to wszyscy psioczyli na niego, bo człowiek z natury jest zazdrosny i drażniło każdego to ciągłe wygrywanie jednego kierowcy. Jak Hamilton rozpoczął triumfy jeden za drugim, to wszyscy gadają, że za wiele tego i przez to nie darzą go sympatią.

Vettel pomimo wieku i stażu jest zbyt słaby emocjonalnie do tego sportu, wygrywał tylko wtedy, gdy miał pusty tor przed sobą, ale woli walki nigdy nie pokazał, to taki trochę podobny typ do stylu Alonso, choć Hiszpan podejmował nieco więcej walki. 

Od co najmniej 5 lat najlepszym, a od 12 lat najszybszym (bo to dwie różne rzeczy) jest według mnie Hamilton. Jako drugiego najszybszego kierowcę typuję Verstapena, choć do najlepszych jeszcze mu sporo brakuje.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kaczorek79 napisał:

 

Od co najmniej 5 lat najlepszym, a od 12 lat najszybszym (bo to dwie różne rzeczy) jest według mnie Hamilton. Jako drugiego najszybszego kierowcę typuję Verstapena, choć do najlepszych jeszcze mu sporo brakuje.

Leclerc zaczyna robić im konkurencję :ok:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rwIcIk napisał:

Leclerc zaczyna robić im konkurencję :ok:

 

Poczekamy ze 3 lata, zobaczymy. Jak dla mnie, żaden wybitny kierowca, ale może w przyszłości będzie. Póki co, w mediach mocno go kreują, najpierw niech coś osiągnie, a później można wychwalać.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2019 o 16:59, tommy__ napisał:

Akurat Vettelowi kibicuję gdyż uważam, że jest aktualnie najlepszym kierowcą z całej stawki... :oki:

Patrz dwie ostatnie Monzy, Niemcy i Singapur 2018... ehhhh.

Kibicowałem mu bo jeździ dla Ferrari, ale obiektywnie patrząc to błędów ma sporo na koncie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DamU napisał:

Patrz dwie ostatnie Monzy, Niemcy i Singapur 2018... ehhhh.

Kibicowałem mu bo jeździ dla Ferrari, ale obiektywnie patrząc to błędów ma sporo na koncie.

Choćby ostatnie GP. Naprawdę nie wiele brakowało a zakończył by wyścig przy wyprzedzaniu Albona. 
Ferrari od Monzy przyspieszyło. Rosberg mówił na swoim kanale, że mają teraz najmocniejszy silnik w stawce. Hamilton tez już gdzieś wspominał, że będzie ciężko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, rwIcIk napisał:

Tak to już jest, jak żyłują osiągi, to i coś może paść. Szkoda.

 

Szkoda, to jak teściowa wpadnie do studni i się nie utopi - woda zatruta i odszkodowania nie ma ;l

 

Tak poważniej - Vettel tak naprawdę nie jest dobrym kierowcą - jest nieprzewidywalny, brakuje mu szacunku do innych. Żeby nie było - potrafi jeździć szybko i precyzyjnie, ale to nie wszystko. Oczywiście doceniam 4-krotne mistrzostwo, ale ono tym bardziej zobowiązuje. Gdyby Vettel nie chciał pokazać jaki to on jest wielki, to podejrzewam, że dojechaliby do mety obydwaj, a tak poszedł po bandzie i bolid się skończył. Strategia to nie tylko jazda na odcięciu. Leclerc jakoś nie gnał jak opętany, mając świadomość strategii i konsekwencji technicznych różnego stylu jazdy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, futrzak napisał:

 

Szkoda, to jak teściowa wpadnie do studni i się nie utopi - woda zatruta i odszkodowania nie ma ;l

 

Tak poważniej - Vettel tak naprawdę nie jest dobrym kierowcą - jest nieprzewidywalny, brakuje mu szacunku do innych. Żeby nie było - potrafi jeździć szybko i precyzyjnie, ale to nie wszystko. Oczywiście doceniam 4-krotne mistrzostwo, ale ono tym bardziej zobowiązuje. Gdyby Vettel nie chciał pokazać jaki to on jest wielki, to podejrzewam, że dojechaliby do mety obydwaj, a tak poszedł po bandzie i bolid się skończył. Strategia to nie tylko jazda na odcięciu. Leclerc jakoś nie gnał jak opętany, mając świadomość strategii i konsekwencji technicznych różnego stylu jazdy. 

Trudno gdybać.

Ale ja też nie uważam Vettela za wyśmienitego kierowcę. 

Jest dobry, gdy ma dobry bolid.

Gorzej, gdy trzeba coś wykrzesać i dać z siebie by znaleźć się na czele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.10.2019 o 22:38, futrzak napisał:

 

Tak, tak, pokazali w Soczi ;l

Akurat w Soczi jedyne co mnie denerwowało w Scuderia F to team orders już na początku wyścigu. W momencie, gdy Merce za wiele nie odstawały i jechały w odwrotnej strategii.

Wyobrażałem już sobie jak na skutek zamiany miejsc obaj nie odjadą na miękkich na tyle, żeby po zmianie opon skutecznie się bronić.

Cóż, stało się jak się stało, akurat tu nie dopatrywałbym się winy Vettela.

Aspekt sportowy team orders pomijam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.